Wybrane słowo kluczowe: honda hr-v

namasce.pl Honda HR-V 1.6 i-DTEC Elegance – Wybór logiczny

Terytorium crossoverów staje się coraz większe, bo i mieszkańców przybywa. Producenci starają się wykorzystać aktualnie panujące trendy i przyciągać do salonów osoby zainteresowane tego typu samochodami. Wśród nich jest oczywiście Honda, która ma w swojej gamie model HR-V. Czy jego druga generacja, będąca na rynku od trzech lat, wciąż jest dobrą propozycją?

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: Honda HR-V 1.6 i-DTEC Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v

motozine.pl TEST: HONDA HR-V 1.6 I-DTEC

Tego modelu brakowało w gamie modelowej Hondy przez 10 lat. I chodzi mi nie tylko o samą nazwę, ale o rodzaj nadwozia. Mały crossover wreszcie znalazł się w ofercie japońskiego producenta. Lubię Hondy. Zawsze miały coś ciekawego lub nieszablonowego do zaoferowania. Nie do końca jednak przepadam za crossoverami, choć doskonale rozumiem Japończyków, że zdecydowali się wypuścić tego typu auto na rynek. Konkurencja odjechała im na setki kilometrów. Honda nadrabia dobrych kilka lat zaległości. Czy HR-V ma szanse?

przejdź do artykułu » data: 28.05.2017

testowany model: HONDA HR-V 1.6 I-DTEC

kategoria: samochody osobowe serwis: motozine.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v

test.auto.pl [TEST] Honda HR-V 1.6 i-DTEC 120KM Elegance

Pierwsza generacja Hondy HR-V była niegdyś pierwowzorem tego co teraz nazywamy autami typu Crossover. Można powiedzieć, że auto wyprzedziło swoją dekadę. Po zakończeniu sprzedaży pierwszej generacji w 2006 roku, druga wersja pojawiła się dopiero w 2013 roku. Niewielkie auto bazuje na płycie podłogowej modelu Jazz.

przejdź do artykułu » data: 29.03.2017

testowany model: Honda HR-V 1.6 i-DTEC 120KM Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v

superauto24.se.pl TEST porównawczy - Honda HR-V vs. Toyota C-HR: modne japońskie crossovery

Bijące rekordy popularności crossovery są dziś najlepszym wabikiem na klientów. Nic więc dziwnego, że twórcy aut z Kraju Kwitnącej Wiśni chcą płynąć z nurtem tej panującej mody, jaka ogarnęła zmotoryzowany świat. O ile Honda powróciła w 2013 roku z modelem HR-V, o tyle Toyota ze swoim C-HR jest całkowitym nowicjuszem w klasie. Obydwa te auta są podobnie dumnymi reprezentantami japońskiej solidności, ale już z goła inne potrafi być między nimi podejście do praktyczności oraz użytego napędu. Co dokładnie różni te crossovery?

przejdź do artykułu » data: 15.02.2017

testowany model: Honda HR-V, Toyota C-HR

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v, toyota, toyota c-hr

superauto24.se.pl Starcie crossoverów - TEST Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure vs. Honda HR-V 1.5 i-VTEC Executive

Popularność wszelkiej maści crossoverów oraz SUV-ów bije rekordy. Te przerośnięte auta pseudoterenowe kuszą stylistyką, nęcą praktycznością i użytecznością, płyną z nurtem panującej mody oraz występują na wszystkich zakątkach naszego globu. Przykładowo Peugeot 2008 reprezentuje pełnych fantazji i nieszablonowości Francuzów. Nowa Honda HR-V to z kolei dumny reprezentant pełnych solidności Japończyków. Który pomysł na modnego crossovera okaże się lepszy?

przejdź do artykułu » data: 06.10.2016

testowany model: Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure, Honda HR-V 1.5 i-VTEC Executive

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v, peugeot, peugeot 2008

superauto24.se.pl TEST Honda HR-V 1.6 I-DTEC 120 KM 6MT Executive: mały gigant

Honda jako jeden z nielicznych producentów zachowuje w swoich projektach japońską powściągliwość. Jeśli ktoś nie jest do końca przekonany, czy HR-V mu się podoba, nie powinien kierować się tylko stroną wizualną. W tym crossoverze łatwo wyłapać elementy przypadające do gustu, ale żeby je odnaleźć warto umówić się na jazdę próbną. My już po kilkudziesięciu pierwszych kilometrach przejechanych za kierownicą testowanego HR-V doświadczyliśmy, jak przyjazna użytkownikowi jest postawiona nieco wyżej nad ziemią Honda.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2016

testowany model: Honda HR-V 1.6 I-DTEC 120 KM 6MT Executive

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v