Wybrane słowo kluczowe: ford edge

info-ekspert.pl Test Ford Edge 2.0 TDCi Vignale

Ford Edge to dużych rozmiarów SUV początkowo oferowany na rynek amerykański. Jednak rosnący popyt na pojazdy tego typu w Europie spowodował rozpoczęcie w 2016 roku jego sprzedaży na tym rynku. Pierwsza generacja modelu produkowana była w latach 2006-2014. Model drugiej generacji zadebiutował podczas salonu samochodowego w Los Angeles w 2013 roku, a w Europie rok później na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Paryżu. Auto produkowane w Kanadzie, w mieście Oakville (Ontario), konstrukcyjnie oparte zostało na płycie podłogowej Forda Mondeo IV generacji.

przejdź do artykułu » data: 09.10.2017

testowany model: Ford Edge 2.0 TDCi Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

autotesty.com.pl Ford Edge 2.0 TDCi Powershift - Ford rodem z Ameryki

Edge jest największym SUVem Forda w Europie i szczyci się ogromną ilością przestrzeni wewnętrznej, oferuje kombinację wyjątkowego wyglądu, dobrego wypoziomowania i przestronnego wnętrza. W podobnym przedziale cenowym ciężko znaleść godnego rywala. Mimo, że wybór silników jest ograniczony w porównaniu do droższych modeli, jeśli szukasz samochodu z bogatą przestrzenią która jest wyrafinowana i z wystarczającym wyposażeniem, aby poczuć się jak produktcie premium, Edge staje się doś atrakcyjnym wyborem.

przejdź do artykułu » data: 13.09.2017

testowany model: Ford Edge 2.0 TDCi Powershift

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

moto-przestrzen.pl Ford Edge – wymarzony SUV

Nie od dziś wiadomo, ze SUV-y cieszą się coraz większą popularnością. I trudno się dziwić temu trendowi. Dają one poczucie bezpieczeństwa, oferują przestronne wnętrze i podwyższone zawieszenie, które w miastach pomaga podjechać pod każdy krawężnik. W czasie zeszłorocznej prezentacji, przedstawiciele Forda nie ukrywali, że model Edge aspiruje do segmentu premium. Widać to nie tylko po standardowym wyposażeniu, ale przede wszystkim po cenniku. Blisko 170 tysięcy złotych za podstawową wersję to dużo. W końcu to nadal tylko Ford.

przejdź do artykułu » data: 20.08.2017

testowany model: Ford Edge

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

motopodprad.pl Test: Ford Edge 2.0 TDCi – jazda na krawędzi

Pierwsza myśl o testowaniu Edge’a sprawiła mi pewną zagwozdkę. Po co na łamach motoryzacyjnego portalu miałbym zajmować się technologią przesyłu danych w sieciach GSM? Oczywiście nie chodziło o telefonie komórkową, a o najprawdziwszego Forda Edge. Przyznam się że do momentu odebrania auta testowego wiedziałem o tym modelu tyle, że po prostu jest. Widziałem go tylko na zdjęciach, a co ciekawe nie spotkałem żadnego egzemplarza na ulicach.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2017

testowany model: Ford Edge 2.0 TDCi

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

motonauczyciel.pl Test Ford Edge – Amerykański SUV w Europie

Samochody wyróżniające rynek USA to przede wszystkim wersje muscle car, VAN-y, pick up’y i duże SUV-y. W Europie auta typu muscle car nadal są wprawdzie motoryzacyjną ciekawostką, ale samochody pick up, oraz modele VAN i SUV są często spotykane. Tyle tylko, ze o ile wersje pick up to modele identyczne na całym świecie, to samochody VAN i SUV zostały zaadoptowane na potrzeby klienta europejskiego.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2017

testowany model: Ford Edge

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

autoblog24.pl Ford Edge Sport 2,0 TDCi 210 KM PowerShift AWD. SUV z aspiracjami – TEST

Załóżmy, że mamy w kieszeni około 200-250 tysięcy złotych i chcemy kupić dużego, masywnego SUV’a. Planując wycieczkę po salonach samochodowych, zapewne wiele osób na mapie zaznaczałoby dealerów niemieckich, szwedzkich albo japońskich marek premium. A czy warto jest też postawić „X” w miejscu, gdzie mieści się salon Forda? Sprawdziłem to podczas 7 dni spędzonych z modelem Edge.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2017

testowany model: Ford Edge Sport 2,0 TDCi 210 KM PowerShift AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

namasce.pl Ford Edge 2.0 TDCi Twin-Turbo Powershift AWD Sport – Amerykański Europejczyk

Do tej pory Fordy oferowane na Starym Kontynencie były bliskie europejskim ideałom. Aktualna polityka marki pozwala jednak na ciekawe transfery. Efektem tego jest Edge, którego teraz można kupić także na polskim rynku. Czy podobający się w Ameryce SUV klasy średniej przyjmie się u nas? Ku mojemu zaskoczeniu, ma do tego spore predyspozycje.

przejdź do artykułu » data: 30.11.2016

testowany model: Ford Edge 2.0 TDCi Twin-Turbo Powershift AWD Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge