Wybrane słowo kluczowe: harley-davidson v-rod

scigacz.pl Harley-Davidson Night Rod Special - ostatnie pożegnanie

Koncern z Milwaukee sporo zawdzięcza serii V-Rod. Model ten w 2001 roku pozwolił Harleyowi ostatecznie zrzucić z siebie łatkę dziadkowozu i pokazać nowe oblicze firmy. Motocykl był świeży, szybki i nowoczesny - również pod względem stylistyki. U kresu obecności V-Roda na rynku mam okazję na solidną porcję kilometrów jego prawdopodobnie ostatnim, efektownym wcieleniem - tegorocznym modelem Night Rod Special.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2017

testowany model: Harley-Davidson Night Rod Special

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson v-rod

motocykl-online.pl Test 4 power criuserów: H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition oraz Triumph Rocket Roadst

Klasa power cruiserów przeżywa ostatnio renesans. Kipiący mocą piec, hektolitry momentu obrotowego i szeroki jak bajceps Burneiki tylny kapeć to nowe patenty na bycie prawdziwym twardzielem.

przejdź do artykułu » data: 16.01.2015

testowany model: H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition, Triumph Rocket Roadster

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson v-rod, honda, honda gold wing, suzuki, suzuki intruder m1800, triumph, triumph rocket

moto.wp.pl Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special: stylowa moc

Siła, moc, niepowtarzalny styl i wolność - to wszystko kojarzy się z jazdą Harleyem. Co ze sportem? Czy motocykle amerykańskiej marki są jedynie dla podstarzałych facetów? Nic bardziej mylnego! Od ponad 10 lat Harley-Davidson oferuje model V-Rod, czyli najmocniejszy, najszybszy i najbardziej sportowy motocykl w swojej gamie. Nie ma się jednak co obawiać. Nadal jest to pełnokrwisty Harley.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2013

testowany model: Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special

kategoria: motocykle serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson v-rod