Wybrane słowo kluczowe: honda integra

burgmania.net Hybryda po kolejnym lifcie... test Honda Integra MY2016

Jako że jeżdżę dłuższy czas Burgmanem 400 K5 chodzą mi po głowie myśli jak jeżdżą inne sprzęty. Ostatnio miałem okazję sprawdzić nowy model Hondy Integra 2016 na dłuższym dystansie. Niestety nie miałem okazji testować jej poprzednika, wiec ocena nie będzie tutaj czysto porównawcza.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Honda Integra MY2016

kategoria: skutery serwis: burgmania.net
słowa kluczowe: honda, honda integra

scigacz.pl Honda Integra 2014 - więcej dobrego

1000 km, deszcz, mgła, znowu deszcz, jeszcze gęściejsza mgła i temperatury poniżej 10 stopni Celsjusza. Na taki weekendowy wypad zabrałem nowe wcielenie Hondy Integra. I wiecie co? Było naprawdę fajnie! Ale po kolei. Pierwszą generację Integry opartą o 700-tkęz serii NC chwaliliśmy za motocyklowe prowadzenie, dobry stosunek ceny do jakości i niskie spalanie. Honda, poczynając od serii NC wróciła zresztą do korzeni sukcesu japońskiej motoryzacji - produkcji stosunkowo niedrogich, bardzo dobrych jakościowo pojazdów.

przejdź do artykułu » data: 30.12.2014

testowany model: Honda Integra 2014

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda integra

burgmania.net Hybryda po upgrade... czyli test Hondy Integry 750 (część II)

Kiedy w czerwcu 2012 roku dosiadłem pierwszy raz Integry 700 miałem mieszane uczucia... maxi skuter to czy hybryda? A może jednak motocykl, który siłą wepchnięto do grupy skuterów tylko ze względu na dużą owiewkę i skrzynię DCT? Przestałem się nad tym zastanawiać, kiedy nawinąłem 2500 km i tak po prawdzie wypadało stwierdzić, że niezależnie od przynależności grupowej Integra to po prostu doskonały jednoślad, który oczywiście, jak każda konstrukcja ma swoje słabe punkty ale są one w zdecydowanym cieniu zalet.

przejdź do artykułu » data: 20.08.2014

testowany model: Honda Integra 750

kategoria: skutery serwis: burgmania.net
słowa kluczowe: honda, honda integra