Wybrane słowo kluczowe: dacia

autotesty.com.pl TEST - Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM 6M Prestige

Kiedy w 1999 roku Renault postanowiło uratować upadającą rumuńską markę nikt nie zakładał, że ten projekt odniesie jakikolwiek sukces. Tym czasem Dacia ma spore problemy bo ilość zamówień nowego Dustera znacząco przewyższa możliwości produkcyjne marki.

przejdź do artykułu » data: 20.08.2018

testowany model: Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM 6M Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

francuskie.pl Test: Nowa Dacia Duster 1.5 dCi – jak jeździ budżetowy SUV?

Dacia Duster jest niedrogim i jednocześnie popularnym modelem, co może spędzać sen z powiek konkurentom, którym SUV skutecznie odbiera klientelę. Nowa generacja przyniosła ze sobą nowy wygląd, lepsze wyposażenie i wykończenie. Duster prezentuje się świeżo, co nie zmienia faktu, że wciąż jest przystępny dla kieszeni Polaków. Do testów otrzymaliśmy model w wersji Comfort napędzany jednostką 1.5 dCi. Jak się sprawował?

przejdź do artykułu » data: 24.07.2018

testowany model: Dacia Duster 1.5 dCi

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

autogaleria.pl Dacia Duster TCe 125 4×4 Prestige | TEST: Duży krok naprzód

Duster drugiej generacji znacznie wydoroślał względem poprzednika, zachowując jednocześnie jego największe zalety. Czy wybór benzynowej jednostki z turbodoładowaniem ma, a właściwie miałby sens? Już spieszę z wyjaśnieniem, dlaczego „miałby”. Odmiana TCe 125 niestety krótko gościła w cennikach i aktualnie nie możemy jej zamówić, dlatego dzisiejszy test potraktujcie w ramach ciekawostki lub jako punkt widzenia kolejnego redaktora na drugą generację Dustera.

przejdź do artykułu » data: 20.07.2018

testowany model: Dacia Duster TCe 125 4×4 Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

moto-przestrzen.pl Dacia Duster – druga generacja bestsellera

Dacia Duster od wielu lat jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów na naszym rynku, a jednocześnie jest najchętniej kupowanym SUV-em. Dlatego też projektanci stanęli przed naprawdę bardzo trudnym wyzwaniem. Jak odświeżyć samochód, aby nie podnieść jego ceny, ale zarazem przyciągnąć do salonów nowych klientów. Nie ma się co oszukiwać, ale pierwsza generacja sprzedawała się doskonale przede wszystkim ze względu na cenę. Oczywiście Duster nie odstraszał, ale chyba nikt nie zachwycał się jego wyglądem.

przejdź do artykułu » data: 16.07.2018

testowany model: Dacia Duster

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

forzamagazine.pl Nie ma głupich pomysłów – DACIA LODGY LPG W RUMUNII

To nasza trzecia podróż Dacią do kraju Drakuli. Tym razem Dacia Lodgy wyposażona była w instalację LPG – poprzeczka zawieszona jeszcze wyżej. Tak jest – nie boimy się wyzwań, zwłaszcza pod znakiem odległych podróży. Jak zapewne dobrze wiecie, Dacia produkowana jest w Rumunii, choć sznureczkami steruje Renault, co oczywiście wychodzi na dobre rumuńskiej marce. Po raz pierwszy w tych rejonach Dacią byliśmy już w 2013 roku (Logan MCV), a później powtórzyliśmy ten wyczyn Dusterem (w roku 2017).

przejdź do artykułu » data: 12.07.2018

testowany model: DACIA LODGY LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

cartests.pl Nowa Dacia Duster – pierwsza jazda na Nieznanym Mazowszu

Dacia Duster doczekała się nowej generacji po 7 latach od swojej premiery. Mieliśmy okazję sprawdzić jak sobie radzi w malowniczych krajobrazach Mazowsza. Duster to samochód, który w założeniu ma być tani, prosty i dobrze sobie radzić na nieutwardzonym terenie, a także dobrze sprawdzać się jako główny samochód w rodzinie. Jego możliwości w terenie zostały niejednokrotnie już docenione, a samochód pokochali klienci. Dziś na rynku zadebiutowała druga generacja, która pierwszy raz została pokazana jesienią zeszłego roku na wrześniowym Frankfurt Motor Show.

przejdź do artykułu » data: 12.07.2018

testowany model: Dacia Duster

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

test.auto.pl [TEST] Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe

Są różne sposoby na sukces przy tworzeniu Crossovera. Może być wszechstronny, funkcjonalny, czy zaprojektowany jak dzieło sztuki. Jest jeszcze wariant typu: “najtańszy na rynku”. Taka właśnie jest Dacia Duster Stepway. Chociaż tak naprawdę jest to podwyższone o 4 centymetry zwykłe Sandero, przy okazji jest wyposażony niemal we wszystkie możliwe opcje, a przy okazji ma czarne nakładki z tworzywa sztucznego chroniące przed uszkodzeniami. Jednak prawda jest taka, że jest to samochód, którego nie kupujemy ze względu na walory estetyczne, ale ekonomiczne.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2018

testowany model: Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero