Wybrane słowo kluczowe: bmw seria 1

autogaleria.pl BMW 118i | TEST: Przeciwieństwo „sleepera”

Testowany egzemplarz nie wygląda na 118i. Oznaczenie silnika na tylnej klapie pozostawiono tu chyba specjalnie po to, by auto nie prowokowało innych kierowców do wyścigów spod świateł. Szaty „M Sport” prezentują się na białej jedynce znakomicie. Opcjonalne, 18-calowe felgi dodatkowo podkreślają klasyczne proporcje i, co ważne, nie odsłaniają filigranowych zacisków, a porządne M Pakietowe „heble”, dzięki którym auto zatrzymuje się jakieś 200 razy szybciej niż przyspiesza.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2018

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

namasce.pl BMW 118i M Sport – Gdy lubisz prowadzić…

Segment C należy do najpopularniejszych w Europie. Jest też jednym z najbardziej rozbudowanych pod względem liczby modeli. Wyróżnienie się w nim uchodzi więc za trudną sztukę. BMW ma jednak na to receptę, którą stosuje od lat. Jaką? Oferuje kompakt, który jako jedyny w swoim towarzystwie dysponuje tylnym napędem.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2016

testowany model: BMW 118i M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

autogaleria.pl BMW 118i: Jak doprowadzić do frustracji?

Sprawa jest prosta – znajdź klienta na ekonomiczną wersję bardzo dobrego samochodu, pod maskę wrzuć nowoczesny i ekologiczny trzycylindrowy silnik, a całość opakuj w usportowione nadwozie. Żeby kierowca wysiadł jeszcze bardziej sfrustrowany dodaj świetny układ kierowniczy i rewelacyjne zawieszenie. Później patrz i czekaj aż wróci po odmianę z literą M na przedzie.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

carsmag.pl TEST - BMW 118i

Powiem szczerze: nie rozumiem decyzji koncernu BMW dotyczącej przejścia na przedni napęd w kolejnej generacji Jedynki. Zdaję sobie sprawę, że według przeprowadzonych niegdyś badań, większość właścicieli tego modelu i tak nie ma pojęcia, która z osi w ich samochodzie jest napędzana, ale nie o to tu chodzi. Zastanawia mnie kwestia opłacalności przejścia na przedni napęd w kontekście całkiem niezłych wyników sprzedaży obecnej Jedynki i tego, co leży u podstaw takiego stanu rzeczy.

przejdź do artykułu » data: 12.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

superauto24.se.pl TEST Infiniti Q30 1.6t Premium Tech Gallery White vs. BMW 118i A/T: debiutant kontra stary wyjadacz

Infiniti Q30 to najmniejszy model w gamie japońskiego producenta aut. Najmniejszy i zarazem pierwszy w historii plasujący się w kompaktowym segmencie premium. Gorącą japońską nowość od razu poddajemy trudnemu sprawdzianowi. Naprzeciw miejskiego Infiniti staje stary wyjadacz pod postacią BMW serii 1. Czy egzotyczny gość z dalekiego wschodu będzie miał wystarczająco dużo argumentów, aby utrzeć nosa dumnemu niemcowi?

przejdź do artykułu » data: 17.06.2016

testowany model: Infiniti Q30 1.6t Premium Tech Gallery White, BMW 118i A/T

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1, infiniti, infiniti q30