Wybrane słowo kluczowe: audi a6

autocentrum.pl Audi A6 – nowa generacja na jubileusz

To zupełnie nowe Audi A6 – prestiżowy samochód, przejmujący wszystkie najważniejsze nowinki techniczne dostępne w innych modelach marki, w tym z flagowej limuzyny A8. W tym roku Audi – w związku z modelem A6 – ma podwójne powody do świętowania. Po pierwsze: w salonach niemieckiej marki zadebiutuje zupełnie nowe, ósme już wydanie A6. A po drugie: ta linia modelowa obchodzi pięćdziesięciolecie swojej produkcji. Dokładnie w listopadzie 1968 roku z linii montażowych w Neckarsulm zjechały pierwsze Audi 100.

przejdź do artykułu » data: 01.03.2018

testowany model: Audi A6

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

test.auto.pl [TEST] Audi A6 2.0 TDI 190 KM Ultra S Tronic

Połowa marca 2017. W Polsce połowa arktycznej zimy, powodującej kliniczną depresję u większości i tak niezbyt zadowolonego z życia społeczeństwa. Dla mnie to czas corocznej, służbowej (nie związanej z motoryzacją) podróży do Włoch. Co prawda czasu wolnego nie ma zbyt wiele, ale południowe słońce, w połączeniu z lekkim winem i pysznym jedzeniem, potrafią zdziałać cuda. Co to ma wspólnego z samochodami? I to jeszcze tymi z Niemiec? Zapraszam na podróż do Włoch.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2017

testowany model: Audi A6 2.0 TDI 190 KM Ultra S Tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

autoblog24.pl Audi A6 Allroad (C7) 3,0 TDI quattro. Konkretne kombi – TEST

Co robić, gdy ktoś chce mieć luksusowe kombi o większych właściwościach terenowych, niż zwykły samochód tego typu i ma do wydania lekko ponad 400 000 złotych? Audi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich osób za sprawą modelu A6 Allroad. Przyjrzyjmy co taka „aszóstka” ma do zaoferowania.

przejdź do artykułu » data: 13.09.2016

testowany model: Audi A6 Allroad (C7) 3,0 TDI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

motocollection.pl Test – Audi A6 Avant 3.0 TDI competition

Można byłoby pomyśleć, że od Audi A6 Avant nie można chcieć więcej, niż potrafi. W końcu to bardzo duży, szybki i komfortowy samochód. Czy w takim razie wyposażanie go w czerwone zaciski hamulcowe, czarne elementy nadwozia, listwy wykończenia wnętrza oraz zastrzyk mocy w postaci 6 KM są mu naprawdę potrzebne?

przejdź do artykułu » data: 26.03.2016

testowany model: Audi A6 Avant 3.0 TDI competition

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

kmh24.pl Audi A6 - kompendium. Design

Po rozbudowanym wstępie opisującym tło historyczne i rynkowe modelu oraz nowości, które przyniósł ostatni face lifting (przeczytaj) analizujemy dostępne dla modelu typy nadwozi. Jako pierwsza na początku roku 2011 debiutowała czterodrzwiowa limuzyna, do której parę miesięcy później dołączył Avant. Na jego bazie z kolei stworzono ukończone na początku roku 2012 uterenowione Allroad quattro.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2016

testowany model: Audi A6

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

kmh24.pl Audi A6 - kompendium. Wstęp

Audi A6 to jeden z naszych ulubionych samochodów na rynku. Jako dopracowana do bólu pozycja premium z półki średniej-wyższej, ma tak naprawdę wszystko, czego do szczęścia potrzeba: doskonały komfort, wystarczającą funkcjonalność, reprezentacyjny charakter, ale i już dość przyjemne osiągi, i to przy zachowawczym wyniku zużycia paliwa. Proszenie o więcej to już naprawdę rozpasanie lub czysty snobizm. (W różnych postaciach: jeszcze większej limuzyny A8, SUVa Q7 czy superauta R8.

przejdź do artykułu » data: 18.03.2016

testowany model: Audi A6

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

v10.pl Audi A6 Avant vs. Audi A6 Allroad - Kombi za milion - nasze porównanie

Szukacie uniwersalnego kombi z mocnym i jednocześnie oszczędnym napędem, funkcjonalnym wnętrzem i odpowiednią dawką prestiżu? W gamie modelowej Audi znajdziecie coś właściwego. Dwa widoczne na zdjęciach Avanty wyceniono na ponad milion złotych. Każdy z nich warty jest tyle, co apartament w centrum Warszawy. Oba zaopatrzono w system quattro, trzylitrowego diesla i kabinę pełną gadżetów. Różnią się jednak charakterem. Allroad wjedzie tam, gdzie klasyczny Avant nie da rady.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2016

testowany model: Audi A6 Avant, Audi A6 Allroad

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

moto.wp.pl Audi A6: prawdziwa klasa premium

Samochody z metką premium mają być wygodniejsze, lepiej wykonane, bardziej luksusowe – po prostu lepsze. W rzeczywistości nie zawsze tak jest. Samochód staje się luksusowy nie tylko poprzez skórę i drewno we wnętrzu, mocniejszy silnik albo bogate wyposażenie. Najważniejsze są wyjątkowe odczucia w czasie jazdy i je dostarcza Audi A6.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2015

testowany model: Audi A6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6