Wybrane słowo kluczowe: bentley

moto.rp.pl Bentley Continental GT: Ponadczasowy

Są rzeczy, które ciężko zmieniać tak, żeby były coraz to lepsze i lepsze. Poprawiać je z generacji na generację. Ulepszać, nie zatracając pierwotnego pomysłu. Z drugiej strony, jeśli coś jest doskonalone i szlifowane od piętnastu lat to znaczy, że pierwotny pomysł był bardzo dobry. Tym pomysłem był Continental GT. Samochód, który wywiózł Bentleya w nową rzeczywistość.

przejdź do artykułu » data: 22.09.2018

testowany model: Bentley Continental GT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.rp.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

motofakty.pl Bentley Bentayga. Najszybszy SUV świata z silnikiem Diesla

Kilka lat temu było nie do pomyślenia, aby Bentley zbudował SUV-a. A jednak producent poddał się panującemu trendowi i do jego oferty dołączył model Bentayga. To najszybszy seryjny SUV świata napędzany silnikiem Diesla. Tak Bentley reklamuje swojego najnowszego luksusowego krążownika, czyli model Bentayga. Nie wydaje się jednak, żeby przyszli właściciele tego auta mieli udawać się nim na bezdroża.

przejdź do artykułu » data: 24.05.2017

testowany model: Bentley Bentayga

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley bentayga

cartests.pl Bentley Continental GT V8 S Convertible – Szkocka czy Sex on the beach?

Bentley w wersji kabrio udowadnia, że nie jest tylko dla starych lordów. Zanim zaczniecie czytać niniejszy tekst powinniście włączyć na swoich słuchawkach jakiś set klubowy lub amerykański rap, dla tych, którzy są bardziej wyrafinowani sugeruję coś z muzyki klasycznej czy jazzu. Trudno jest się zdecydować czego dokładnie słuchać, gdy do czynienia mamy z dzisiejszym autem, a jest to Bentley Continental GT V8S Convertible. A może coś z klasyków francuskiej muzyki aby poczuć się jak na riwierze? Sam nie wiem, sam nie wiem…

przejdź do artykułu » data: 06.10.2016

testowany model: Bentley Continental GT V8 S Convertible

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

forzamagazine.pl Suit & Tie – BENTLEY ARNAGE T vs. MERCEDES S 65 AMG / video

Dowartościować można się na kilka sposobów. Te najczęściej spotykane to „na pokaz” oraz dla spokoju wewnętrznego. To właśnie druga grupa kryje w sobie pewną magiczną kategorię samochodów, których nie kupi byle kto.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2016

testowany model: BENTLEY ARNAGE T, MERCEDES S 65 AMG

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley arnage, mercedes, mercedes klasa s

autokrata.pl Jak się jeździ najtańszym Bentleyem za 1 mln zł?

Brytyjczycy wszystko robią po swojemu. Choć należą do Unii Europejskiej od dawna, wciąż obstają przy swojej walucie. Choć cała Europa jeździ po prawej stronie, oni uparcie twierdzą, że to lewa jest słuszna. Podczas gdy większość mieszkańców Starego Kontynentu używa jednostek metrycznych, oni podają odległości w milach, wagę w funtach, a wzrost w stopach i calach.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2014

testowany model: Bentley Continental GT V8

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

autokrata.pl To ulubione auto angielskich piłkarzy

Mają świetny gust. Berlin, stolica Niemiec. Miejsce, gdzie spotkamy przedstawicieli ogromnej ilości kultur i narodowości. Z punktu widzenia kierowcy – dzięki wszędobylskim autostradom - bardzo drożne miasto, które wręcz kocha rowerzystów dając im chyba nieograniczone przywileje. W obecnej chwili to także spory plac budowy. Mniej więcej na każdej ulicy w centrum można znaleźć ekipę wykonującą jakiś remont. Efekt?

przejdź do artykułu » data: 01.09.2013

testowany model: Bentley Continental GT 6.0 W12 Twinturbo

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

exoticcars.pl Bentley Continental Flying Spur

Sprawdzamy ile skrzydlatego „B” pozostało w Bentleyu po przejęciu przez Volkswagena. Wydawało mi się kiedyś, że wprowadzając Continentala GT i jego późniejszą czterodrzwiową odmianę Flying Spur, Bentley strzela sobie w stopę. Mimo, że technologicznie wyprzedzały o mile to co wcześniej oferował koncern z Crewe, nie były ani tak zawadiackie, ani nieprzewidywalne jak np. Arnage czy Azure. Po raz pierwszy od wielu lat nie napędzał ich legendarny silnik z serii L, sięgający jeszcze czasów współpracy z Rolls Roycem.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2012

testowany model: Bentley Continental Flying Spur

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental