Wybrane słowo kluczowe: aston martin

autokult.pl Wilk z Domaniewskiej – Aston Martin V12 Vantage S na ulicach Warszawy

bok elektrycznych Nissanów Leafów i Octavii z silnikiem 1.0 TSI na rynku wbrew pozorom ciągle istnieją jeszcze takie samochody: przyjazne z wyglądu jak zawodnik KSW, coupé z majestatycznym silnikiem V12 o pojemności czterech motorków napędzających BMW i8, któremu obce są te wszystkie downsizingi, czy nawet turbosprężarki. I bez ich pomocy generuje całe 573 KM i 620 Nm, które w dość niewybredny sposób posyłane są przez krótki wał napędowy wyłącznie do dwóch tylnych opon o szerokości 295 mm każda.

przejdź do artykułu » data: 20.03.2017

testowany model: Aston Martin V12 Vantage S

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: aston, aston martin

kmh24.pl Aston Martin DB11

Tylko w kraju, w którym ucieleśnieniem anarchii jest odmówienie herbaty o piątej po południu, mogła nastąpić tak elegancka i zmysłowa rewolucja. Zanim nastąpią zachwyty nad tymi delikatnymi liniami i pełnym charakteru układem napędowym trzeba przypomnieć, czym właściwie jest DB11: to najnowszy, długo oczekiwany model Aston Martina, samochód który po trzynastu latach ewolucji poprzednika (Trzynastu!

przejdź do artykułu » data: 09.08.2016

testowany model: Aston Martin DB11

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: aston martin, aston martin db11

autowizja.pl Mały Arystokrata

Kosztuje tyle, co kilkanaście zwykłych samochodów... Wygląda jakby kosztował tyle co kilkanaście zwykłych samochodów... Ile jest takich niezwykłych samochodów w Polsce? Zapewne znalazłoby się kilkanaście, ale każdy z nich wzbudza takie emocje, że potrzebowalibyśmy kilkunastu stron, żeby to opisać. Najpierw więc wylejmy na głowy kubeł zimnej wody i spróbujmy potraktować jedno z najbardziej ekskluzywnych aut dostępnych w Polsce jak wszystkie inne, z którymi mieliśmy do czynienia wcześniej.

przejdź do artykułu » data: 15.06.2011

testowany model: Aston Martin V8 Vantage

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: aston martin, aston martin v8 vantage

exoticcars.pl Aston Martin V8 Vantage

Na jubileuszowy, setny już test portalu ExoticCars.pl, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Prezentujemy auto Bonda w młodzieżowym wydaniu - Aston Martin V8 Vantage. Na myśl o marce Aston Martin, zdecydowana większość z Was ma przed oczyma Jamesa Bonda i auto, którym poruszał się on w "Casino Royale", czy "Quantum of Solace".

przejdź do artykułu » data: 14.04.2010

testowany model: Aston Martin V8 Vantage

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: aston martin, aston martin v8 vantage

auto-motor-i-sport.pl Aston Martin DB9 - Wiek męski zwycięski

Magiczne zaklęcie brzmi - Aston Martin DB9. Tym nowym modelem Aston po mistrzowsku godzi tradycję ze współczesnością. Po 90 latach szaleństw Aston Martin wreszcie dojrzał i ustatkował się. Późno - ale nie za późno - dostał się pod opiekę bogatego wujka z Ameryki i dorobił nowoczesnej fabryki. Jego samochody w ostatnich latach pozbyły się niektórych swoich przypadłości i łaskawie dostosowały do współczesnych standardów jakościowych oraz technicznych. Tylko grzeczniejsze i rozsądniejsze nie stały się ani odrobinę.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2008

testowany model: Aston Martin DB9 6.0 457 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: aston martin, aston martin db9, coupe