Wybrane słowo kluczowe: aprilia dorsoduro

motocykl-online.pl Aprilia Dorsoduro 900 - taniec na kołach

Wygląda jak milion dolarów a jego sercem jest mocny dwucylindrowiec. Czy dzięki temu Dorsoduro 900 okaże się godnym następcą „750”? O kurczę, ależ chciałbym właśnie tak zaczynać każdy dzień: siedzę na tarasie, w dłoni mam kubek świetnej kawy, w tle widzę skąpane w porannym słońcu szczyty włoskich Alp, a przede mną stoi równiutki rząd Aprilii Dorsoduro 900. Na dodatek po chwili koleś z fabryki z Noale mówi: „Weź którą chcesz, wszystkie mają wachę pod korek. Jedź za przewodnikiem i dobrej zabawy”. Pełnia szczęścia!

przejdź do artykułu » data: 09.02.2018

testowany model: Aprilia Dorsoduro 900

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: aprilia, aprilia dorsoduro

motogen.pl Aprilia Dorsoduro 750 - włoski hardcore

W tym roku wakacyjna aura nie rozpieszcza mieszkańców Polski; mamy ciągłe opady i chłód, zamiast wyczekiwanych upałów. Nic dziwnego, że przygnębienie wśród motocyklistów, progresywnie się nasila. Pogody nie da się zmienić, ale Aprilia podrzuciła nam lekarstwo na depresję - model Dorsoduro 750.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2011

testowany model: Aprilia Dorsoduro 750

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: aprilia, aprilia dorsoduro

scigacz.pl Aprilia Dorsoduro 1200 - gruba ryba

Aprilia Dorsoduro 1200 należy do klasy supermoto, w której ma konkretną szansę uzyskać prowadzenie przed pozostałymi motocyklami. Dwucylindrowy motard o pojemności prawie 1200 cm3 i mocy 130 koni z niewiarygodnie lekką i mocną ramą oferuje każdemu to, co najlepszego motocykl typu supermoto potrafi zaoferować - moc, idealną linię i adrenalinę podczas jazdy.

przejdź do artykułu » data: 31.12.2010

testowany model: Aprilia Dorsoduro 1200

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: aprilia, aprilia dorsoduro

scigacz.pl Aprilia Dorsoduro Factory - na wypasie

Doskonały wybór dla ludzi z brakiem czasu, którzy poszukują szybkiej dawki maksymalnych wrażeń. Aprilia w ostatnich latach wyraźnie chwyciła wiatr w żagle. Sukcesy w WSBK, coraz szersza oferta, coraz lepsza jakość i pozytywne opinie użytkowników. Wszystko to daje argumenty w walce o klienta. Oto kolejny z nich.

przejdź do artykułu » data: 10.06.2010

testowany model: Aprilia Dorsoduro Factory

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: aprilia, aprilia dorsoduro

scigacz.pl Aprilia Dorsoduro 750 - moda na Supermoto

Sprzęt ten ma ochotę na zabawianie swojego właściciela w każdej sytuacji, nawet wtedy gdy akurat wymagana jest odrobina powagi. Aprilia coraz śmielszymi krokami, choć nie bez lekkich zawirowań zaczyna docierać do polskich motocyklistów. A jest z czym się przebijać, jako że ten kojarzony u nas przede wszystkim ze skuterami i małymi pojemnościami producent przygotował w ostatnich latach kilka bardzo ciekawych propozycji o większej gramaturze. Jedna z nich trafiła ostatnio w do naszego redakcyjnego garażu.

przejdź do artykułu » data: 03.09.2009

testowany model: Aprilia Dorsoduro 750

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: aprilia, aprilia dorsoduro