Wybrane słowo kluczowe: honda cr-v używane

motofakty.pl Honda CR-V (2001 – 2007) [video]

Rekreacyjne auto z Japonii to dobry pomysł na wygodny samochód rodzinny, którego dodatkowym atutem jest napęd 4x4. Ojczyzną dużych aut rekreacyjnych są Stany Zjednoczone. Japończycy wymyślili mniejsze i tańsze pojazdy segmentu SUV, dostępne dla osób z mniej zasobnymi portfelami. Honda CRV była jednym z pionierów tej klasy. Debiutowała w 1995 r., a sześć lat później doczekała się drugiej generacji.

przejdź do artykułu » data: 24.01.2015

testowany model: Honda CR-V (2001-2007)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, używane

motofakty.pl Honda CR-V (2001 – 2006)

dodatkowym atutem jest napęd 4x4. Ojczyzną dużych aut rekreacyjnych są Stany Zjednoczone. Japończycy wymyślili mniejsze i tańsze pojazdy segmentu SUV, dostępne dla osób z mniej zasobnymi portfelami. Honda CRV była jednym z pionierów tej klasy. Debiutowała w 1995 r., a sześć lat później doczekała się drugiej generacji. Dzięki tak długiej obecności na rynku oferta używanych egzemplarzy tego modelu jest dzisiaj stosunkowo bogata i osoby poszukujące niedrogiego, rodzinnego kombi z napędem obu osi mają w czym wybierać.

przejdź do artykułu » data: 14.02.2013

testowany model: Honda CR-V (2001-2006)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, używane

mojafirma.infor.pl SUV za mniej niż 20 tysięcy – co można kupić?

Modne nowe SUV-y kosztują i to nie mało, bo ponad 100 tysięcy złotych. Wcale nie trzeba jednak wydawać tyle, żeby stać się posiadaczem toyoty RAV4, hondy CRV czy land rovera Freelander’a. Takie auto można już mieć za okrągłe 20 tysięcy złotych.

przejdź do artykułu » data: 11.10.2011

testowany model: Toyota RAV-4, Honda CRV, Land Rover Freelander

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, land rover, land rover freelander, land rover freelander używane, toyota, toyota rav4, toyota rav4 używane, używane

motofakty.pl Honda CR-V (1995 - 2006)

Rekreacyjno-terenowa Honda jest raczej bezusterkowa. Dopiero przy przebiegach wynoszących ponad 100 tys. km pojawia się konieczność wymiany niektórych elementów przy przedniej osi. Model CR-V debiutował zaledwie rok po Toyocie RAV4, uchodzącej za prekursora współczesnych SUV-ów. Honda nie tworzyła jednak wersji trzydrzwiowej, ale od razu przygotowała pięciodrzwiowe auto o rodzinnym charakterze. Samochód o długości 452 cm, szerokości 175 cm i wysokości 167,5 cm, z rozstawem osi 260 cm, dysponuje obszernym, wygodnym wnętrzem i niewielkim bagażnikiem (375/668 l).

przejdź do artykułu » data: 18.03.2008

testowany model: Honda CR-V (1995 - 2006)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, suv, używane

admoto.pl Nie tylko na bulwar

Trzy porównywane modele należą do mniejszych i tańszych na krajowym rynku aut terenowych. Japońskie terenówki mają samonośne nadwozia, a "koreańczyk" - nadwozie na ramie. Który z nich stanowi najciekawszą ofertę?

przejdź do artykułu » data: 03.05.2005

testowany model: Honda CR-V, Kia Sportage, Toyota RAV-4

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, kia, kia sportage, kia sportage używane, toyota, toyota rav4, toyota rav4 używane, używane

motofakty.pl Honda CR-V

Od ubiegłego roku w salonach hondy dostępna jest już druga generacja popularnego modelu CR-V. My postanowiliśmy sprawdzić auto produkowane w latach 1997-2001. Japoński samochód posiada napęd na cztery koła. Tylna oś poruszana jest jednak dopiero wtedy, gdy przednie koła zaczną się ślizgać. Wówczas ciśnienie oleju blokuje tzw. sprzęgło lepkościowe, które przekazuje napęd do tyłu.

przejdź do artykułu » data: 26.03.2003

testowany model: Honda CR-V

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, honda cr-v używane, suv, używane