Wybrane słowo kluczowe: ford kuga

autotesty.com.pl TEST - Ford Kuga Vignale 2.0 TDCi 180 KM PowerShift AWD

Dzisiaj zabieram Was na przejażdżkę w aucie z segmentu, który rozrasta się szybciej niż maluch 126p przyspiesza do setki. A czy jest to możliwe? A i owszem. Ten segment to samochody typu SUV. A bohater to Ford Kuga Vignale ze 180 konnym silnikiem diesla, automatyczną przekładnią PowerShift oraz napędem AWD. Jednym słowem na wypasie. Zapraszam.

przejdź do artykułu » data: 19.08.2018

testowany model: Ford Kuga Vignale 2.0 TDCi 180 KM PowerShift AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

projectautomotive.pl Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM AWD Titanium – test

Jeśli chcesz poważnie liczyć się na rynku, to nie wypada, byś nie miał w swojej ofercie paru SUVów. Takich aut jest już zresztą tyle, że kolejne modele nie robią na nikim wrażenia i wydaje się, że takie samochody jak Ford Kuga nie są w stanie niczym się wyróżnić. Czy na pewno?

przejdź do artykułu » data: 12.12.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi 150 KM AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

moto-przestrzen.pl Ford Kuga – mamy do niego słabość

Po kilku latach obecności na rynku motoryzacyjnym Ford Kuga doczekał się wreszcie kuracji odmładzającej, która poza zmianami kosmetycznymi pociągnęła za sobą istotne modyfikacje technologiczne. Dla Forda to bardzo ważny model, chociaż w Polsce nie sprzedaje się aż tak dobrze jak można byłoby się tego spodziewać. Czy facelifting zmieni tę sytuację?

przejdź do artykułu » data: 20.11.2017

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

testysamochodowe.pl Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium – TEST

Moda na crossovery i SUV-y trwa w najlepsze. Trudno dziś o producenta, który w swojej ofercie nie ma choć jednego modelu z tego segmentu. Kuga, czyli kompaktowy SUV ze stajni Forda, pojawiła się na rynku w 2008 roku, a 4 lata później zadebiutowała jej druga generacja. Pod koniec zeszłego roku ten ważny w gamie model przeszedł face lifting. Jak jeździ się najnowszym Fordem Kuga z topowym Dieslem i automatyczną skrzynią?

przejdź do artykułu » data: 22.10.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

strefatestow.pl Ford Kuga 2.0 TDCi (180KM) – w amerykańskim stylu | TEST

Żaden z segmentów samochodowych nie rozrósł się w ostatnich latach w takim tempie jak SUVy. Z tego właśnie powodu, praktycznie każdy z ceniących się producentów przykłada do nich dużą dozę uwagi. Nie inaczej jest z Fordem, dla którego rok 2016 okazał się przełomowy. W Europie zadebiutował nowy Edge, lifting przeszła Kuga, a oficjalną prezentację doczekał się zmodernizowany Ecosport, który niedługo wejdzie do sprzedaży. Tym razem jednak skupmy się na Kudze, stanowiącej trzon sprzedaży Forda w Polsce, biorąc pod uwagę segment pojazdów typu SUV.

przejdź do artykułu » data: 22.10.2017

testowany model: Ford Kuga 2.0 TDCi (180KM)

kategoria: samochody osobowe serwis: strefatestow.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

motonauczyciel.pl Test Forda Kuga – SUV z którym można pogadac

Kuga była modelem, który –w roku 2008- poprowadził ofensywę Forda w europejskim segmencie SUV. W roku 2015 jego sprzedaż przekroczyła 100 000 sztuk, co było o 19% więcej niż w roku 2014. W roku 2016 po raz pierwszy przekroczono sprzedaż 200 000 SUV-ów w Europie – co oznacza wzrost o ponad 30% wobec roku 2015. Zgodnie z prognozą analityków rynku obrót w segmencie SUV wzrośnie w Europie do roku 2020 o 27% na tle wszystkich innych rodzajów aut. Nic więc dziwnego, że wszyscy przygotowują się na tę chwilę.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2017

testowany model: ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga