Wybrany serwis: forzamagazine.pl

forzamagazine.pl Japońska włoszczyzna – FIAT FULLBACK / test

Widzieliśmy już wiele mariaży motoryzacyjnych, które zaskakiwały. Pamiętamy Forda Galaxy/Volkswagena Sharana, Mitsubishi Eclipse/Eagle Talona, czy Subaru WRX/Saaba 92X. Pomimo, iż koncerny nie były ze sobą powiązane, wymieniały się (oczywiście nie za darmo) konstrukcjami, zmieniając małe szczegóły i doklejając swoje emblematy. Przed Wami najnowszy owoc romansu dwóch niezależnych od siebie koncernów.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2017

testowany model: FIAT FULLBACK

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fullback

forzamagazine.pl Wiernie sobie – NISSAN NAVARA / test + video

Japończycy nie są jedyni, którzy porzucili surowy charakter pickupa na rzecz cywilizowanego auta wielozadaniowego. Czym jeszcze Nissan Navara zasługuje na uwagę? Na łamach Forza Magazine mogliście czytać już o kilku pickupach. Z Mitsubishi L200 spotkamy się wkrótce ponownie, a Isuzu D-Max poznaliśmy ostatnio bardzo dobrze po raz kolejny (materiał za kilka tygodni) – co łączy te samochody?

przejdź do artykułu » data: 05.07.2017

testowany model: NISSAN NAVARA

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara

forzamagazine.pl Utrzeć nosa Niemcom – MAZDA 3 / test

Mazda od wielu lat idzie własnym torem – nie kładzie nacisku na promowanie się wyjątkową technologią czy rzucającym w oczy designem. A na co stawia Mazda 3? Na sukces. Można by od razu powiedzieć. To akurat prawda, że Japończycy są mocno wstrzemięźliwi w nachalnych reklamach swoich aut. To samo zresztą jest ze znakomitą niemal w każdym calu Mazdą 6 – jest piękna na tle rywali, świetnie się prowadzi i do tego oferuje naprawdę bogate wyposażenie w konkurencyjnych pieniądzach. A Mazda 3?

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: MAZDA 3

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

forzamagazine.pl Familia z modą – CITROEN C4 PICASSO / test

Bezpowrotnie minęły czasy nudnych do bólu aut rodzinnych. Dziś producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak ze smakiem podróżować z rodziną. Od Francuzów – Citroen C4 Picasso w naszym teście. Jeden z najgorszych (przynajmniej w teorii) snów prawdziwego petrolheada – zakup auta rodzinnego. Ci mniej zdroworozsądkowi powiedzą – przecież jest Audi RS6, Bentley Bentayga i inne znakomite SUVy.

przejdź do artykułu » data: 22.05.2017

testowany model: CITROEN C4 PICASSO

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso