Wybrane słowo kluczowe: ford ranger

flota.com.pl Samochodowa waga ciężka: porównanie sześciu pick-upów

Mimo że europejska motoryzacja jest odmienna od tej amerykańskiej, to jednak obie łączy co najmniej jedna rzecz. To pick-upy. I chociaż nawet w tej grupie jest zasadnicza różnica wielkości, to takie auta zdobyły swoją rzeszę fanów na europejskim kontynencie. Dlatego też porównaliśmy sześciu konkurentów, którzy rywalizowali o miano najlepszego pick-upa.

przejdź do artykułu » data: 30.06.2017

testowany model: Fiat Fullback, Ford Ranger, Mitsubishi L200, Nissan Navara, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fullback, ford, ford ranger, mitsubishi, mitsubishi l200, nissan, nissan navara, toyota, toyota hilux, volkswagen, volkswagen amarok

motozine.pl TEST: Ford Ranger Wildtrak 4×4

Jaki jest najpopularniejszy samochód w Stanach Zjednoczonych? To Ford F-150 i jego pochodne wersje, czyli klasyczny amerykański pickup. W Europie nie jest oferowany, ale Ford od niespełna 20 lat sprzedaje tutaj model Ranger. Jego odświeżoną trzecią generację miałem okazję przetestować.

przejdź do artykułu » data: 25.01.2017

testowany model: Ford Ranger Wildtrak 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: motozine.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

motocaina.pl Test Ford Ranger 3.2 TDCI Wildtrack: cywil w terenie

Wydawało by się, że to "bardzo męski samochód". Może i tak. Ale to nie znaczy, że nie jest idealny dla kobiet! Sprawdzamy go zarówno na szosie, jak i w terenie - co z tego wyniknie? Wielkie koła, napęd 4x4, pionowy, mocno wyeksponowany grill, wysoka pozycja za kierownicą, dwa razy większy prześwit niż w aucie osobowym i "paka" za plecami? To musi być pick-up! Oto Ford Ranger Wildtrack.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2017

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCI Wildtrack

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

moto-przestrzen.pl Ford Ranger Wildtrak – prawdziwy wojownik

Kilka lat temu pick-upy wyglądały jak toporne i niezaawansowane technologicznie pojazdy, jednak coraz bardziej wymagający klienci wymuszają na producentach zdecydowanie bardziej odważne podejście do projektowania tego typu samochodów. Wciąż znakomicie radzą sobie w najtrudniejszych warunkach, jednak poza tym są eleganckie i bogato wyposażone, dlatego coraz częściej porównuje się je z SUV-ami.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2017

testowany model: Ford Ranger Wildtrak

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

autokult.pl Pojedynek Mitsubishi L200 z Fordem Rangerem: jak Dawid z Goliatem

Gdy postawić obok siebie nowego Forda Rangera i Mitsubishi L200, wyglądają jak Goliat i Dawid. Teoretycznie wydawać by się mogło, że Mitsubishi nie ma większych szans z potężnym Fordem, wyposażonym w pięciocylindrowy silnik o mocy 200 KM. Jednak w biblijnej historii pozory myliły. Czy i ten pojedynek wygra mniejszy i słabszy wojownik?

przejdź do artykułu » data: 05.01.2017

testowany model: Mitsubishi L200, Ford Ranger

kategoria: samochody użytkowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger, mitsubishi, mitsubishi l200

namasce.pl Ford Ranger 3.2 TDCi AT Wildtrak – pick-up bardziej przyjazny

Motoryzacja zmienia swe oblicza. Dziś nawet samochody, które kojarzą się z największą surowością stają się modnymi wizytówkami mogącymi komfortowo dowieźć pod operę. Czy to oznacza, że ich dawny charakter zanikł? A może są po prostu bardziej wszechstronne? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, przyjrzałem się bliżej jedynemu pick-upowi z polskiej oferty Forda.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2016

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCi AT Wildtrak

kategoria: samochody użytkowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

v10.pl Ford Ranger Wildtrack - Twardziel bez półśrodków - nasz test

Ford Ranger już samą swoją nazwą, w której można się doszukać związku z kultowym serialem, w którym to Chuck Norris jako Walker kopniakiem z półobrotu unieszkodliwia nawet największych twardzieli, pokazuje, z jakim wozem mamy do czynienia. Przy swoich europejskich konkurentach, którzy raczej nie imponują muskulaturą, Ranger okazuje się nader okazale. Wystarczy tylko wysunąć nos z garażu, by przekonać się że rozmiary, którymi dysponuje, pozwalają dostrzec go z daleka i wzbudzają we współużytkownikach drogi należyty respekt.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2016

testowany model: Ford Ranger Wildtrack

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

40ton.net Ford Ranger 3.2 TDCi WildTrak – test 40ton.net – sporo komfortu, dużo dodatków i jeszcze więcej momentu

Wbrew temu, co zdarzy się przeczytać w polskich mediach, Ford Ranger produkowany od 2011 roku nie ma nic wspólnego ze Stanami Zjednoczonymi. Zaprojektowano go bowiem w Australii, głównie z myślą o sprzedaży w Oceanii, Afryce Południowej oraz Europie. Przy okazji podjęto też decyzję o nie wprowadzaniu tego samochodu na rynek Ameryki Północnej. Dlaczego?

przejdź do artykułu » data: 17.11.2016

testowany model: Ford Ranger 3.2 TDCi WildTrak

kategoria: samochody osobowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: ford, ford ranger

superauto24.se.pl TEST porównawczy pick-upów: Ford Ranger 2.2D Wildtrak vs. Nissan NP300 Navara 2.3D AT Tekna vs. Volkswagen Amarok V6 3.0 TDI Ave

Współczesny świat czterech kółek pełny jest pozerstwa. Miejskie crossovery udają terenówki, terenówki udają modne auta do jazdy po mieście, a przerośnięte SUV-y chcą być sportowymi bolidami. Wyjątkiem od reguły są pick-upy. Nieprzeciętne zdolności terenowe, olbrzymie walory użytkowe oraz robiące wrażenie rozmiary sprawiają, że popularne pick-upy są swoistymi motoryzacyjnymi debeściakami. Nam udało się zebrać w jednym miejscu i w jednym czasie trzech takich twardzieli – Forda Rangera, Nissana NP300 Navarę oraz Volkswagena Amaroka V6.

przejdź do artykułu » data: 24.10.2016

testowany model: Ford Ranger 2.2D Wildtrak, Nissan NP300 Navara 2.3D AT Tekna, Volkswagen Amarok V6 3.0 TDI Aventura

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger, nissan, nissan np300, volkswagen, volkswagen amarok