Wybrane słowo kluczowe: audi rs3

v10.pl Audi RS3 - Kompaktowy siłacz - nasz test

Kompakt z osiągami Lamborghini Diablo lub Ferrari F40? To nowa rzeczywistość kreowana przez inżynierów Audi. RS3 jest najszybszym kompaktem na rynku i jednocześnie autem mogącym służyć jako codzienny środek transportu. Fantastyczne osiągi opakowano w praktyczne, 4-drzwiowe nadwozie podrasowane wieloma detalami mającymi podkreślić jego wyjątkowość.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2018

testowany model: Audi RS3

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

motoryzacja.interia.pl AUDI RS3 SPORTBACK – SUPERKOMPAKT

Chcąc mieć naprawdę rasowego hot hatcha wystarczy zwrócić się, na przykład, do Audi – niemiecka marka oferuje, rozpędzający się do 100 km/h w 4,6 s, model S3. To tyle samo, co pierwsza generacja, bazującego na Lamborghini Gallardo, Audi R8, napędzanego jednostką V8! Jeśli jednak uważacie, że to nadal zbyt mało, zawsze możecie sięgnąć po ekstremalne RS3.

przejdź do artykułu » data: 18.02.2018

testowany model: AUDI RS3 SPORTBACK

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

autokult.pl Test: Audi RS3 Limousine (2017) – sprostać oczekiwaniom sprzed lat

Czwartkowa noc w centrum Warszawy. Tętniące życiem przez dzień ulice są niespotykanie puste. W oknach palą się pojedyncze światła, gdzieś przebiegnie bezdomny kot. Mieszkańcy szykują się do snu, by zebrać siły na ostatni przed weekendem dzień pracy. Nagle, w jednej z ciemnych, nieoświetlonych uliczek rozbłyskają diodowe światła. Zaraz po tym od ścian kamienic odbija się donośny warkot i strzał z wydechu. Czerwony sedan wynurza się ze swojego miejsca parkingowego.

przejdź do artykułu » data: 11.11.2017

testowany model: Audi RS3 Limousine (2017)

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

adrenalinemotorsport.pl Audi RS3 8v Sportmile Polska

Audi RS3 8v, zadebiutowało w roku 2015 jako najmocniejszy hot hatch w historii, oferujący osiągi zarezerwowane do tej pory dla super aut. Seryjne przyśpieszenie na poziomie 4-4.1 sekundy (mierzone RL) powodują, że nie jedno Porsche 911 musi uznać wyższość tego hatchbacka. Jednak właścicielowi tego egzemplarza od samego początku - zanim jeszcze dokonał zakupu - przyświecała myśl, że będzie podnosił moc w aucie.

przejdź do artykułu » data: 16.01.2017

testowany model: Audi RS3 8v Sportmile Polska

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

v10.pl Audi RS 3 vs Ford Focus RS - Hot-hatch: ostateczne starcie - nasze porównanie

Jeszcze w zeszłym roku przyznaliśmy Audi RS 3 tytuł najlepszego hot-hatcha na rynku, ale ledwie parę miesięcy później na rynek wszedł Focus RS i zmienił reguły gry. Jest tylko jeden sposób, by przekonać się, który z nich jest lepszy: zestawić je w bezpośredniej konfrontacji.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2016

testowany model: Audi RS 3, Ford Focus RS

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

sportstandard.pl Audi RS 3 – Niski przelot nad miastem

Ponad 350 KM, napęd na 4 koła i mniej niż 5 sekund do setki. Brzmi to jak specyfikacja jakiegoś samochodu rajdowego najwyższej kategorii WRC, a to jedynie opis powstałego niedawno segmentu mocnych hothatchy. Dziś jednak, aby posługiwać się takimi parametrami nie trzeba zostawać zawodowym kierowcą rajdowym. Obecnie każdy, kto ma 150 tysięcy zł może stać się właścicielem Focusa RS, kładąc na stół 189 tysięcy można wyjechać Mercedesem A45 AMG, a mając 257 tysięcy da się kupić Audi RS 3. Właśnie, z jakiego powodu Audi jest tak drogie?

przejdź do artykułu » data: 09.06.2016

testowany model: Audi RS 3

kategoria: samochody osobowe serwis: sportstandard.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

motocollection.pl Test – Audi RS3 Sportback

Można byłoby pomyśleć, że Audi RS3 będzie kontynuacją tego, czym szczyci się S3, jednak tak nie jest. I bardzo dobrze, bo w przeciwieństwie do słabszego modelu, ten nie jest ani nudny, ani w żaden sposób sztuczny. To najprawdziwsze w świecie mięso armatnie wypełnione wszystkim, czego oczekuje od niego kierowca.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2016

testowany model: Audi RS3 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3

v10.pl Najlepszy hot-hatch 2015 roku - nasze porównanie. Część I

Są bardzo różne, ale kluczowe cechy je łączą: zadebiutowały w tym roku i mają szansę na tytuł najlepszego według nas hot-hatcha na rynku. Oto trzy różne jego koncepcje - która okaże się najlepsza?

przejdź do artykułu » data: 22.12.2015

testowany model: Honda Civic Type R, BMW M135i sDrive, Audi RS 3 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs3, bmw, bmw seria 1, honda, honda civic