Wybrane słowo kluczowe: harley-davidson sportster

motocykl-online.pl Test Triumph Bonneville T100 Black, Moto Guzzi V9 Roamer, Harley-Davidson Sportster 883 Iron

Konstruktorzy współczesnych roadsterów na pewno nie stawiają osiągów na pierwszym miejscu. Te maszyny mają cieszyć swoich właścicieli stylem i dopracowanymi detalami. Wzięliśmy pod lupę trzy roadstery retro. Tak się złożyło, że najmłodsza z testowanych przez nas maszyn ma najdłuższą tradycję. Zapre­zentowany niedawno Triumph Bonneville T100, występujący tu w wersji Black, pierwszą część swej nazwy wywodzi od wprowadzonego na rynek w 1959 r.

przejdź do artykułu » data: 26.07.2017

testowany model: Triumph Bonneville T100 Black, Moto Guzzi V9 Roamer, Harley-Davidson Sportster 883 Iron

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster, moto guzzi, moto guzzi v9, triumph, triumph bonneville

motocykl-online.pl Test cruserów -Yamaha XVS 1300 A Midnight Star, Indian Scout Sixty, Harley-Davidson Sportster 1200 Custom

Wzięliśmy na celownik trzy cruisery i sprawdziliśmy, jak poradzą sobie z dala od biegnącej w stronę zachodzącego słońca amerykańskiej autostrady. Czy marzenia prysną w zderzeniu z rzeczywistością?

przejdź do artykułu » data: 19.11.2016

testowany model: Yamaha XVS 1300 A Midnight Star, Indian Scout Sixty, Harley-Davidson Sportster 1200 Custom

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster, indian, indian scout, yamaha, yamaha xvs 1300 a midnight star

superauto24.se.pl TEST Harley-Davidson Roadster: modny jankes

Harley-Davidson jeszcze nigdy w swojej długiej historii nie miał tak rozbudowanej oferty, co oznacza, że oprócz tradycyjnych wielkich i ciężkich sprzętów, w salonach sprzedaży znajdzie się też coś lżejszego i bardziej poręcznego. Kilka tygodni temu amerykanie pokazali światu Roadstera, czyli sprzęt dla tych, którzy gonią za modą.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2016

testowany model: Harley-Davidson Roadster

kategoria: motocykle serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster

superauto24.se.pl TEST Harley-Davidson Iron 883: mały ale męski

Iron to jeden z najmniejszych i najlżejszych motocykli w ofercie Harley-Davidsona, ale to nie oznacza, że jest to sprzęt najmniej męski. Dostaliśmy do przetestowania zupełnie nowy egzemplarz i postanowiliśmy sprawdzić, czy ten z pozoru miejski sprzęt będzie potrafił poradzić sobie z kilkuset kilometrową wycieczką poza miasto.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2016

testowany model: Harley-Davidson Iron 883

kategoria: motocykle serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster

motocykl-online.pl Harley-Davidson Sportster Iron 883 kontra Street 750

Lekki, żywiołowy, poręczny, ale przede wszystkim zupełnie inny od innych Harleyów – taki jest Street 750, ostatnie dzieło firmy z Milwaukee. Jak ta maszyna wypadła w konfrontacji ze Sportsterem Ironem 883?

przejdź do artykułu » data: 09.04.2015

testowany model: Harley-Davidson Sportster Iron 883, Street 750

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster, harley-davidson street

motocykl-online.pl Osiem propozycji na pierwszy motocykl

Oto nasz subiektywny przegląd motocykli używanych, którymi powinni zainteresować się wszyscy, dla których bardziej od mocy maksymalnej liczy się komfort jazdy. Na początek zastrzeżenie: nie jesteśmy ortodoksyjnymi zwolennikami teorii, że pierwszym motocyklem musi być „125” i tylko ona. Według nas, jeśli masz choć trochę oleju w głowie, nic się nie stanie, jeśli przygodę z motocyklami zaczniesz od większych pojemności. Oczywiście zakładamy, że masz już odpowiednie prawo jazdy.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2015

testowany model: BMW F 800 ST, Suzuki GSR 600, Yamaha Midnight Star 950 A, Kawasaki ER-6f, Yamaha XT 660 Z Ténéré, Harley-Davidson Sportster, Honda XL 700 V, Ducati Monster 695

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw f 800 st, bmw f 800 st używane, ducati, ducati monster, ducati monster używane, harley-davidson, harley-davidson sportster, harley-davidson sportster używane, honda, honda xl700, honda xl700 używane, kawasaki, kawasaki er-6f, kawasaki er-6f używane, suzuki, suzuki gsr600, suzuki gsr600 używane, yamaha, yamaha midnight star, yamaha midnight star używane, yamaha xt 660, yamaha xt 660 używane, używane

motocykl-online.pl Na właściwym tropie

Goście z Yamahy chcieli dokopać Jankesom z Milwaukee i zbudowali XV 950. Czy osiągnęli cel? To może rozstrzygnąć tylko porównanie z Harleyem Sportsterem 883 Iron. W przypadku tych dwóch sprzętów do radosnego przemieszczania około 250 kg musi wystarczyć niewiele ponad 50 KM. Czy to ma sens?

przejdź do artykułu » data: 29.01.2014

testowany model: Yamaha XV 950, Harley-Davidson Sportster 883 Iron

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster, yamaha, yamaha xv 950

moto.wp.pl Harley-Davidson Sportster 72: cofnąć się w czasie

Kiedy na redakcyjnym parkingu zobaczyłem 72-kę jedyna myśl, która przeszła mi przez głowę to "o rany, Elvis żyje". Zachwycony wizją narkotycznych tripów pod klasycznego rocka szybko zostałem sprowadzony na ziemię. "To siedemdziesiątka dwójka, nowe dziecko Harleya-Davidsona, a Ty masz go na weekend". Nie wchodząc w szczegóły zabrałem dokumenty, kluczyki i włączając MP3 z Deep Purple postanowiłem cofnąć się w czasie.

przejdź do artykułu » data: 21.11.2012

testowany model: Harley-Davidson Sportster 72

kategoria: motocykle serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster