Wybrane słowo kluczowe: bmw seria 1

namasce.pl BMW 118i M Sport – Gdy lubisz prowadzić…

Segment C należy do najpopularniejszych w Europie. Jest też jednym z najbardziej rozbudowanych pod względem liczby modeli. Wyróżnienie się w nim uchodzi więc za trudną sztukę. BMW ma jednak na to receptę, którą stosuje od lat. Jaką? Oferuje kompakt, który jako jedyny w swoim towarzystwie dysponuje tylnym napędem.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2016

testowany model: BMW 118i M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

autogaleria.pl BMW 118i: Jak doprowadzić do frustracji?

Sprawa jest prosta – znajdź klienta na ekonomiczną wersję bardzo dobrego samochodu, pod maskę wrzuć nowoczesny i ekologiczny trzycylindrowy silnik, a całość opakuj w usportowione nadwozie. Żeby kierowca wysiadł jeszcze bardziej sfrustrowany dodaj świetny układ kierowniczy i rewelacyjne zawieszenie. Później patrz i czekaj aż wróci po odmianę z literą M na przedzie.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

carsmag.pl TEST - BMW 118i

Powiem szczerze: nie rozumiem decyzji koncernu BMW dotyczącej przejścia na przedni napęd w kolejnej generacji Jedynki. Zdaję sobie sprawę, że według przeprowadzonych niegdyś badań, większość właścicieli tego modelu i tak nie ma pojęcia, która z osi w ich samochodzie jest napędzana, ale nie o to tu chodzi. Zastanawia mnie kwestia opłacalności przejścia na przedni napęd w kontekście całkiem niezłych wyników sprzedaży obecnej Jedynki i tego, co leży u podstaw takiego stanu rzeczy.

przejdź do artykułu » data: 12.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

superauto24.se.pl TEST Infiniti Q30 1.6t Premium Tech Gallery White vs. BMW 118i A/T: debiutant kontra stary wyjadacz

Infiniti Q30 to najmniejszy model w gamie japońskiego producenta aut. Najmniejszy i zarazem pierwszy w historii plasujący się w kompaktowym segmencie premium. Gorącą japońską nowość od razu poddajemy trudnemu sprawdzianowi. Naprzeciw miejskiego Infiniti staje stary wyjadacz pod postacią BMW serii 1. Czy egzotyczny gość z dalekiego wschodu będzie miał wystarczająco dużo argumentów, aby utrzeć nosa dumnemu niemcowi?

przejdź do artykułu » data: 17.06.2016

testowany model: Infiniti Q30 1.6t Premium Tech Gallery White, BMW 118i A/T

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1, infiniti, infiniti q30

autotesty.com.pl BMW 118i 136 KM M-Sport & 116d 116 KM M-Sport

Produkowane od 2004 roku BMW serii 1 wgryzło się na dobre w krajobraz polskich dróg, a także w ofertę monachijskiego koncernu. Czołowe auto segmentu C klasy premium przeszło w zeszłym roku facelifting. Ponadto producent postanowił rozszerzyć opcję dostępnych silników montowanych pod jego maską. Jednak nie o tym chcę opowiedzieć. Postanowiłem sprawdzić, jaka jest różnica pomiędzy dwiema opcjami napędowymi dostępnymi w tym modelu.

przejdź do artykułu » data: 21.05.2016

testowany model: BMW 118i 136 KM M-Sport, 116d 116 KM M-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

motofilm.pl BMW 116d [test]

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność testowania najmocniejszej Serii 1. BMW M135i z 6-cylindrowym silnikiem i manualną skrzynią biegów skradło nasze serca. Tym razem odwiedzamy przeciwległy biegun oferty marki i sprawdzamy BMW 116d.

przejdź do artykułu » data: 09.04.2016

testowany model: BMW 116d

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

namasce.pl BMW 116d M Sport – Kompakt premium z oszczędnym charakterem

Decydując się na kompakt klasy premium wiesz, że zapłacisz więcej, niż w przypadku zakupu normalnego przedstawiciela segmentu C. Czy to oznacza, że nie zależy Ci na oszczędzaniu? Oczywiście, że nie. Można przecież wybrać samochód, który z jednej strony pozwoli wyróżniać się na tle popularnej konkurencji, a z drugiej nie będzie miał pod maską potwora i kosmicznie drogiej technologii. I właśnie w ten nurt myślowy idealnie wpisuje się BMW 116d M Sport.

przejdź do artykułu » data: 18.03.2016

testowany model: BMW 116d M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1