Wybrane słowo kluczowe: audi a4

autogaleria.pl Audi A4 2.0 TFSI Quattro | Subiektywny Test Długodystansowy #1: Zimowy start

Zabieramy się za subiektywny test długodystansowy najmocniejszej “A”-czwórki na rynku. Będziemy ją męczyć dość długo i w różnych warunkach. Choć jest z nami już chwilę, teraz jest czas na zapoznanie.Zazwyczaj samochód do testu długodystansowego, który przekazuje nam producent, jest maksymalnie wyposażony, w topowej wersji, choć “ujeżdżony” często już przez wielu dziennikarzy. Nasze A4 trafiło do nas z przebiegiem 7 km, za to z dość “podstawowym” wyposażeniem, choć z topowym silnikiem, jeśli nie chcemy modelu z “S” w nazwie.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2018

testowany model: Audi A4 2.0 TFSI Quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

info-ekspert.pl Test Audi A4 Allroad 2.0 TDI S-tronic

A4 jest najpopularniejszym modelem Audi w Europie. Aktualna generacja B9 debiutowała na rynku dwa lata temu. W ubiegłym roku do limuzyny, avanta i sportowych wersji S4 dołączył uterenowiony wariant Allroad – luksusowe kombi, które dzięki napędowi quattro i zwiększonemu prześwitowi jest ciekawą alternatywą dla popularnych SUV’ów i crossover’ów.

przejdź do artykułu » data: 25.03.2017

testowany model: Audi A4 Allroad 2.0 TDI S-tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

moto.pl Audi A4 Allroad 2.0 TFSI | Test długodystansowy, cz. V | Uterenowionym kombi w góry

Trasa to podobno domena diesli. Sprawdziliśmy, czy silnik benzynowy pracujący pod maską testowego Audi A4 Allroad potwierdza tę regułę. Najpierw S7 do Radomia, później plątanina dróg wojewódzkich i krajowych - w sumie około 400 km trasy. Cel?

przejdź do artykułu » data: 07.03.2017

testowany model: Audi A4 Allroad 2.0 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

namasce.pl Audi A4 allroad quattro 2.0 TDI S tronic – Po prostu wszechstronne

Uterenowione kombi z napędem na obie osie to nie jest pomysł Audi, ale to właśnie Niemcy go upowszechnili i udoskonalili. Pierwsze „praktyczne 4WD” oznaczone jako A6 allroad quattro opuściło mury fabryki w Ingolstadt w 1999 roku. Z kolei mniejszy reprezentant tego gatunku, A4 allroad, debiutował 9 lat temu. W ubiegłym roku poznaliśmy II wcielenie tej wersji bazującą na generacji B9.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2017

testowany model: Audi A4 allroad quattro 2.0 TDI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

v10.pl Audi A4 Allroad 2.0 TDI - Wszechstronne kombi - nasz test

Ma wszelkie cechy crossovera, ale oferuje przestronność funkcjonalnego kombi, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, właściwości jezdne usportowionego hatchbacka i napęd na wszystkie koła. Uniwersalne Audi w zeszłym roku przedstawiło uterenowione A4 mające konkurować z kompaktowymi SUV-ami. Z oszczędnym dieslem, naprawdę pozytywnie zaskakuje.

przejdź do artykułu » data: 04.02.2017

testowany model: Audi A4 Allroad 2.0 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

superauto24.se.pl TEST Audi A4 allroad quattro 2.0 TDI 190 KM S tronic: ogniwo pośrednie

Między kombi z napędem na cztery koła, a SUV-em potrafiącym ze spokojem zjechać z utwardzonych dróg, istnieje miejsce na auto łączące cechy obu tych pojazdów. Lukę tę z przytupem zagospodarowało w latach 90-tych Volvo, ale stworzone przez Audi podobne ogniwo pośrednie, nie pozwoliło szwedzkiej marce na zagarnięcie tego obszaru w całości. I tak z Niemiec od 18 lat rozjeżdża się w różne strony świata wyjątkowa seria allroad, której świeżym reprezentantem jest Audi A4 allroad quattro B9.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2017

testowany model: Audi A4 allroad quattro 2.0 TDI 190 KM S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

autogaleria.pl Audi A4 Allroad 2.0 TDI S-Tronic: Scyzoryk

Niektórzy mawiają, że coś co jest do wszystkiego, tak naprawdę nadaje się do niczego. Szczerze? Mało w tym prawdy. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na firmę Victorinox, produkującą legendarne scyzoryki (lub jak kto woli noże oficerskie). Jedna mała obudowa kryje kilkadziesiąt najróżniejszych końcówek pozwalających na szerokie zastosowanie. Praktyczne i użyteczne? Bez dwóch zdań.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2017

testowany model: Audi A4 Allroad 2.0 TDI S-Tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

motocollection.pl Test – Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro

Audi A4 Avant 2.0 TFSI quattro wydaje się być samochodem niemal kompletnym. Świetnie się prowadzi, potrafi przyspieszać wściekle szybko, a przy spokojniejszej jeździe nie przeraża zużyciem paliwa. Ponadto w środku nie sposób nie poczuć sportowego ducha. Skoro więc coś mi w nim nie pasuje, to może problem jest ze mną, ale czy na pewno?

przejdź do artykułu » data: 04.01.2017

testowany model: Audi A4 Avant 2.0 TFSI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

motoryzacja.interia.pl Audi A4 allroad 2.0 TFSI - szkoda tylko, że nie lata

Coś, co jest do wszystkiego, zazwyczaj jest do niczego. Ale nie w przypadku Audi A4 allroad - niemiecka firma ma ponad 17-letnią tradycję w budowaniu uterenowionych kombi. Testowany model, bazujący na A4 Avant, zasługuje w pełni na miano pojazdu uniwersalnego, ponieważ świetnie czuje się zarówno na autostradzie, jak też w lekkim terenie. Do tego ma napęd na cztery koła i kapitalny silnik, który wręcz kipi mocą, ale jeśli trzeba, zadowala się niewielkimi ilościami paliwa. Całość okraszono solidną porcją elektronicznych asystentów kierowcy.

przejdź do artykułu » data: 21.11.2016

testowany model: Audi A4 allroad 2.0 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4