Wybrane słowo kluczowe: ford focus

autocentrum.pl Ford Focus ST-Line LPG – nowoczesne auto z instalacją gazową

Jeszcze kilka lat temu instalacja LPG w nowym samochodzie była opcją wybieraną przez klientów robiących dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie. Dziś ceny samych instalacji, jak i pojawiające się czasem problemy z pogodzeniem ich z nowoczesną techniką, stawiają taką inwestycję pod znakiem zapytania. Tymczasem Ford, wspólnie z holenderską firmą Prins, stara się udowodnić, że czas LPG jeszcze nie przeminął.

przejdź do artykułu » data: 31.08.2017

testowany model: Ford Focus ST-Line LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

superauto24.se.pl TEST Ford Focus 1.5 EcoBoost LPG 150 KM ST-Line: ekonomia na piątkę

Szybki rozwój aut hybrydowych oraz duży nacisk na promowanie samochodów ekologicznych sprawiły, że instalacje LPG w nowych pojazdach zostały nieco zapomniane. Pomimo takiego trendu w dalszym ciągu na polskim rynku można znaleźć motoryzacyjnych producentów oferujących swoje produkty zasilane gazem. Jednym z nich jest Ford, który udostępnił nam nowego Focusa wyposażonego w fabryczną instalację LPG marki PRINS.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2017

testowany model: Ford Focus 1.5 EcoBoost LPG 150 KM ST-Line

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

tomekswiatek.pl #TEST | Ford Focus ST

Focus od zawsze był wybitnie prowadzącym się kompaktem. A co by było, gdyby… go usportowić? Usztywnijmy zawieszenie, zmniejszmy przełożenie układu kierowniczego, wsadźmy 2-litrowy silnik z turbosprężarką, dodajmy dwie literki – ST i mamy hot hatcha.

przejdź do artykułu » data: 06.06.2017

testowany model: Ford Focus ST

kategoria: samochody osobowe serwis: tomekswiatek.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

motocollection.pl Test – Ford Focus RS

Odnoszę wrażenie, że inżynierowie z Forda postanowili pobawić się w polityków. Naobiecywali, że flagowa, europejska zabawka w postaci Focusa RS będzie umiała driftować i zagra na nosie prawie każdemu, bez trudu przebijając się przez granicę 250 km/h. Jeśli zaś chodzi o spełnianie obietnic, to nie mogło obyć się bez problemów.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2017

testowany model: Ford Focus RS

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

premiummoto.pl Ford Focus RS – test i opinia

Ford Focus RS – chyba nie ma drugiego samochodu za niecałe 160 tys. zł, który wzbudzałby tak wiele entuzjazmu i ekscytacji wśród młodszego pokolenia fanów motoryzacji. Nowy RS to prawdziwy czterokołowy viral. Już na długo przed premierą było o nim głośno, m.in. z powodu zaangażowania w projekt Kena Blocka oraz implementację napędu 4×4 z trybem drift. Po debiucie samochodu wrzawa nie ucichła. Na Forda Focusa RS panuje wielki hype, zachwytom nie ma końca. Czy słusznie? Postanowiłem to sprawdzić i wziąłem Focusa RS w obroty.

przejdź do artykułu » data: 15.01.2017

testowany model: Ford Focus RS

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

motofilm.pl Nowy Ford Focus RS 2016 [test]

Oto jeden z tych samochodów, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Focus RS to auto, któremu po przejażdżce masz ochotę oddawać pokłony. Ale Ford zawsze słynął z tego, że „RS” obok nazwy modelu oznacza coś, co nieusuwalnie pozostaje w historii motoryzacji. I wierz mi – nowy Focus RS nie jest wyjątkiem.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2016

testowany model: Ford Focus RS 2016

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus