Wybrany serwis: carburator.pl

carburator.pl Jaskrawy lakier, bezkompromisowe osiągi i… znaczek Skody na grillu.

Tak, ta kombinacja nie jest codziennością. Gdy odbiera się testowe auto w jaskrawym kolorze, o którym wiadomo, że będzie szybsze niż 95% poruszających się po Warszawie samochodów, Skoda nie jest marką, która przychodzi na myśl. A w tym przypadku właśnie tak miało być.

przejdź do artykułu » data: 29.07.2017

testowany model: Skoda Superb Sportline

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

carburator.pl SKODA SUPERB SPORTLINE – TEST

Jaskrawy lakier, bezkompromisowe osiągi i… znaczek Skody na grillu. Tak, ta kombinacja nie jest codziennością. Gdy odbiera się testowe auto w jaskrawym kolorze, o którym wiadomo, że będzie szybsze niż 95% poruszających się po Warszawie samochodów, Skoda nie jest marką, która przychodzi na myśl. A w tym przypadku właśnie tak miało być.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2017

testowany model: SKODA SUPERB SPORTLINE

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

carburator.pl MITSUBISHI ASX – TEST

Choć Mitsubishi ASX nie jest klasykiem, można śmiało powiedzieć „takich samochodów już nie ma”. No, prawie – ostało się ich na rynku bardzo mało. Pytanie czy to bardziej zarzut czy pochwała? O zaletach i wadach typowo japońskiej konstrukcji napiszę już za chwilę. Zacznijmy od wyglądu – tego co najbardziej zmieniło się przy okazji niedawnego liftingu.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: MITSUBISHI ASX

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

carburator.pl SKODA SUPERB COMBI – TEST

Koncepcja Superba podobała mi się od pierwszej generacji. Auto dobrze wyposażone, komfortowe, a przede wszystkim duże i relatywnie niedrogie. Takie, któremu trudno znaleźć konkurenta bo Mondeo czy Passat są mniejsze, a BMW 5 czy Audi A6 zbyt „prestiżowe”. Zresztą pisałem już kiedyś o tym, przy okazji testu poprzedniej generacji.

przejdź do artykułu » data: 08.06.2017

testowany model: SKODA SUPERB COMBI

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

carburator.pl Mitsubishi Pajero – Test

Mógłbym wymienić na samym początku kilka wad Pajero, żeby mieć za sobą oczywistą część tekstu i odsiać osoby, które patrzą na ten samochód tak jak patrzy się na Golfa czy A4. W terenowym Mitsubishi liczą się zupełnie inne rzeczy. Stwierdzenie może i trywialne, ale niech posłuży za wstęp do testu. Naprawdę jest o czym pisać i w przypadku tego auta bynajmniej nie jest to spalanie czy prowadzenie na asfalcie.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2017

testowany model: Mitsubishi Pajero

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

carburator.pl Volvo V40 T5 Cross Country – Test

Nowy rok zaczął się dla mnie bardzo miło. 3 tygodnie i 3 auta o mocach powyżej 200 KM. Po solidnej dawce emocji sponsorowanych przez Megane GT i Octavię RS, przesiadłem się do Volvo V40 T5, które było wśród nich najmocniejsze i jako jedyne odpychało się od asfaltu wszystkimi kołami. Szybsze bicie serca? Emocje rodem z hot-hatcha? Nic z tych rzeczy. Jazda topowym Volvo V40 to raczej… chwila wytchnienia.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2017

testowany model: Volvo V40 T5 Cross Country

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40