Wybrane słowo kluczowe: ford

superauto24.se.pl TEST nowy Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 125 KM Titanium: dorosły hatchback

Ford Fiesta to auto z ponad 40-letnią historią. Na rynek kilka miesięcy temu wjechała już ósma generacja miejskiego hatchbacka. Podczas gdy konkurenci wyostrzają swoje auta i nadają im coraz bardziej agresywny wygląd, Ford nieco uspokoił swoją popularną Fiestę.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2017

testowany model: Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 125 KM Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta

v10.pl Ford Focus 1.5 Ecoboost ST-Line LPG - Hot-hatch na LPG - nasz test

Gdy samochód z fabryczną instalacją LPG kojarzy się raczej z pozbawionym wszelkich emocji wozem flotowym obliczonym na jak najniższe koszty utrzymania, Focus z oferowanym przez polskiego importera zespołem Prins udowadnia, że auto na gaz może wywołać uśmiech na twarzy nie tylko na widok rachunków za paliwo.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2017

testowany model: Ford Focus 1.5 Ecoboost ST-Line LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

moto-przestrzen.pl Ford Kuga – mamy do niego słabość

Po kilku latach obecności na rynku motoryzacyjnym Ford Kuga doczekał się wreszcie kuracji odmładzającej, która poza zmianami kosmetycznymi pociągnęła za sobą istotne modyfikacje technologiczne. Dla Forda to bardzo ważny model, chociaż w Polsce nie sprzedaje się aż tak dobrze jak można byłoby się tego spodziewać. Czy facelifting zmieni tę sytuację?

przejdź do artykułu » data: 20.11.2017

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

moto-przestrzen.pl Ford S-Max Vignale – rodzinny fenomen

Poszukując rodzinnego samochodu najczęściej kierujemy wzrok na kombi czy SUV-y, ale naszym zdaniem żaden rodzaj nadwozia nie sprawdzi się tak dobrze jak tradycyjny van. Rodzinny samochód ma być przede wszystkim praktyczny, jeśli ma dobre właściwości jezdne to jest to tylko jego zaleta, a jeśli ma bogate wyposażenie i nowinki techniczne to ociera się o ideał. W naszym teście przedstawiamy Wam luksusową wersję Forda S-Max, czyli Vignale będące próbą zbliżenia się Forda do klasy premium. Vignale wiąże się z poważną inwestycją.

przejdź do artykułu » data: 23.10.2017

testowany model: Ford S-Max Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max

testysamochodowe.pl Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium – TEST

Moda na crossovery i SUV-y trwa w najlepsze. Trudno dziś o producenta, który w swojej ofercie nie ma choć jednego modelu z tego segmentu. Kuga, czyli kompaktowy SUV ze stajni Forda, pojawiła się na rynku w 2008 roku, a 4 lata później zadebiutowała jej druga generacja. Pod koniec zeszłego roku ten ważny w gamie model przeszedł face lifting. Jak jeździ się najnowszym Fordem Kuga z topowym Dieslem i automatyczną skrzynią?

przejdź do artykułu » data: 22.10.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

strefatestow.pl Ford Kuga 2.0 TDCi (180KM) – w amerykańskim stylu | TEST

Żaden z segmentów samochodowych nie rozrósł się w ostatnich latach w takim tempie jak SUVy. Z tego właśnie powodu, praktycznie każdy z ceniących się producentów przykłada do nich dużą dozę uwagi. Nie inaczej jest z Fordem, dla którego rok 2016 okazał się przełomowy. W Europie zadebiutował nowy Edge, lifting przeszła Kuga, a oficjalną prezentację doczekał się zmodernizowany Ecosport, który niedługo wejdzie do sprzedaży. Tym razem jednak skupmy się na Kudze, stanowiącej trzon sprzedaży Forda w Polsce, biorąc pod uwagę segment pojazdów typu SUV.

przejdź do artykułu » data: 22.10.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi (180KM)

kategoria: samochody osobowe serwis: strefatestow.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga