Wybrane słowo kluczowe: bmw x1

testysamochodowe.pl BMW X1 xDrive25i M Sport – TEST

Pierwsza generacja BMW X1 nie była zbyt urodziwa i nie jest to tylko moja opinia. Aktualny model (w sprzedaży od października 2015) wygląda znacznie lepiej, a testowany egzemplarz wyposażony w pakiet stylistyczny M Sport i pokryty znakomitym lakierem „A83 srebrny Glacier metallic” potrafi przyciągnąć niejedno spojrzenie. Czy jeździ tak samo dobrze jak wygląda?

przejdź do artykułu » data: 13.06.2017

testowany model: BMW X1 xDrive25i M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

motofilm.pl BMW X1 xDrive25i [test]

BMW X1 drugiej generacji daje kierowcy jeszcze więcej jako kompaktowy crossover. Jest jeszcze bardziej praktyczny i oferuje większy poziom komfortu niż swój poprzednik. Sprawdziliśmy dla Was nowe BMW X1 w najmocniejszej odmianie benzynowej.

przejdź do artykułu » data: 15.04.2017

testowany model: BMW X1 xDrive25i

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

superauto24.se.pl TEST BMW X1 sDrive16d xLine: zupełnie nowa strona serii X

Licząca sobie już przeszło 17 lat seria X należąca do bawarskiego producenta aut, stale się rozrasta i co jakiś czas zadziwia motoryzacyjny świat. Najmniejsze BMW X1 drugiej już generacji nie jest co prawda tak przebojowe, jak szokujące niemal 10 lat temu X6, ale zmieniło się do tego stopnia, że kreśli nowy rozdział w historii niemieckiej marki. To pierwszy X z zaledwie 3-cylindrowym silnikiem i napędem tylko na przednie koła!

przejdź do artykułu » data: 09.01.2017

testowany model: BMW X1 sDrive16d xLine

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

menadzerfloty.pl [TEST] BMW X1 – Dorastający malec

BMW w końcu zajęło się swoim najmniejszym SUV-em. Modernizacje przyniosły wiele pozytywnych zmiana. W końcu można powiedzieć, że ten model wygląda tak, jak powinien od samego początku. Pierwsza generacja modelu nie zachwycała swoją proporcjonalnością. Wzdłużne silniki, mimo swoich zalet, wymagały sporo miejsca. Dlatego w połączeniu z dość skompresowaną resztą nadwozia efekt było nieco mizerny. Teraz wszystko się zmieniło. Auto zostało gruntownie zmodernizowane łącznie z zastosowaniem nowych rozwiązań technicznych rodem z najnowszych pojazdów MINI.

przejdź do artykułu » data: 19.10.2016

testowany model: BMW X1

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

carsmag.pl TEST - BMW X1 xDrive25d

Są chwile, gdy przestaję rozumieć dokąd zmierza firma BMW. Kolejne nowe samochody zdają się wystawiać fanów tej marki na próby wierności, szargając wykuwane latami ideały. Najpierw zbudowano więc pokaźną paletę modelową SUV-ów, potem rozprawiono się z wolnossącymi silnikami sześciocylindrowymi, a teraz rozpoczęto eksterminację tylnego napędu promując wszędzie xDrive. Wielbiciele aut ze śmigiełkiem na masce przeżywają zawały serca przedzielane seriami tachykardii…

przejdź do artykułu » data: 07.09.2016

testowany model: BMW X1 xDrive25d

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

autowizja.pl Runda druga

BMW X1 to najmniejszy uterenowiony model z rodziny X, który został zaprezentowany w 2009 roku (model E84). Po sześciu latach produkcji producent postanowił pokazać światu nową generację oznaczoną kodowo jako F48. Zapraszamy do testu BMW X1 xDrive25d.

przejdź do artykułu » data: 06.07.2016

testowany model: BMW X1 xDrive 25d

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

motoryzacjafilipa.wordpress.com 75# BMW X1 F48 czyli najmniejszy z „iXów”

„X jedynka” drugiej generacji, to najmłodszy i najmniejszy przedstawiciel z grona sportowo – użytkowych modeli niemieckiej marki pochodzącej z Monachium. Pierwsza odmiana była połączeniem SUV’a oraz kombi, zaś kilka miesięcy temu na świat przybyła druga generacja tego modelu, która nie tylko odeszła od tej koncepcji, ale również urosła i zdecydowanie wyładniała.

przejdź do artykułu » data: 28.02.2016

testowany model: BMW X1 F48

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: bmw, bmw x1