Wybrane słowo kluczowe: fiat bravo

moto.onet.pl Porównanie: Peugeot 308 I vs. Fiat Bravo II - porządne "auta na literę F"

Rynek hatchbacków segmentu C to nie tylko Ford Focus, Volkswagen Golf i Opel Astra. To także mniej renomowane modele, które są nowoczesne, naprawdę tanie i dobrze wyposażone. Przykłady? Świetnym jest Peugeot 308 pierwszej generacji i druga odsłona Fiata Bravo. Dzisiaj rozstrzygniemy czy "francuz" i "włoch" mają szansę na nawiązanie równej walki z klasowym betonem.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2015

testowany model: Peugeot 308 I, Fiat Bravo II

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo, fiat bravo używane, peugeot, peugeot 308, peugeot 308 używane, używane

moto.onet.pl Fiat Bravo II - przystojny, ale nie chorowity!

Już na pierwszy rzut oka widać, że Bravo II był zaprojektowany we Włoszech. Powabna linia nadwozia kusi, a cena okazuje się szczególnie atrakcyjna. Przed podjęciem decyzji o zakupie pozostaje wyłącznie jedno pytanie. Czy eksploatacja Fiata będzie oznaczać ciągłe wizyty w serwisie? W przypadku tego hatchbacka stereotyp awaryjności nie ma żadnego zastosowania.

przejdź do artykułu » data: 14.06.2014

testowany model: Fiat Bravo II

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo, fiat bravo używane, używane

motofilm.pl Fiat Bravo 1.6 MultiJet Street – dobre, bo włoskie?

Wyobraźcie sobie wizytę w we włoskiej knajpie w Warszawie. Siedzicie w lokalu, którego wystrój jednoznacznie podkreśla klimat śródziemnomorski. W tle gra muzyka rodem z półwyspu Apenińskiego, a na gorącym talerzu dostajecie najprawdziwszą włoską pizzę. Z przymrużeniem oka jesteście we Włoszech. Prawda jest taka, że osoby, które to wszystko przygotowały to Adam i Agnieszka, a Italia powstała w naszych głowach. W Fiacie Bravo miałem podobne wrażenie - to włoscy kelnerzy – Giovanni i Luigi podali mi soczystego wursta z kuflem bawarskiego piwa.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2013

testowany model: Fiat Bravo 1.6 MultiJet Street

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo

autokrata.pl Czy warto kupić: Fiat Bravo 1,6 Multijet

Gdy masz dość "niemców". Myślisz nad zakupem auta dla swojej rodziny. Nie masz trojaczków – co najwyżej jedno, góra dwójka dzieci. Oprócz tego oczywiście żona. Potrzebujesz zatem samochodu, który pomieści wasze wszystkie bagaże, zapewni komfort podróżowania oraz nie zrujnuje twojej kieszeni przy dystrybutorze paliwa, ani w czasie zakupu.

przejdź do artykułu » data: 10.02.2013

testowany model: Fiat Bravo 1.6 Multijet

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo

motoryzacja.interia.pl 6 tys. km fiatem bravo. Warto go kupić?

Czekając na testowe bravo zadawaliśmy sobie pytanie, dlaczego Fiat nie wspomina nic o kolejnej generacji tego modelu, mimo że od rynkowej premiery obecnej wersji tego auta mija właśnie pięć lat. Cóż, wygląda na to, że Włosi po prostu nie muszą się spieszyć. I nie jest to wcale żadna marketingowa propaganda...

przejdź do artykułu » data: 08.10.2012

testowany model: fiat bravo

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo

mojafirma.infor.pl Używany Fiat Bravo II: trwalszy niż stereotypy

Fiat Bravo II miał trudne zadanie do wykonania. Kiepska opinia o jego poprzedniku nie była pomocna w zdobyciu przychylności ze strony klientów. Jak spisuje się używany Fiat Bravo II? Fatalne opinie na temat jakości Fiata Stilo, które o mało co nie doprowadziły włoskiego koncernu do poważnych problemów finansowych, zmotywowały pracowników koncernu FIAT do wytężonej pracy nad nowym autem kompaktowym. Jej wynikiem był zaprezentowany w 2007 roku Fiat Bravo II.

przejdź do artykułu » data: 28.08.2012

testowany model: Fiat Bravo II

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo, fiat bravo używane, używane

auto-strefa.pl Fiat Bravo 2.0 Multijet Sport - niedoceniony Włoch

Fiat Bravo to jeden z najbardziej niedocenionych kompaktów na naszym rynku. Powodem takiego stanu rzeczy jest bardzo negatywna opinia dotycząca poprzednika. Stilo, bo o nim mowa, zapisał negatywną kartę w historii włoskiego producenta z powodu bardzo wysokiej usterkowości. Zaufanie klientów łatwo stracić, dlatego Bravo nie króluje w rankingach sprzedaży. A szkoda, bo to naprawdę udany samochód, który może być bardzo ciekawą alternatywą dla niemieckiej, japońskiej oraz francuskiej konkurencji. Zapraszamy na test włoskiego modelu z mocnym dieslem pod maską.

przejdź do artykułu » data: 04.07.2012

testowany model: Fiat Bravo 2.0 Multijet Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat bravo