Wybrane słowo kluczowe: ford ka

autogaleria.pl Ford Ka+ 1.2 TI-VCT 85 KM Trend Plus | TEST

Pięć dni, trzech redaktorów – w nietypowy sposób postanowiliśmy sprawdzić Forda Ka+. Oto zbiór naszych opinii na temat tego auta. „Przyznam szczerze, że pierwsze zdjęcia i informacje dotyczące nowego Forda Ka+ nie napawały mnie optymizmem. W porównaniu do poprzednika (z którym w sumie łączy go tylko nazwa) zdawał się być wyraźnym krokiem do tyłu – głównie w kwestii stylistyki. Pierwsze spotkanie „na żywo” co prawda nie było złe, ale w mojej opinii Ka+ jest wyjątkowo nijakie z wyglądu.

przejdź do artykułu » data: 09.09.2017

testowany model: Ford Ka+ 1.2 TI-VCT 85 KM Trend Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka

superauto24.se.pl TEST Ford Ka+ 1.2 Ti-VCT 82 KM Trend Plus: przejaw rozsądku

Ford Ka zwany pieszczotliwie "Kaczką" to małe miejskie autko segmentu A. Autko, które posiada trzydrzwiowe nadwozie o bardzo charakterystycznym i rozpoznawalnym kształcie. Jeśli jednak pod lupę weźmie się najnowsze wcielenie Forda Ka, które od teraz ma plusa w nazwie, okaże się, że wymienione wcześniej cechy tracą na aktualności. Ford Ka+ awansował do segmentu B i jest motoryzacyjnym przejawem rozsądku.

przejdź do artykułu » data: 31.08.2017

testowany model: Ford Ka+ 1.2 Ti-VCT 82 KM Trend Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka

moto.onet.pl Ford Ka Plus - globalne zaskoczenie? | TEST

Na dźwięk słów „samochód globalny” chciałby się gdzieś schować i na zawsze przesiąść na rower. I w przypadku Forda Ka Plus właśnie tak zrobiłem – gdy trafił do redakcji przeparkowałem go z zewnętrznego parkingu na podziemny i do domu pojechałem na miejskim rowerze. Ka przegrało – na szczęście dla Forda weekend zapowiadał się deszczowo.

przejdź do artykułu » data: 22.08.2017

testowany model: Ford Ka Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka

autokult.pl Ford Ka+ 1.2 Ti-VCT: wzorzec budżetowego samochodu segmentu B

Po premierze nowej Fiesty i wycofaniu modelu Ka okazało się, że w ofercie Forda zabrakło tzw. samochodu budżetowego. Klientowi chcącemu wydać niewiele ponad 40 tys. zł i mieć przyzwoicie wyposażone auto pozostało udać się do konkurencyjnego salonu. Szybko zapełniono tę lukę. I choć Ford Ka+ pochodzi z rynku indyjskiego, to w rzeczywistości jest nad wyraz europejski i zaskakująco dobry.

przejdź do artykułu » data: 21.08.2017

testowany model: Ford Ka+ 1.2 Ti-VCT

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka

moto.onet.pl Porównanie: Ford Ka II vs. Peugeot 107 - miejski styl

Małe auta miejskie wcale nie muszą być nudne. Zarówno Włoch przebrany za Amerykanina, jak i francuski kuzyn Toyoty wiedzą, co to są emocje i mają charakter. A to w połączeniu z rozsądną ceną i młodym rocznikiem sprawia, że Ford i Peugeot stanowią propozycję godną uwagi. Zobaczcie jak stylowo i z klasą poruszać się w gąszczu miejskich ulic.

przejdź do artykułu » data: 03.06.2015

testowany model: Ford Ka II, Peugeot 107

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka, peugeot, peugeot 107

exoticcars.pl Test: Ford Ka 1.2 Trend+

Z egzotykiem ma niewiele wspólnego, jest za to słodki, mały, niewinny i tani. A my lubimy skrajności. Pierwszy Ford Ka, od którego premiery minęło już, uwaga – ponad 20 lat (!), był modelem przełomowym. Podobnie jak zaprezentowany dwa lata później Focus, wyprzedzał swą epokę przede wszystkim nowoczesnym designem. Po latach, Ka przestał być już czymś interesującym, tym bardziej, że w niewiele zmienionej formie był produkowany aż do 2008 roku. Ciekawostką był model StreetKa – mały, oryginalny kabriolet, który dziś jest rzadkim okazem na rynku wtórnym.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2015

testowany model: Ford Ka 1.2 Trend+

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: ford, ford ka