Wybrane słowo kluczowe: audi rs5

moto.onet.pl Audi RS 5 - szybszy, ale mniej hardkorowy | TEST

Audi RS 5 nie jest tanie i to w właściwie jeden z jego głównych minusów... No może jeszcze to, że bardzo szybko można w nim stracić prawo jazdy. Ale nowe RS 5 potrafi więcej niż tylko pędzić z ogromną prędkością i skutecznie się zatrzymać. W najnowszej odsłonie jest bowiem autem bardzo uniwersalnym.

przejdź do artykułu » data: 03.10.2017

testowany model: Audi RS 5

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs5

autogaleria.pl Audi RS5 Cabriolet: Tętno w górę

Wielu z nas lubi klasykę. W motoryzacyjnym znaczeniu tego słowa trudno nie zawrzeć pojęć wolnossącej widlastej ósemki, czy też miękkiego, składanego dachu. A gdyby tak je połączyć, dopracować i dorzucić nieco magicznej substancji pobudzającej każdego, kto tylko poczuje ją pod własną skórą?

przejdź do artykułu » data: 23.03.2014

testowany model: Audi RS5 Cabriolet

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs5

moto-opinie.com Test na lodowisku : Audi RS5 Cabriolet 4.2 FSI 450 KM

Gdy wczesną jesienią dostałem informację, że w pierwszych dniach grudnia otrzymam od marki Audi model Cabriolet, już wtedy wiedziałem, że ten test będzie odmienny, zarówno ze względu na rodzaj nadwozia, porę roku, jak i magiczne oznaczenie RS. Do mojego testowego garażu, miał zawitać RS5 w wersji Cabriolet z silnikiem 4.2 FSI V8 o mocy 450 KM (acz niektóre źródła podają, że moc testowego egzemplarza to bagatela 499 KM).

przejdź do artykułu » data: 06.12.2013

testowany model: Audi RS5 Cabriolet 4.2 FSI 450 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-opinie.com
słowa kluczowe: audi, audi rs5

motogazeta.mojeauto.pl Audi RS5 Cabrio: Video-test

Dziś prawdziwych aut już nie ma? Bohater naszego dzisiejszego testu stara się zaprzeczyć tej tezie, jednak nie da się ukryć, że takich modeli coraz mniej w ofercie producentów. Audi RS5 Cabrio emanuje swoją mocą już od pierwszego kontaktu, daje niesamowitą frajdę z jazdy, uzależniając mocniej niż niejeden narkotyk. I gdyby tylko nie jeden szczegół. Cena, startująca od 435 tysięcy złotych.

przejdź do artykułu » data: 24.10.2013

testowany model: Audi RS5 Cabrio

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs5