Wybrane słowo kluczowe: citroen berlingo

superauto24.se.pl TEST Citroen Berlingo 1.2 PureTech 110 KM M6: nadąży za familią

Nowy Citroen Berlingo ma dość ciekawe hasło reklamowe: „nie stworzymy rodziny, ale musimy za nią nadążyć”. Jednocześnie chce jednak zerwać z wizerunkiem „dzieciowozu”. Jak to w końcu jest z tym nowym, trzecim już Berlingo? Ile w słynnym francuskim modelu zostało genów poprzednika, a co zaskoczyło nowością? By to sprawdzić pojechałam do Francji – ojczyzny Citroena.

przejdź do artykułu » data: 29.06.2018

testowany model: Citroen Berlingo 1.2 PureTech 110 KM M6

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

menadzerfloty.pl [TEST] Citroën Berlingo – dwie twarze

Nie istnieje samochód, który idealnie łączyłby cechy woła roboczego oraz wakacyjnego kompana, w dodatku w rozsądnej cenie. Citroën Berlingo jest jednak bliski tego wzorca. Citroën od zawsze znany były z nietuzinkowych projektów. W końcu to właśnie ta firma ma na swoim koncie takie modele, jak DS czy C6. Kiedy oferta marki nieco spowszechniała, koncern postanowił spróbować swoich sił w autach rodzinnych. Dzięki temu klienci mogli się niegdyś cieszyć z przestronności Citroëna Picasso, a teraz C4 Picasso czy Berlingo.

przejdź do artykułu » data: 24.08.2016

testowany model: Citroën Berlingo

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

exoticcars.pl Test: Citroen Berlingo Multispace 1.6 HDi XTR

Od lat niemal niezmienny, wciąż funkcjonalny do skraju skali, a przy tym zdaje się totalnie nie starzeć. Przepis na długowieczność? Koncern PSA coś o tym wie. W Citroenie Berlingo jest tyle egzotyczności, co charyzmy u Jarka Kaczyńskiego. Warto docenić jednak dekady obecności na rynku (mowa o aucie) i tę wielozadaniowość ubraną w teoretycznie banalne odzienie, ale niosące za sobą jakże wiele możliwości. Poza tym, czy Berlingo (lub bliźniaczy Partner) się zestarzały?

przejdź do artykułu » data: 04.05.2016

testowany model: Citroen Berlingo Multispace 1.6 HDi XTR

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

dostawczakiem.pl Test: Citroën Berlingo II Multispace 1.6 HDi 100 KM – francuski multitool (wideo, zdjęcia)

Fotograf, geodeta, informatyk, czy właściciel osiedlowego sklepu – wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą nie potrzebuje zazwyczaj dużego pojazdu dostawczego. Do wykonywania powyższych profesji wystarczy im w zupełności kombivan, który po pracy służyć może za jako zwykłe rodzinne auto.

przejdź do artykułu » data: 07.03.2016

testowany model: Citroën Berlingo II Multispace 1.6 HDi 100 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: dostawczakiem.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

dostawczakiem.pl Test: Citroën Berlingo II Multispace 1.6 HDi 100 KM – francuski multitool (wideo, zdjęcia)

Citroën Berlingo II generacji przeszedł w 2015 roku kolejny facelifting. Czy osobowa wersja Multispace to dobry kandydat na rodzinno-firmowego kombivana? Fotograf, geodeta, informatyk, czy właściciel osiedlowego sklepu – wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą nie potrzebuje zazwyczaj dużego pojazdu dostawczego. Do wykonywania powyższych profesji wystarczy im w zupełności kombivan, który po pracy służyć może za jako zwykłe rodzinne auto.

przejdź do artykułu » data: 18.02.2016

testowany model: Citroën Berlingo II Multispace 1.6 HDi 100 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: dostawczakiem.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

namasce.pl Citroen Berlingo 1.6 BlueHDi XTR – Wszechstronność w dobrej cenie

Czas na test kombivana. Temat zastępczy? Nic bardziej mylnego. Modele reprezentujące ten gatunek nie przyspieszają bicia serca i nie zajmują czołowych miejsc na pierwszych stronach w mediach motoryzacyjnych. Ciekawostką jest jednak to, że swoją wszechstronnością biją na głowę niemal wszystkie inne konstrukcje. Co więcej, bardzo często bywają najrozsądniej wycenionymi ofertami w całej gamie. Dowodem tego jest bez wątpienia Berlingo.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2015

testowany model: Citroen Berlingo 1.6 BlueHDi XTR

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo

auto-motor-i-sport.pl Jakie auto jest najlepsze dla rodziny?

Szukasz praktycznego auta rodzinnego? Zobacz nasze propozycje. Pokazujemy nie tylko kombi (Passata i Mondeo), ale alternatywne vany (Zafira i Scenic) oraz furgony (Doblo i Berlingo).

przejdź do artykułu » data: 25.02.2015

testowany model: Renault Scénic II, Opel Zafira II, Ford Mondeo III, volkswagen Passat B5, Fiat Doblo I, Citroën Berlingo I

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo, citroen berlingo używane, fiat, fiat doblo, fiat doblo używane, ford, ford mondeo, ford mondeo używane, opel, opel zafira, opel zafira używane, renault, renault scenic, renault scenic używane, volkswagen, volkswagen passat, volkswagen passat używane, używane