Wybrane słowo kluczowe: fiat seicento

namasce.pl Fiat Seicento/600 (1998-2010) vs Daewoo/FSO Matiz (1998-2007)

Przez lata były obiektami westchnień dla tych, którzy poszukiwali nowego samochodu za niewielkie pieniądze. Dzięki swoim zaletom szybko zdobyły popularność i długo walczyły o tytuł najpopularniejszego samochodu w kraju. Dziś Matiz i Seicento kontynuują wymianę ciosów na rynku wtórnym – który z nich jest lepszy?

przejdź do artykułu » data: 14.03.2014

testowany model: Fiat Seicento/600 (1998-2010), Daewoo/FSO Matiz (1998-2007)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo matiz, daewoo matiz używane, fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

swiataut.net SKRÓTEM: Fiat Seicento 1.1 S

Małe zwinne auta zawsze były czymś w cenie. Są sympatyczne, łatwo je parkować, utrzymać, a wspomniana cena w sensie dosłownym zawsze była przystępna w porównaniu z samochodami większymi. Jednym z mistrzów segmentu mini był do nie tak dawna nasz „dzisiejszy bohater”, którego przedstawiamy Państwu w pierwszym teście w formule „skrótem o”, czyli w formie krótkiego testu-prezentacji. Wybór samochodu do tej inauguracji idealny, mały test, mały samochód. Zapraszamy więc do małej podróży Seicentem na skróty.

przejdź do artykułu » data: 17.07.2012

testowany model: Fiat Seicento 1.1 S

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

mojafirma.infor.pl Najtańszy do miasta

Fiat Seicento zastąpił model Cinquecento. Niewiele się od niego różni. Aż szkoda, że Włosi nie wykorzystali okazji, by poprawić niektóre elementy. Fiat zawsze miał nosa do tanich, miejskich aut. Przez wiele lat na polskich drogach dominowały „cieniasy” i „seje”, czyli Cinquecento i Seicento. Prosta konstrukcja i niewielki koszt zakupu niwelują jego wady. Zadbane egzemplarze wiernie służą swym właścicielom. O ich popularności niech świadczy fakt, że ostatnie Seicento zjechało z taśmy montażowej 1 czerwca 2010 roku.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2010

testowany model: Fiat Seicento (1998-2007)

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

motofakty.pl Fiat Seicento (od 1998 r.)

Klasyczny, miejski samochód - zwrotny, łatwy do parkowania, ekonomiczny. Właśnie w mieście Fiat Seicento sprawdza się najlepiej. Model Seicento, pojawiając się w 1998 r. zastąpił model Cinquecento. Nie był jednak ?prawdziwą? nowością gdyż sporo elementów przejął po swoim poprzedniku. Była to m.in. płyta podłogowa, zawieszenie, silniki i rodzaj nadwozia. Inny był za to wygląd zewnętrzny - o zaokrąglonych kształtach - stylistyka wnętrza, oraz lepsze materiały wykończeniowe.

przejdź do artykułu » data: 28.08.2006

testowany model: Fiat Seicento

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

motoryzacja.interia.pl Testujemy używane: Seicento

Prawa przyrody są nieubłagane nawet w świecie samochodów. Po jednym pokoleniu, nadchodzi czas na kolejne, ewolucja trwa. Zgodnie z tą prawdą w 1998 roku podstarzałe Cinquecento zeszło ze sceny i ustąpiło miejsca swojemu następcy. Widać jednak, że w genach Seicento zostało sporo z poprzednika - podobna koncepcja, wymiary, silniki...

przejdź do artykułu » data: 08.09.2005

testowany model: Fiat Seicento

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

admoto.pl Miejskie trio

Niewielkie auta miejskie są niezwykle popularne na polskim rynku wtórnym. Za relatywnie małe pieniądze nabywca każdego z opisywanych dzisiaj pojazdów otrzymuje ekonomiczny, zwrotny samochód nadający się do codziennej eksploatacji w mieście, ale również do niezbyt dalekich wypadów za miasto z całą rodziną (pod warunkiem, że nie jest zbyt liczna i rosła). Do naszego porównania wybraliśmy trzech rywali: Daewoo Matiza, Fiata Seicento (SC) oraz nieco mniej popularnego Forda Ka.

przejdź do artykułu » data: 06.07.2004

testowany model: Daewoo Matiz, Fiat Seicento, Ford Ka

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo matiz, daewoo matiz używane, fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, ford, ford ka, ford ka używane, używane

motofakty.pl Fiat Seicento

To mały samochód cieszący się olbrzymią popularnością. Zaokrąglona karoseria, zmieniony kształt zderzaków oraz przednich i tylnych reflektorów, a także całkowicie nowy kokpit, to elementy odróżniające seicento od cinquecento. Nowy model jest również nieco wyższy, dłuższy i szerszy od poprzednika. Oba auta mają jednak identyczny rozstaw osi.

przejdź do artykułu » data: 28.08.2002

testowany model: Fiat Seicento

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento, fiat seicento używane, używane

admoto.pl W duchu sportowym

Rosnąca w Polsce popularność małych samochodów o sportowym charakterze i spora popularność, jaką się cieszył model Fiat Seicento Sporting, sprawiły, że w maju zeszłego roku Fiat wprowadził na rynek limitowaną wersję Sporting Schumacher, sygnowaną podpisem mistrza Formuły 1. Miała liczyć 1000 aut, ale zainteresowanie sprawiło wydłużenie serii. Każdy egzemplarz ma indywidualny numer. Testowy oznaczono znaczkiem Limited Edition nr 2740.

przejdź do artykułu » data: 08.02.2002

testowany model: Fiat Seicento Schumacher 1.1

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat seicento