Wybrane słowo kluczowe: bmw seria 1

trends.com.pl TEST 116D: NIEPEŁNOWARTOŚCIOWE BMW?

Trzy cylindry, półtora litra pojemności i kompaktowe nadwozie. Sprawdzaliśmy, czy 116d spełnia pokładane w nim nadzieje, czy bliżej mu do niepełnowartościowego BMW… W ubiegłym roku seria 1 przeszła face lifting. Kompletnie przemodelowany pas przedni oraz nowe światła tylne zmieniły kompaktowy model z Bawarii na lepsze. Samochód zaczął wyglądać szlachetniej, dojrzalej i bardziej dynamicznie. Zaryzykujemy stwierdzenie, że F20 powinno wyglądać tak od samego początku. Modernizacja przyniosła też nowe wersje silnikowe.

przejdź do artykułu » data: 16.11.2018

testowany model: BMW 116D

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

autogaleria.pl BMW 118i | TEST: Przeciwieństwo „sleepera”

Testowany egzemplarz nie wygląda na 118i. Oznaczenie silnika na tylnej klapie pozostawiono tu chyba specjalnie po to, by auto nie prowokowało innych kierowców do wyścigów spod świateł. Szaty „M Sport” prezentują się na białej jedynce znakomicie. Opcjonalne, 18-calowe felgi dodatkowo podkreślają klasyczne proporcje i, co ważne, nie odsłaniają filigranowych zacisków, a porządne M Pakietowe „heble”, dzięki którym auto zatrzymuje się jakieś 200 razy szybciej niż przyspiesza.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2018

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

namasce.pl BMW 118i M Sport – Gdy lubisz prowadzić…

Segment C należy do najpopularniejszych w Europie. Jest też jednym z najbardziej rozbudowanych pod względem liczby modeli. Wyróżnienie się w nim uchodzi więc za trudną sztukę. BMW ma jednak na to receptę, którą stosuje od lat. Jaką? Oferuje kompakt, który jako jedyny w swoim towarzystwie dysponuje tylnym napędem.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2016

testowany model: BMW 118i M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

autogaleria.pl BMW 118i: Jak doprowadzić do frustracji?

Sprawa jest prosta – znajdź klienta na ekonomiczną wersję bardzo dobrego samochodu, pod maskę wrzuć nowoczesny i ekologiczny trzycylindrowy silnik, a całość opakuj w usportowione nadwozie. Żeby kierowca wysiadł jeszcze bardziej sfrustrowany dodaj świetny układ kierowniczy i rewelacyjne zawieszenie. Później patrz i czekaj aż wróci po odmianę z literą M na przedzie.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

carsmag.pl TEST - BMW 118i

Powiem szczerze: nie rozumiem decyzji koncernu BMW dotyczącej przejścia na przedni napęd w kolejnej generacji Jedynki. Zdaję sobie sprawę, że według przeprowadzonych niegdyś badań, większość właścicieli tego modelu i tak nie ma pojęcia, która z osi w ich samochodzie jest napędzana, ale nie o to tu chodzi. Zastanawia mnie kwestia opłacalności przejścia na przedni napęd w kontekście całkiem niezłych wyników sprzedaży obecnej Jedynki i tego, co leży u podstaw takiego stanu rzeczy.

przejdź do artykułu » data: 12.07.2016

testowany model: BMW 118i

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1