Wybrane słowo kluczowe: honda wave

scigacz.pl Honda Wave 110i - powiew Azji

Takie pojazdy to podstawa miejskiej komunikacji w całej Azji Południowo-Wschodniej. Są tanie, praktyczne i niezawodne. Do tego cechuje je niezwykła oszczędność. Tyle tylko, że w Europie od całych dziesięcioleci coraz lepiej sprzedają się produkty drogie, niepraktyczne i zawodne. A do tego kosztowne w utrzymaniu i użytkowaniu. Nie zagłębiając się w przyczyny takiego stanu rzeczy (bo to temat na wielotomowe opracowanie) postanowiliśmy skonfrontować azjatyckie realia z europejską mentalnością. Co udało się nam ustalić?

przejdź do artykułu » data: 25.07.2015

testowany model: Honda Wave 110i

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda wave

motogen.pl Honda Wave 110i – tańsza niż autobus

Średni koszt biletu miesięcznego na komunikację miejską w dużych miastach w Polsce to około stu złotych. Wydajesz stówę i codziennie oglądasz smutne twarze wiecznie niezadowolonych współtowarzyszy podróży, stoisz w korkach i tracisz mnóstwo czasu na dojazdy. Tymczasem za porównywalną kwotę możesz przejechać ponad 1000 km, czerpiąc nieograniczoną radość i będąc panem sytuacji – o ile wejdziesz w posiadanie Hondy Wave 110i.

przejdź do artykułu » data: 21.07.2015

testowany model: Honda Wave 110i

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: honda, honda wave

swiatmotocykli.pl Wielki test skuterów i motocykli 125 | Skutery

Kilka tygodni temu podjęliśmy się prawdopodobnie najbardziej brawurowego zadania minionych lat. W jednym miejscu zebraliśmy ponad 30 motocykli i skuterów klasy 125ccm w celu odnalezienia tych najlepszych. W Internecie brakuje miejsca, żeby opisać wszystkie maszyny na raz, więc podzieliliśmy je na kategorie. Na pierwszy ogień idą skutery. Od wielu miesięcy kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B mogą poruszać się na motocyklach i skuterach o pojemności silnika nie przekraczającej 125ccm. Wielu już to robi, a jeszcze więcej zastanawia się czy zacząć.

przejdź do artykułu » data: 28.05.2015

testowany model: Peugeot Django, Zipp Vissa, Kymco Like 125 LX, Peugeot Speedfight 3, Kymco Agility, Junak 806, Honda Wave 110i, Peugeot Tweet, Peugeot Kisbee

kategoria: skutery serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda wave, junak, junak 806, kymco, kymco agility, kymco like 125, peugeot, peugeot django, peugeot kisbee, peugeot speedfight, peugeot tweet, zipp, zipp vissa