Wybrane słowo kluczowe: bmw x6

trends.com.pl BMW X6M – TUNING Z KLASĄ

W sierpniu 2017 roku na łamach strony internetowej www.trends.com.pl ogłosiliśmy konkurs na najciekawsze auto naszych fanów. Po trzyetapowym głosowaniu odbywającym się za pośrednictwem Facebooka na trzecim miejscu uplasowało się nietuzinkowe BMW X6M Sebastiana. Poznajmy bliżej to auto.

przejdź do artykułu » data: 23.08.2018

testowany model: BMW X6M

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

premiummoto.pl BMW X6 (F16) M50d

Nie przepadam za stylizacją BMW X6. Połączenie kilku rodzajów nadwozia w jednym dużym SUV-ie (SAV-ie?) jakoś nie bardzo odpowiada moim gustom. Lubię natomiast mocne, 6-cylindrowe diesle i niemal niewyczerpane pokłady momentu trafiające na wszystkie koła. Właśnie dlatego z chęcią przyjąłem propozycję testu BMW X6 M50d.

przejdź do artykułu » data: 01.05.2017

testowany model: BMW X6 (F16) M50d – test i opinia

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

forzamagazine.pl Lazurowe TGV w Alpach – BMW X6 M / test

Odliczając tygodnie do kolejnego letniego sezonu, oddajemy się wspomnieniom, a w nich 575-konne BMW X6 M na alpejskich przełęczach. Ile osób na świecie, tyle też istnieje zapewne scenariuszy wymarzonego dnia. Ten być może nie był od początku do końca wprost idealny, ale okoliczności zdawały się przybliżać go do takiego właśnie statusu. Lipcowe przedpołudnie – Monachium. To właśnie dziś odbieram z niemieckiej fabryki świeżutki egzemplarz najnowszego BMW X6. Oczywiście emocje nie grałyby tutaj aż takiej roli, gdyby było to po prostu nowe BMW.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2017

testowany model: BMW X6 M

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

motocollection.pl Powód do dumy

BMW od długiego czasu walczyło z wizerunkiem samochodu dla gangstera, albo blokersa, co nawet im się udało. Sztuka odmienienia wizerunku poszła jednak na marne wraz z możliwością nadania homologacji ciężarowej na model X6 w celu przyciągnięcia do siebie drobniejszych przedsiębiorców. Czy z tym modelem może być w przyszłości tak samo?

przejdź do artykułu » data: 29.09.2015

testowany model: BMW X6 xDrive30d

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

namasce.pl BMW X6 xDrive30d – Na przekór logice

Kiedy w 2008 roku wjeżdżał na salony, tradycyjni klienci BMW zawyrokowali, że auta o aparycji Quasimodo po nieudanej operacji plastycznej nikt nie kupi. Że firma z Monachium tym razem przeszarżowała. I bardzo się pomylili. X6 stało się prawdziwym hitem. Szczególnie w… Polsce. Skąd taka popularność auta o wyjątkowo niekonwencjonalnym wyglądzie? Tego nie wie nikt…

przejdź do artykułu » data: 30.06.2015

testowany model: BMW X6 xDrive30d

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6