Wybrane słowo kluczowe: citroen c4 picasso

magazynmotomi.pl Test Citroën C4 Picasso – tak powinien wyglądać minivan

Minivan to projekt europejski, przystosowujący modele VAN do potrzeb użytkowników na Starym Kontynencie. Jest bowiem oczywiste, że w Ameryce i Europie mamy różne potrzeby komunikacyjne i związane z tym różne wymagania odnośnie samochodów. Przekonał się o tym koncern Renault, który w roku 1984 wprowadził na rynek model Espace. Ten duży (jak na ówczesne wersje) pojazd miał wszystkie innowacje zgodne z modelami VAN: wygodne indywidualne fotele, uniwersalność zagospodarowania wnętrza, komfort podróżowania. Słowem samochód podróżnika.

przejdź do artykułu » data: 19.09.2018

testowany model: Citroën C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

test.auto.pl [TEST] Citroen C4 Picasso 1.6 BlueHDI 120 KM Shine

Coraz więcej producentów samochodów stawia na rozwój nowej klasy samochodów jakimi są SUVy, czy to poprzez nowe modele, czy jak np. Peugeot, zamieniając minivana w pseudo terenowe auto. Czy to oznacza, że klasyczne vany powoli odchodzą do lamusa? I tu naprzeciw trendom staje Citroen z modelem C4 Picasso, który stara się zaoferować klasyczną budowę rodzinnego auta w nowoczesny sposób. Myślę, że Citroen pozostanie przy tej formie pojazdu, a tymczasem przejdźmy do samego auta.

przejdź do artykułu » data: 06.01.2018

testowany model: Citroen C4 Picasso 1.6 BlueHDI 120 KM Shine

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

moto.pl Citroen C4 Picasso | Test | Minivan w świecie SUV-ów

W ubiegłym roku Citroen C4 Picasso przeszedł facelifting. Z zewnątrz auto zmieniło się niewiele. I dobrze, bo kompaktowy minivan wciąż wygląda bardzo nowocześnie. Znacznie więcej zmieniło się we wnętrzu. Citroen wyposażył C4 Picasso w nowoczesne systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę. Czy francuski minivan jest dobrą alternatywą dla SUV-ów? Sprawdziliśmy to. Zobacz test video i poznaj naszą opinię o nowym C4 Picasso.

przejdź do artykułu » data: 28.06.2017

testowany model: Citroen C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

superauto24.se.pl Citroen C4 Picasso 2.0 BlueHDi 150 S&S: artystyczny minivan

Połączenie projektu oryginalnej stylistyki auta z przestronnym zagospodarowaniem wnętrza mało komu wychodzi tak dobrze jak producentom samochodów z Francji. Twórcy wywodzący się z tego przesiąkniętego artyzmem kraju, niemal od zawsze odrzucali wszelki konserwatyzm, stawiając na kreatywność i wzbudzanie emocji. Jeżdżącym współczesnym przykładem wypełnionym po brzegi nietypowością jest pękaty Citroen C4 Picasso, nacechowany wygodą i rodzinnością.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Citroen C4 Picasso 2.0 BlueHDi 150 S&S

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

forzamagazine.pl Familia z modą – CITROEN C4 PICASSO / test

Bezpowrotnie minęły czasy nudnych do bólu aut rodzinnych. Dziś producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak ze smakiem podróżować z rodziną. Od Francuzów – Citroen C4 Picasso w naszym teście. Jeden z najgorszych (przynajmniej w teorii) snów prawdziwego petrolheada – zakup auta rodzinnego. Ci mniej zdroworozsądkowi powiedzą – przecież jest Audi RS6, Bentley Bentayga i inne znakomite SUVy.

przejdź do artykułu » data: 22.05.2017

testowany model: CITROEN C4 PICASSO

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

projectautomotive.pl Citroën C4 Picasso 1.2 PureTech 130 KM EAT6 More Life – test

Kolejny segment pada ofiarą wszechobecnych crossoverów. Dziś minivany mają wyjątkowo trudne zadanie – muszą być nie tylko zdroworozsądkowe, ale też mieć w sobie odrobinę charakteru. Temu wyzwaniu próbuje sprostać Citroen C4 Picasso.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2017

testowany model: Citroën C4 Picasso 1.2 PureTech 130 KM EAT6 More Life

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

motonauczyciel.pl Test Citroën a C4 Picasso – Kosmiczna Odyseja trwa

Samochody Van wkraczały do Europy z wielkimi oporami. Kiedy w roku 1984 zaprezentowano model Renault Espace wydawało się, iż model ten szybko zapoczątkuje w Europie erę wersji Van, które w USA święciły już ogromne sukcesy. Jednakże sprawdziło się to tylko w części. Z pewnością Espace zapoczątkował erę tego typoszeregu w Europie, ale… nie było to tak szybko, gdyż następne wersje Van wyjechały na drogi dopiero 10 lat później (były to Fiat Ulysse i Lancia Zeta, oraz Citroën Evasion i Peugeot 806).

przejdź do artykułu » data: 11.11.2016

testowany model: Citroën C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

moto.pl Citroen C4 Picasso | Pierwsza jazda | Walka o prymat

Po trzech latach obecności na rynku Citroen C4 Picasso doczekał się pierwszego faceliftingu. Zmiany mają mu pozwolić zmierzyć się z zupełnie nowym Scenikiem i utrzymać pozycję minivana nr 1 w Polsce. Francuzi postawili na ewolucję, a nie rewolucję. Delikatne zmiany zauważamy głównie z przodu pojazdu. Z tyłu pojawiły się nowe światła LED 3D, różne dla obydwu wariantów modelu. Facelifting dopełniają nowe 17-calowe felgi, 3 dodatkowe lakiery i większe możliwości personalizacji.

przejdź do artykułu » data: 04.11.2016

testowany model: Citroen C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

menadzerfloty.pl [Pierwsza jazda] Citroen C4 Picasso – Lifting dla wnikliwych

Subtelny lifting po latach. Taki stwierdzeniem można opisać zmodernizowaną odmianę Citroena C4 Picasso i Grand C4 Picasso. Cztery lata bez wprowadzania unowocześnień to zdecydowanie za długo w obecnych czasach. Dlatego francuska marka postanowiła dokonać zmian.

przejdź do artykułu » data: 02.11.2016

testowany model: Citroen C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso