Wybrane słowo kluczowe: honda cr-v

autoblog24.pl HONDA CR-V 2.0 I-VTEC EXECUTIVE. WCIĄŻ W FORMIE – TEST

Kupując samochód, który jest na rynku od kilku lat i znajduje się u kresu swojego salonowego życia trudno jest oczekiwać obecności najnowocześniejszych bajerów technologicznych. Można za to oczekiwać dopracowanej i solidnej konstrukcji – zwłaszcza gdy na masce widnieje logo japońskiej Hondy. Sprawdźmy jak wygląda starcie oczekiwań z rzeczywistością w przypadku IV generacji modelu CR-V.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2017

testowany model: HONDA CR-V 2.0 I-VTEC EXECUTIVE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

motocollection.pl TEST – HONDA CR-V 1.6 I-DTEC

Po teście Hondy CR-V z 2 litrowym silnikiem benzynowym stwierdziłem, że zdecydowanie lepszym pomysłem jest zakup wersji z mocnym turbodieslem. Teraz, po jeździe takową odmianą mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest najlepsza, jednak pod paroma warunkami. Jednym z nich jest rezygnacja ze sportowych aspiracji.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2017

testowany model: HONDA CR-V 1.6 I-DTEC

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

test.auto.pl [TEST] Honda CR-V 2.0 iVTEC 155 KM 4WD Executive

Honda jest po części jednym z prekursorów w tworzeniu SUVów. Model CR-V po raz pierwszy wszedł na rynek w 1995 roku i był czymś w rodzaju osobowej terenówki, samochodu, który będzie pakowny, a zarazem nie będzie bał się zjechać z utwardzonych szlaków, jednak nie na tyle by być rasową terenówką. Moda się zmieniała, a auto stało się jeszcze mniej terenowe, ale za to bardziej komfortowe i luksusowe. Obecna, czwarta generacja japońskiego SUVa niedługo zniknie, ustępując nowej wersji CR-V.

przejdź do artykułu » data: 14.06.2017

testowany model: Honda CR-V 2.0 iVTEC 155 KM 4WD Executive

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

autokult.pl Honda CR-V 2.0 i-VTEC: ostatni test przed nową generacją?

Honda od początku stawiała na koncepcję crossovera taką, jaką dziś przyjmuje coraz większa liczba producentów. Japończycy prawie zawsze są o kilkanaście lat do przodu, jakby znali przyszłość. Jednak produkując jeden model bez większych zmian, po pewnym czasie zostają z tyłu. I to widać na przykładzie Hondy CR-V.

przejdź do artykułu » data: 30.04.2017

testowany model: Honda CR-V 2.0 i-VTEC

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

motofilm.pl Honda CR-V 1.6 i-DTEC 160 KM AT9 [test]

Honda CR-V wielokrotnie gościła na naszym parkingu, ale po raz pierwszy w wersji po faceliftingu. Choć nie wygląda, zmieniono naprawdę sporo – odświeżony wygląd, lepsza obsługa multimediów i materiały wykończeniowe, więcej systemów bezpieczeństwa oraz nowy diesel pod maską o pojemności 1.6 l, który współpracuje z 9-biegową przekładnią automatyczną (napęd na wszystkie koła). Właśnie taki egzemplarz mieliśmy okazję przetestować.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2017

testowany model: Honda CR-V 1.6 i-DTEC 160 KM AT9

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

forzamagazine.pl Komfort i funkcjonalność – HONDA CR-V / test

CR-V to jeden ze starych graczy i w zasadzie prekursor SUVów – jak zmienił się po latach i czy uczniowie przerośli mistrza? Mistrz niejedno wszak ma imię. W tym wypadku CR-V to po postu stary wyjadacz, który zapoczątkował modę na wielozadaniowe samochody osobowe już przeszło dwie dekady temu. Obecna generacja to czwarta odsłona, choć dopiero około 10 lat temu CR-V stał się pełnoprawnym SUVem, jakie znamy dziś. Wcześniej był to samochód nieco bardziej bezpośredni, skoncentrowany na możliwości zjechania z utwardzonego szlaku.

przejdź do artykułu » data: 25.03.2017

testowany model: HONDA CR-V

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

autowizja.pl Piekielna wyprawa

Ruszamy w trasę Hondą CR-V z silnikiem wysokoprężnym 1.6 i-DTEC. W poprzedniej części nie zdradziliśmy jeszcze gdzie jedziemy, ale obiecaliśmy, że zrobimy teraz. Wybór padł na Hel, bo czy może być bardziej mordercza wyprawa niż wyprawa do piekła? I to w sezonie…

przejdź do artykułu » data: 31.12.2016

testowany model: Honda CR-V 1.6 i-DTEC 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

autowizja.pl Honda CR-V 1.6 i-DTEC 4WD – TEST DŁUGODYSTANSOWY cz 1/3

Jak co roku postanowiliśmy wybrać się na test długodystansowy kombi klasy średniej. Od początku jednak wszystko szło nie po naszej myśli… Jak zawsze tego typu podróż rozpoczynamy od wyboru samochodu. Był już Seat Leon kombi, było Renault Megane kombi, była również Dacia Logan kombi. Zatem przedstawicieli z Hiszpanii, Francji i Rumunii mamy już z głowy. Teraz postawiliśmy na Japonię i ich jeden z bardziej znanych samochodów: Hondę Civic kombi czyli Tourer. Niestety, podczas zapisywania auta nieco się pomyliliśmy i zamiast Civica zapisaliśmy CR-V.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2016

testowany model: Honda CR-V 1.6 i-DTEC 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v