Wybrane słowo kluczowe: ford kuga

namasce.pl Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium – Więcej świeżości

Ford konsekwentnie odmładza swoją gamę modelową. Pojawiają się w niej zarówno nowe modele, jak i poliftingowe. Wśród tych drugich znajdziemy Kugę – kompaktowego SUV-a cieszącego się popularnością na europejskich rynkach. Czy zakres modyfikacji, który go objął wystarczy, by poradzić sobie w coraz trudniejszym segmencie?

przejdź do artykułu » data: 18.08.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

v10.pl Ford Kuga 2.0 TDCi - Komfort i niezłe właściwości jezdne - nasz test

4 lata rynkowej obecności nie wpłynęły negatywnie na kondycję Forda. Wręcz przeciwnie. Niedawny lifting wzmocnił konkurencyjność Kugi i wzbogacił ją o wiele udogodnień. Sprawdzamy, czy z najmocniejszym dieslem i napędem na cztery koła jest w stanie nawiązać walkę z czołówką segmentu.

przejdź do artykułu » data: 17.08.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

superauto24.se.pl TEST Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM AWD Titanium: unifikacji ciąg dalszy

Pięć lat – tyle czasu musiał czekać Ford Kuga by otrzymać poważny lifting. W segmencie średnich SUV-ów, gdzie prawie co miesiąc pojawia się nowy gracz, to całkiem sporo. Wbrew pozorom, odświeżenie okazało się bardziej unifikacją oferty producenta niż znaczącą ewolucją samego modelu. Ale nic w tym dziwnego, skoro Kuga od początku już była dopracowanym samochodem. Teraz jest jeszcze lepsza.

przejdź do artykułu » data: 14.08.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

moto-przestrzen.pl [Pierwsza jazda] Ford Kuga

Ostatnie miesiące były dla Kugi wyjątkowo udane. Rekordowe wyniki sprzedaży najlepiej świadczą o tym jak ważnym modelem w ofercie Forda jest właśnie ten samochód. Po ponad czterech latach od wejścia na rynek nadszedł czas na zaprezentowanie odświeżonego modelu. Czy pozwoli to Fordowi jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż Kugi?

przejdź do artykułu » data: 29.07.2017

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

autokult.pl Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium: lepszy niż pokazują statystyki

Ford Kuga nie należy do popularnych samochodów w Polsce. Nie znajdziecie jej na liście 50 najchętniej wybieranych, nawet w gronie klientów prywatnych. Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak jest, bo ten kompaktowy SUV ma wszelkie atuty, by celować w najmocniejszych rywali z Azji i Europy.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

motopodprad.pl Test: Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM- dobry powrót

Kuga w języku chorwackim oznaczą plagę siejącą popłoch. Czy po świeżym faceliftingu ten SUV będzie rządzić w miejskim zgiełku? Moim zdaniem na pewno nie będzie aż tak codziennym widokiem jak liderzy tego segmentu, aczkolwiek w nowej odsłonie ma na pewno ku temu predyspozycje. Odświeżone, napompowane nadwozie na 18-calowych alufelgach nawołuje do pochodzenia amerykańskiego producenta. W ciekawym zielonkawym kolorze z kilkoma wstawkami z chromu Ford Kuga osobiście spełnił moje wizualne oczekiwania.

przejdź do artykułu » data: 13.06.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

test.auto.pl [TEST] Ford Kuga 2.0 TDCI 150 KM Titanium

Ford Kuga od 2008 roku walczy o swoją pozycję wśród SUVów segmentu C. Cztery lata później pojawiła się druga generacja modelu, by pod koniec ubiegłego roku przejść poważny lifting. Zmiany były zasłużone, poprzednia wersja zaczęła nieco odstawać od nowocześnie wyglądających rywali jak Peugeot 3008 czy Kia Sportage. Obecnie Ford postanowił, by mały SUV stał się bardziej przyszłościowy i mocniej utożsamiał się z obecną linią marki, przybierając sporą część designu od większego brata, Forda Edge. Czy zmiany wpłynęły na dobre?

przejdź do artykułu » data: 21.05.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCI 150 KM Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

v10.pl Ford Kuga Vignale - Tu jest jakby luksusowo - nasza pierwsza jazda

Współczesny rynek motoryzacyjny wymusza na producentach rozszerzenie oferty o nowe modele aut bądź o te już istniejące ale poddane gruntownej modernizacji. Tak właśnie postąpił Ford, który w odpowiedzi na stale rosnący popyt w segmencie SUV zaprezentował odświeżony model Kuga w ekskluzywnej linii Vignale. Założeniem producenta było zapewnienie użytkownikom najnowszych rozwiązań technologicznych oraz bogatego, standardowego wyposażenia i połączenie ich z wyrafinowanym, sportowym designem.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2017

testowany model: Ford Kuga Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

namasce.pl Używane: Ford Kuga (2008-2012) – opinie, problemy, awarie

Kuga z lat 2008-2012 nie cieszyła się w Polsce wysoką sprzedażą. Główny Powód? Stawiałbym na wysoką cenę, która skutecznie zmniejszała zainteresowanie tym modelem. Czy pierwsze wcielenie kompaktowego SUV-a Forda przetrwało próbę czasu i może skuteczniej walczyć o klientów szukających auta z drugiej ręki?

przejdź do artykułu » data: 05.05.2017

testowany model: Ford Kuga (2008-2012)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga, ford kuga używane, używane