Wybrane słowo kluczowe: audi a7

moto.onet.pl Audi A7 Sportback 50 TDI – naśladownictwo w dobrym stylu | TEST

Audi pokazując nowe A7 Sportback, wspomina o nowoczesnych technologiach, jakie zastosowano w tym samochodzie. Ja wolę przypomnieć zaś o Mercedesie CLS, z którym ten model Audi ma wiele wspólnego. To oczywiście w niczym nie przeszkadza, bo takie limuzyny-coupe to, moim zdaniem, bardzo dobry pomysł.

przejdź do artykułu » data: 06.07.2018

testowany model: Audi A7 Sportback 50 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7

autogaleria.pl Audi A7 Sportback 50 TDI Quattro – Star Trek | PIERWSZA JAZDA

Audi każdym nowym modelem stara się udowodnić, że przoduje w dziedzinie technologii wykorzystywanych w produkcyjnych samochodach. W tym miejscu pojawia się jednak pytanie – czy marka ta nie stanie się ich ofiarą? Zestawiliśmy nowe Audi A7 z pierwszą generacją tego modelu aby znaleźć odpowiedź na to pytanie.

przejdź do artykułu » data: 16.03.2018

testowany model: Audi A7 Sportback 50 TDI Quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7

menworld.pl Audi A7 – nadal budzi zachwyt?

Audi A7 jest już nam znane od siedmiu lat. Tak, ten luksusowy liftback został zaprezentowany w 2010 w Monachium. Miałem okazję spędzić kilka chwil z tym autem. Postaram się opisać Wam wrażenia z jazdy. Na wstępie jeszcze poinformuję, iż model ten zapewne niebawem będzie aktualizowany przez producenta, dlatego artykuł ten możecie traktować bardziej jako ciekawostkę. Zapraszam do lektury.

przejdź do artykułu » data: 13.07.2017

testowany model: Audi A7

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7

forzamagazine.pl Shrek w garniturze – AUDI A7 INDIVIDUAL / test

Czy jeden element może stanowić istotną cechę dla konkretnego auta? Spójrzcie na ten kolor. Na auto również. Tym razem zaczniemy nieco kobieco. Rzadko kiedy zachwycamy się kolorem samochodu, a już tym bardziej kolorem, którego sami nie wybralibyśmy do własnego auta, ale przyznacie, że Audi A7 samo w sobie przyciąga wzrok, a egzemplarz w kolorze Shreka? Głowy same chodzą dookoła, zwłaszcza jeśli auto lśni jak diament.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2017

testowany model: AUDI A7 INDIVIDUAL

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7

projectautomotive.pl Audi A7 3.0 TDI 320KM S line – pierwszy kontakt

Audi to zdecydowanie specjaliści w wynajdowaniu sobie nisz motoryzacyjnych, a następnie ich zapełnianiu. Było tak z Audi Q5, Q3, Q2, A5 Sportback… i tak samo jest też z Audi A7. Luksusowy liftback, który w założeniu miał być bezpośrednim konkurentem Mercedesa CLS, a stał się tak naprawdę A6tką dla ludzi nielubiących sedanów, a ceniących sobie smukłą i sportową sylwetkę. Na imprezie Audi quattro experience mieliśmy okazję zasiąść za sterami poliftowego egzemplarza z silnikiem diesla.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2016

testowany model: Audi A7 3.0 TDI 320KM S line

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7