Wybrane słowo kluczowe: ford ranger

motocollection.pl TEST – FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI

W Europie, samochody użytkowe typu Pick-up nigdy nie były przez producentów traktowane, jako alternatywa dla SUV-ów, czy prawdziwych samochodów terenowych. Jednym z nielicznych, którzy postanowili w ten sposób podejść do ciężarówek, jest Ford. Czy Ranger Wildtrak faktycznie może pełnić rolę samochodu rodzinnego?

przejdź do artykułu » data: 14.03.2018

testowany model: FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

flota.com.pl Samochodowa waga ciężka: porównanie sześciu pick-upów

Mimo że europejska motoryzacja jest odmienna od tej amerykańskiej, to jednak obie łączy co najmniej jedna rzecz. To pick-upy. I chociaż nawet w tej grupie jest zasadnicza różnica wielkości, to takie auta zdobyły swoją rzeszę fanów na europejskim kontynencie. Dlatego też porównaliśmy sześciu konkurentów, którzy rywalizowali o miano najlepszego pick-upa.

przejdź do artykułu » data: 30.06.2017

testowany model: Fiat Fullback, Ford Ranger, Mitsubishi L200, Nissan Navara, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fullback, ford, ford ranger, mitsubishi, mitsubishi l200, nissan, nissan navara, toyota, toyota hilux, volkswagen, volkswagen amarok

motozine.pl TEST: Ford Ranger Wildtrak 4×4

Jaki jest najpopularniejszy samochód w Stanach Zjednoczonych? To Ford F-150 i jego pochodne wersje, czyli klasyczny amerykański pickup. W Europie nie jest oferowany, ale Ford od niespełna 20 lat sprzedaje tutaj model Ranger. Jego odświeżoną trzecią generację miałem okazję przetestować.

przejdź do artykułu » data: 25.01.2017

testowany model: Ford Ranger Wildtrak 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: motozine.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

motocaina.pl Test Ford Ranger 3.2 TDCI Wildtrack: cywil w terenie

Wydawało by się, że to "bardzo męski samochód". Może i tak. Ale to nie znaczy, że nie jest idealny dla kobiet! Sprawdzamy go zarówno na szosie, jak i w terenie - co z tego wyniknie? Wielkie koła, napęd 4x4, pionowy, mocno wyeksponowany grill, wysoka pozycja za kierownicą, dwa razy większy prześwit niż w aucie osobowym i "paka" za plecami? To musi być pick-up! Oto Ford Ranger Wildtrack.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2017

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCI Wildtrack

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

moto-przestrzen.pl Ford Ranger Wildtrak – prawdziwy wojownik

Kilka lat temu pick-upy wyglądały jak toporne i niezaawansowane technologicznie pojazdy, jednak coraz bardziej wymagający klienci wymuszają na producentach zdecydowanie bardziej odważne podejście do projektowania tego typu samochodów. Wciąż znakomicie radzą sobie w najtrudniejszych warunkach, jednak poza tym są eleganckie i bogato wyposażone, dlatego coraz częściej porównuje się je z SUV-ami.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2017

testowany model: Ford Ranger Wildtrak

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

autokult.pl Pojedynek Mitsubishi L200 z Fordem Rangerem: jak Dawid z Goliatem

Gdy postawić obok siebie nowego Forda Rangera i Mitsubishi L200, wyglądają jak Goliat i Dawid. Teoretycznie wydawać by się mogło, że Mitsubishi nie ma większych szans z potężnym Fordem, wyposażonym w pięciocylindrowy silnik o mocy 200 KM. Jednak w biblijnej historii pozory myliły. Czy i ten pojedynek wygra mniejszy i słabszy wojownik?

przejdź do artykułu » data: 05.01.2017

testowany model: Mitsubishi L200, Ford Ranger

kategoria: samochody użytkowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger, mitsubishi, mitsubishi l200

namasce.pl Ford Ranger 3.2 TDCi AT Wildtrak – pick-up bardziej przyjazny

Motoryzacja zmienia swe oblicza. Dziś nawet samochody, które kojarzą się z największą surowością stają się modnymi wizytówkami mogącymi komfortowo dowieźć pod operę. Czy to oznacza, że ich dawny charakter zanikł? A może są po prostu bardziej wszechstronne? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, przyjrzałem się bliżej jedynemu pick-upowi z polskiej oferty Forda.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2016

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCi AT Wildtrak

kategoria: samochody użytkowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

v10.pl Ford Ranger Wildtrack - Twardziel bez półśrodków - nasz test

Ford Ranger już samą swoją nazwą, w której można się doszukać związku z kultowym serialem, w którym to Chuck Norris jako Walker kopniakiem z półobrotu unieszkodliwia nawet największych twardzieli, pokazuje, z jakim wozem mamy do czynienia. Przy swoich europejskich konkurentach, którzy raczej nie imponują muskulaturą, Ranger okazuje się nader okazale. Wystarczy tylko wysunąć nos z garażu, by przekonać się że rozmiary, którymi dysponuje, pozwalają dostrzec go z daleka i wzbudzają we współużytkownikach drogi należyty respekt.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2016

testowany model: Ford Ranger Wildtrack

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

40ton.net Ford Ranger 3.2 TDCi WildTrak – test 40ton.net – sporo komfortu, dużo dodatków i jeszcze więcej momentu

Wbrew temu, co zdarzy się przeczytać w polskich mediach, Ford Ranger produkowany od 2011 roku nie ma nic wspólnego ze Stanami Zjednoczonymi. Zaprojektowano go bowiem w Australii, głównie z myślą o sprzedaży w Oceanii, Afryce Południowej oraz Europie. Przy okazji podjęto też decyzję o nie wprowadzaniu tego samochodu na rynek Ameryki Północnej. Dlaczego?

przejdź do artykułu » data: 17.11.2016

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCi WildTrak

kategoria: samochody osobowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: ford, ford ranger