Wybrane słowo kluczowe: citroen c-elysee

motonauczyciel.pl Test samochodów budżetowych, czyli duży, fajny i tani?

Od pewnego czasu dość powszechne jest określenie „samochód budżetowy” mające określać wersję w której oprócz bezpieczeństwa, poręczności i komfortu ważną rolę odgrywa także cena. Postanowiliśmy porównać najtańsze wersje Citroena C-Elysse, Peugeot 301, Skody Rapid i Fiata TIPO. Oto wyniki…

przejdź do artykułu » data: 10.10.2016

testowany model: Citroen C-elysee, Peugeot 301, Skoda Rapid, Fiat TIPO

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee, fiat, fiat tipo, peugeot, peugeot 301, skoda, skoda rapid

kmh24.pl Tutaj wygrywa rozsądek. I dobrze!

Największa część polskiego rynku motoryzacyjnego – bo prawie 30% - to samochody kompaktowe. W poprzednim roku sprzedano aż 94 356 egzemplarzy tego typu aut, a ich udział w obliczu rosnącej popularności suvów wydaje się mimo wszystko niezmienny. Uwielbiamy jednak hatchbacki (unoszoną klapą ratują się bliźniacze Rapid i Toledo), a z kolei sedany niezbyt przekonują do siebie klientów, bowiem tylko co dziesiąty nowy samochód ma z tyłu kufer.

przejdź do artykułu » data: 21.05.2016

testowany model: Fiat Tipo, Citroën C-Elysee

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee, fiat, fiat tipo

strefakulturalnejjazdy.pl Taniość wcale nie musi oznaczać czegoś gorszego, czyli test Citroen C-Elysee 1.6 115KM

Auto budżetowe, które potrafi zaskoczyć nie tylko niską ceną. Wygląd to jak zwykle kwestia gustu, jednak mnie te 4 kółka od Citroena o wymiarach 442,7cm długości x 174,8cm szerokości x 146,6cm wysokości przypadły nawet nawet do gustu. Nie ma jakiś tam sportowych akcentów i z tłumu się tym zbytnio nie wyróżnimy, ale nie o to w takim aucie chodzi.

przejdź do artykułu » data: 12.03.2016

testowany model: Citroen C-Elysee 1.6 115KM

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee

autowizja.pl Po prostu samochód

Od czasów pojawienia się na rynku Dacii Logan motoryzacyjny świat powoli zrozumiał, że bardzo dużo osób szuka prostego, przestronnego i, co najważniejsze, taniego samochodu. Nie w głowie im wyszukane bajery, mocarne silniki z trzema turbinami i fotele obszyte skórą aligatora, bo ich po prostu na to nie stać lub samochód traktują tylko i wyłącznie jako środek transportu z punktu A do B.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2016

testowany model: Citroen C-Elysee 1.6 VTi 115 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee

motonauczyciel.pl Test Citroën C-Élysée - samochód dla… POLAKA?!?

Polacy to naprawdę dziwna nacja. Zewsząd słyszę, ze jesteśmy biednym krajem, ale równocześnie powszechne są głosy o tym, że samochodu typu Citroën C-Élysée , Peugeot 301 czy Dacia Logan są dla innych odbiorców niż Polacy. Są to bowiem modele za słabo wyposażone, ze słabymi silnikami i o urodzie nie przystającej do naszych wymagań estetycznych. Polacy lubią wersje topowe, a o modelach Audi, BMW, Infiniti, Lexusie, czy Mercedesie „pouczają” fachowcy którzy nigdy (!!!) nie jeździli takimi samochodami, a przynajmniej wersjami które mają mniej niż pięć lat.

przejdź do artykułu » data: 01.01.2016

testowany model: Citroën C-Élysée

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee

francuskie.pl Test: Citroën C-Elysee More Life

„Co to, nowa Ce-piątka?” zadał pytanie znajomy, gdy parkowałem C-Elysee za jego SUV-em, który de facto jest raczej bulwarówką. Zaprzeczyłem i przystąpiłem do wyjaśnień, że to auto mniejsze, prostsze, budżetowe wręcz. Gdy podałem, od jakiego poziomu startuje cennik C-Elysee (czyli rzuciłem od niechcenia, że chodzi o 40.000 zł) – znajomy ów nie mógł uwierzyć! Taki kawał samochodu za takie nieduże pieniądze? Dodałem od razu, że wersja testowa jest bogatsza, a więc i droższa, ale i tak nawet nie zbliża się do poziomu cen, z którego „startuje” Citroën C5.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2015

testowany model: Citroën C-Elysee More Life

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c-elysee