Wybrane słowo kluczowe: fiat tipo

autokult.pl Fiat Tipo 1.3 MultiJet: mały diesel w dużym fiacie

ylko najwyższy standard wyposażenia Lounge ma sens w tym samochodzie. W innym przypadku Tipo wygląda po prostu trochę tandetnie. Lepiej prezentujące się materiały i subiektywnie lepszy niż w niższych wariantach montaż elementów wnętrza sprawia, że model ten jakościowo prawie przypomina samochody konkurencyjne segmentu C. Poza tym, brakuje mu kilku elementów wyposażenia, które u rynkowych rywali są w standardzie lub chociażby w opcji, m.in. systemy wspomagania jazdy czy dwustrefowa klimatyzacja. Można też mówić o ubogiej w moc gamie jednostek napędowych.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Fiat Tipo 1.3 MultiJet

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

motonauczyciel.pl Test Fiat Tipo – auto dzięki któremu Fiat znowu jest FIATem

Niewiele osób pamięta już sytuację gdy w Polsce firma Fiat była prawdziwym potentatem na rynku, a na ulicach co trzeci samochód to był Fiat. A przecież to Fiat 126 zmotoryzował polskie społeczeństwo, a na początku lat 90-tych Cinquecento był najpopularniejszym – i co ważne – ogólnodostępnym samochodem. Potem przyszedł czas modeli Siena i Palio Weekend, które dla wielu rodzin stały się krokiem w motoryzacyjny świat.

przejdź do artykułu » data: 03.06.2017

testowany model: Fiat Tipo

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

motocamil94.pl Byłem u Tonego Montany na testach

Tak naprawdę cała blogerka i dziennikarka motoryzacyjna m.in. polega na ciągłym jeżdżeniu samochodami. Po to, żeby wiedzieć czym różni się np. BMW 7er od Mercedesa klasy S. Niestety nie każdy z nas ma dostęp do wszystkich „nowych” aut, albo nie wszystkie go interesują.. tak jak mnie. Dzięki imprezie Auto-Test organizowanej po rzez Autorok można trochę więcej potestować.

przejdź do artykułu » data: 30.05.2017

testowany model: volkswagen Golf Variant 2.0 TDI 150 KM, Fiat Tipo Station Wagon (kombi) 1.4 T-Jet

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo, volkswagen, volkswagen golf

blog.pgd.pl Fiat Tipo SW 1.4 T-Jet: coś więcej niż dobre auto w rozsądnej cenie [wideotest]

Pierwotnie stworzono go jako sedana, ale niedługo po premierze pojawiły się dwie kolejne wersje nadwoziowe: hatchback i kombi. Tę druga mieliśmy okazję przetestować i ku naszemu zaskoczeniu, mieliśmy do czynienia z zupełnie innym samochodem. Zwykle przesadą jest twierdzenie, że wersje nadwoziowe czymkolwiek się od siebie różnią poza wymiarami, wyglądem i kształtem bagażnika. Jednak w przypadku Fiata Tipo SW, różnic jest więcej niż można by się spodziewać.

przejdź do artykułu » data: 24.05.2017

testowany model: Fiat Tipo SW 1.4 T-Jet

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

superauto24.se.pl TEST Fiat Tipo Station Wagon 1.4 T-Jet Lounge: stara, dobra szkoła

Fiat Tipo pozwolił włoskiej marce wyjść w Polsce na prostą. W zeszłym roku importer sprzedał prawie trzy tysiące egzemplarzy sedana, a od początku tego roku zainteresowanie autem nie maleje. Niedawno w ofercie pojawiła się wersja Station Wagon, czyli po prostu kombi. I choć model ten nie jest autem idealnym, okazuje się jedną z najciekawszych pozycji w segmencie.

przejdź do artykułu » data: 15.05.2017

testowany model: Fiat Tipo Station Wagon 1.4 T-Jet Lounge

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

motopodprad.pl Test: Fiat Tipo Hatchback – powrót do korzeni

Na ulicy budził więcej zainteresowania niż niejedno testowe auto, a podczas zdjęć co chwilę ktoś zagadywał jak się jeździ i ile kosztuje. O jakim wozie mowa? Oczywiście o Fiacie Tipo w odmianie hatchback. Fiat już jakiś czas temu postanowił powrócić do prostych i tanich samochodów. Niedawno mogliście czytać o Tipo w sedanie, którym jeździł Adam. Samochód mu się spodobał, a czy ja myślę podobnie o Tipo hatchback? Wbrew logice, auta różnią się trochę bardziej niż tylko kształtem.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2017

testowany model: Fiat Tipo Hatchback

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

moto-tv.pl Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120 KM Lounge

Cieszę się, że Fiat wrócił do klasy kompaktowej i to w tak mądry sposób. Jestem mocno zaskoczony modelem Tipo w wersji 5 drzwiowej i mam mnóstwo emocji bardzo pozytywnych. Doceniam rozwiązania elementów mających wpływ na jakość eksploatacji, ale dostrzegam też potrzebę zwrócenia uwagi na te, które powodują, że zadaję sobie pytania w stylu: co autor miał na myśli...

przejdź do artykułu » data: 26.03.2017

testowany model: Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120 KM Lounge

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-tv.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo