Wybrany serwis: auto-motor-i-sport.pl

auto-motor-i-sport.pl Seat Alhambra - test długodystansowy

Ma tyle wdzięku co miejski autobus, ale w Alhambrze nie chodzi o to, jak wygląda, ale ile skrywa treści. Przed nią intensywny spacer – taki na 50 tys. km. Duże vany to ten typ samochodu, który kupujesz, bo musisz. Masz co najmniej dwójkę (a przeważnie więcej) dzieci, na imprezach rodzinnych rozwozisz towarzystwo do domu („ja chcę w trzecim rzędzie!”), a na urlop jedziesz, takie masz przynajmniej wrażenie, z dobytkiem życia. Tak, vany mają specyficznych odbiorców.

przejdź do artykułu » data: 20.07.2017

testowany model: Seat Alhambra

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

auto-motor-i-sport.pl Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Alfa i Omega

Jeszcze kilka lat temu pomysł, że Alfa Romeo może stworzyć auto tej klasy co Giulia Quadrifoglio był z gatunku science fiction. Ale oto jest – w całej glorii pięciuset koni, tylnego napędu i osiągów z superligi. Najmocniejsza drogowa Alfa w dziejach – w teście.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2016

testowany model: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo giulia

auto-motor-i-sport.pl Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6 - Anglia Europie

Poza rzeczami, które da się zmierzyć, wszystko inne to w zasadzie kwestia subiektywnego odbioru. Na przykład stylizacja i uroda auta – ich nie da się wyrazić w żadnej punktowej walucie. Jednak od czasu do czasu, rzadko – albo nawet rzadziej niż rzadko – pojawia się samochód tak diabelsko i uniwersalnie atrakcyjny, że aż chciałoby się mieć jakąś formę punktacji za styl, już dla samej przyjemności przyznania maksymalnej noty.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

auto-motor-i-sport.pl BMW i5 w 2021 - tak może wyglądać

BMW i5 ma wyjechać na drogi w 2021 roku. Bawarski koncern szykuje aut wielkością zbliżone do BMW serii 5. Elektryczny samochód ma osiągać nawet 750 km zasięgu. "Nowe BMW i5 będzie uzasadnieniem naszych roszczeń do bycia liderem technologii aut elektrycznych" - powiedział serwisowi auto motor und sport, Klaus Fröhlich szef działu badawczego w BMW. Podstawowy wariant ma oferować aż 550 km zasięgu, zaś za dopłatą będzie można zamówić wydajniejsze akumulatory, które pozwolą na zwiększenie zasięgu BMW i5 aż do 750 km.

przejdź do artykułu » data: 19.11.2016

testowany model: BMW i5 w 2021

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i5