Wybrany serwis: forzamagazine.pl

forzamagazine.pl Bliski pożądania – FORD FIESTA / test + video

Rynek jak dotąd nie oferował tak kompletnego auta segmentu B jak nowy Ford Fiesta. Dawno, dawno temu…, bo chyba tak należałoby rozpocząć opowieść o miejskim Fordzie – historia modelu sięga jeszcze lat 70., kiedy to nic nie zapowiadało w ogóle przyjęcia tego segmentu jako coś „podstawowego” i dla niemal każdego, a już z pewnością nie globalnego sukcesu Fiesty – na lata. Z biegiem czasu doszły jeszcze aspekty dotyczące znakomitego prowadzenia i układu zawieszenia.

przejdź do artykułu » data: 21.01.2018

testowany model: FORD FIESTA

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta

forzamagazine.pl Jurassic Park – SUBARU BRZ / test

W 2017 roku Subaru BRZ to już dinozaur – samochód żywcem wzięty z ostatniej dekady ubiegłego stulecia. Świeży lifting modelu nie wydaje się tu pomagać, gdyż już sama koncepcja wzbudza pewne wątpliwości. Czy to auto nie wygląda jak zabawka dla licealisty? Czy w tej cenie nie lepiej kupić mocniejszego hot hatcha? Czy taki twór jest na rynku w ogóle potrzebny?

przejdź do artykułu » data: 11.01.2018

testowany model: SUBARU BRZ

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru brz

forzamagazine.pl Cyrkowiec na emeryturze – CITROEN C4 CACTUS / test

Innowacja też się starzeje, a najlepszym tego przykładem jest obchodzący w tym roku czwarte urodziny Citroen C4 Cactus. Trzeba przyznać, że Cactus w 2014 roku narobił sporego zamieszania. Wyglądał nieco jak concept car, nikt co prawda nie brał go zbyt poważnie, ale z biegiem czasu nabrał popularności wśród kobiet, jako stylowego auta miejskiego. Francuzi mocno zwracali uwagę (i nadal to robią w nowszych modelach zbliżonych segmentów) na niezwykle funkcjonalne panele Air Bumps chroniące nadwozie przed obijaniem parkingowym i skutkami delikatnych stłuczek.

przejdź do artykułu » data: 08.01.2018

testowany model: CITROEN C4 CACTUS

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 cactus