Wybrane słowo kluczowe: bentley continental

moto.rp.pl Bentley Continental GT: Ponadczasowy

Są rzeczy, które ciężko zmieniać tak, żeby były coraz to lepsze i lepsze. Poprawiać je z generacji na generację. Ulepszać, nie zatracając pierwotnego pomysłu. Z drugiej strony, jeśli coś jest doskonalone i szlifowane od piętnastu lat to znaczy, że pierwotny pomysł był bardzo dobry. Tym pomysłem był Continental GT. Samochód, który wywiózł Bentleya w nową rzeczywistość.

przejdź do artykułu » data: 22.09.2018

testowany model: Bentley Continental GT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.rp.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

cartests.pl Bentley Continental GT V8 S Convertible – Szkocka czy Sex on the beach?

Bentley w wersji kabrio udowadnia, że nie jest tylko dla starych lordów. Zanim zaczniecie czytać niniejszy tekst powinniście włączyć na swoich słuchawkach jakiś set klubowy lub amerykański rap, dla tych, którzy są bardziej wyrafinowani sugeruję coś z muzyki klasycznej czy jazzu. Trudno jest się zdecydować czego dokładnie słuchać, gdy do czynienia mamy z dzisiejszym autem, a jest to Bentley Continental GT V8S Convertible. A może coś z klasyków francuskiej muzyki aby poczuć się jak na riwierze? Sam nie wiem, sam nie wiem…

przejdź do artykułu » data: 06.10.2016

testowany model: Bentley Continental GT V8 S Convertible

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

autokrata.pl Jak się jeździ najtańszym Bentleyem za 1 mln zł?

Brytyjczycy wszystko robią po swojemu. Choć należą do Unii Europejskiej od dawna, wciąż obstają przy swojej walucie. Choć cała Europa jeździ po prawej stronie, oni uparcie twierdzą, że to lewa jest słuszna. Podczas gdy większość mieszkańców Starego Kontynentu używa jednostek metrycznych, oni podają odległości w milach, wagę w funtach, a wzrost w stopach i calach.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2014

testowany model: Bentley Continental GT V8

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

autokrata.pl To ulubione auto angielskich piłkarzy

Mają świetny gust. Berlin, stolica Niemiec. Miejsce, gdzie spotkamy przedstawicieli ogromnej ilości kultur i narodowości. Z punktu widzenia kierowcy – dzięki wszędobylskim autostradom - bardzo drożne miasto, które wręcz kocha rowerzystów dając im chyba nieograniczone przywileje. W obecnej chwili to także spory plac budowy. Mniej więcej na każdej ulicy w centrum można znaleźć ekipę wykonującą jakiś remont. Efekt?

przejdź do artykułu » data: 01.09.2013

testowany model: Bentley Continental GT 6.0 W12 Twinturbo

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

exoticcars.pl Bentley Continental Flying Spur

Sprawdzamy ile skrzydlatego „B” pozostało w Bentleyu po przejęciu przez Volkswagena. Wydawało mi się kiedyś, że wprowadzając Continentala GT i jego późniejszą czterodrzwiową odmianę Flying Spur, Bentley strzela sobie w stopę. Mimo, że technologicznie wyprzedzały o mile to co wcześniej oferował koncern z Crewe, nie były ani tak zawadiackie, ani nieprzewidywalne jak np. Arnage czy Azure. Po raz pierwszy od wielu lat nie napędzał ich legendarny silnik z serii L, sięgający jeszcze czasów współpracy z Rolls Roycem.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2012

testowany model: Bentley Continental Flying Spur

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

moto.pl Najdroższy test w historii polskiej motoryzacji

W najdroższej posiadłości w Polsce spotkały się najdroższe samochody świata: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Bentley Continental Flying Spur, Porsche 911 Turbo S, BMW X6M, Maserati Quattroporte, Jaguar XJ, Mercedes SLS AMG, Audi R8 V10 Spyder. A gdzie doszło do międzynarodowego szczytu luksusu i mocy? Zobaczcie sami.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2011

testowany model: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Bentley Continental Flying Spur, Porsche 911 Turbo S, BMW X6M, Maserati Quattroporte, Jaguar XJ, Mercedes SLS AMG, Audi R8 V10 Spyder

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8, bentley, bentley continental, bmw, bmw x6, jaguar, jaguar xj, maserati, maserati quattroporte, mercedes, mercedes sls amg, porsche, porsche 911, rolls-royce, rolls-royce phantom

autogaleria.pl Bentley Continental GT Speed: Pierwsza jazda w Polsce

Może to dziwne, ale priorytetem osób decydujących się na kupno najszybszego Bentley'a w historii wcale nie są jego osiągi. Przed randką z Continentalem Speed długo nie mogłem usnąć. Po głowie kołatają się myśli i pytania. Czy rzeczywiście jest tak szybki, że wciskając pedał do oporu stracę przytomność? W jakim będzie kolorze?

przejdź do artykułu » data: 25.06.2009

testowany model: Bentley Continental GT Speed

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental