Wybrane słowo kluczowe: audi r8

autocentrum.pl Audi R8 V10 plus – wizytówka Audi Sport

Średniej wielkości SUV’y to jeden z najprężniej rozwijających się segmentów na rynku samochodów. Klienci są nimi zainteresowani, więc producenci wychodzą im naprzeciw, licznie przedstawiając swoje modele i pakując w nie wszystko, co mają najlepsze. Aby nie zostać w tyle Ford, po niespełna 4 latach obecności na rynku, odświeżył swojego przedstawiciela w gronie kompaktowych SUV’ów – model Kuga. Przez tydzień miałem okazję sprawdzić jak sprawuje się on w odmianie „zaznacz wszystko” Titanium.

przejdź do artykułu » data: 15.08.2017

testowany model: Audi R8 V10 plus

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

adrenalinemotorsport.pl 640KM Audi R8 V10 Plus po raz ostatni w tej formie - test v-max

Dokładnie 10 lat temu, w roku 2006 Audi zaprezentowało swój pierwszy model aspirujący do grona supersamochodów, który wówczas dzielił kod genetyczny z Lamborghini Gallardo. Do tego czasu mieliśmy sporo szybkich samochodów niemieckiego producenta, jednak były to "zwykłe" cywilne auta, w bardzo mocnych odmianach S lub RS. Przyszła w końcu pora na prawdziwego, rasowego sportowca, godnego powieszenia na plakacie nad łóżkiem.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2016

testowany model: Audi R8 V10 Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

moto.onet.pl Audi R8 Spyder: lżejszy, szybszy, lepszy (pierwsza jazda)

Nowe Audi R8 Spyder w 20 sekund zmienia się w kabriolet, w 3,6 sekundy przyspiesza do 100 km/h, a rozpędzanie kończy przy 318 km/h. Do tego ma potężny silnik V10, który od czasu do czasu może zamienić się w rzędową "piątkę". Jak jeździ to ręcznie budowane cudo, którego cena zaczyna się od 179 tys. euro?

przejdź do artykułu » data: 19.10.2016

testowany model: Audi R8 Spyder

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

superauto24.se.pl TEST Audi R8 V10 Plus 5.2 FSI quattro: drogowy myśliwiec

Jest ostentacyjne, ociekające precyzją i mocno odjazdowe. Gdyby doprawić skrzydła, obedrzeć ze spoilerów dociskowych i dodać śmigło, można by przełamać pole grawitacji i odlecieć. Ale Audi zamiast podbijać niebo, woli swoim supersportowym modelem R8 V10 Plus terroryzować ziemię. I robi to przy akompaniamencie diabolicznej feerii dźwięków, szczególnie gdy kierowca pokusi się na śmiałe drogowe wyczyny, niczym lotnik na podniebne akrobacje.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2016

testowany model: Audi R8 V10 Plus 5.2 FSI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

moto.wp.pl Audi R8 V10 Plus: wulkan emocji

To najbardziej sportowe Audi z homologacją drogową, jakie kiedykolwiek powstało. Druga generacja przekonuje świetnymi właściwościami jezdnymi, uzależniającym brzmieniem silnika i osiągami, których nie powstydziłyby się torowe motocykle. Zaporą dla większości może być jednak cena. Topowa specyfikacja V10 Plus kosztuje tyle, co 10 Mercedesów Klasy A w bazowej wersji.

przejdź do artykułu » data: 18.02.2016

testowany model: Audi R8 V10 Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

v10.pl Czy nowe Audi R8 V10 Plus jest supersamochodem na cały rok? - nasz test

Rzucamy nowy flagowy model Audi w najgorsze z możliwych warunków: polskie drogi krajowe podczas burzy śnieżnej. Komunikat w Radiowej Jedynce mówi tego dnia o poważnym wypadku na autostradzie A4 z ofiarą śmiertelną, potężnym korku na krajowej siódemce w okolicach Elbląga, zablokowanych drogach powiatowych na południu Polski i masywnych opadach, zawiejach i zamieciach, które przechodzą nad całym krajem.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2016

testowany model: Audi R8 V10 Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

autokrata.pl Mój dzień z Audi R8. Każdy powinien to przeżyć!

Jak byście zareagowali, gdyby zadzwonił do Was kolega z pracy i powiedział: "mam Audi R8 na kilka godzin, ale muszę załatwić sprawę więc nie mogę nic z nim zrobić. Pojeździsz nim przez ten czas?". Myślałem, że takie rzeczy się nie zdarzają, a jednak. Właśnie taki telefon otrzymałem od mojego redakcyjnego kolegi Marcina. Krótko po telefonie otrzymałem też kluczyki do 525-konnego auta. Kluczyki, które notabene wyglądają jak te do A-trójki, nie licząc przycisku do otwierania bagażnika z przodu.

przejdź do artykułu » data: 19.02.2014

testowany model: Audi R8

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8

autotesty.com.pl Audi R8 5,2 FSI V10 525 KM S-Tronic Quattro

Pewnego dnia budzik zadzwonił, coś po 6 rano. Grzecznie wstałem, ubrałem się i pojechałem do swojej pracy. Jednak już od samego poranka ciężko było mi się skupić, ponieważ wieczorem czekała na mnie bardzo miła niespodzianka. Jednak to dopiero za jakieś 10 godzin - pomyślałem z lekkim smutkiem. I zaczęło się mozolne odliczanie do odjazdu ostatniego autobusu z mojego rodzinnego miasta do polskiej stolicy po odbiór najmocniejszego i najszybszego auta w 8-letniej historii strony "Auto Testy". O jakim aucie jest mowa?

przejdź do artykułu » data: 01.01.2014

testowany model: Audi R8 5.2 FSI V10 525 KM S-Tronic Quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8