Wybrane słowo kluczowe: infiniti

moto.onet.pl Infiniti QX30 2.0t – aktywny crossover | TEST

QX30 debiutował na rynku europejskim w 2016 roku uzupełniając kompaktową ofertę japońskiej marki. Auto zostało zaprojektowane we współpracy z Mercedesem i podobniej jak w przypadku Infiniti Q30 i Mercedesa klasy A dzieli sporo rozwiązań technicznych i podzespołów z niemieckim crossoverem, czyli klasą GLA. W polskich salonach QX30 dostępny jest w benzynowej wersji 2.0 (testowana) lub wysokoprężnej 2.2. Obydwie seryjnie wyposażono w napęd na 4 koła i automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię siedmiobiegową.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2017

testowany model: Infiniti QX30 2.0t

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti qx30

motoryzacja.interia.pl INFINITI Q50S HYBRID. PRZESYCONE WYSOKIM NAPIĘCIEM

Czy najlepsze hybrydy produkuje Toyota, a także Lexus? Niekoniecznie. Infiniti goni swojego japońskiego konkurenta stawiając do rywalizacji model Q50S Hybrid. Dodatkowa porcja energii oraz napęd na cztery koła czynią z niego solidnego gracza segmentu premium. To auto naładowane jest wysokim - dosłownie! - napięciem.

przejdź do artykułu » data: 18.07.2017

testowany model: INFINITI Q50S HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50

autocentrum.pl Infiniti Q60 2.0t - Gran Turismo żyją

Można mówić, że Infiniti to taki droższy Nissan, ale jednego nie da się mu odmówić - projektantów ma świetnych. Q60 wygląda pięknie, ale czy za ładną buźką kryje się coś więcej? Sprawdziliśmy to. Rynek samochodów przez ostatnie dwie dekady mocno się zawęził. Z jednej strony mamy samochody praktyczne, dla każdego - SUV-y, hatchbacki, sedany i kombi. Z drugiej bardzo drogie samochody sportowe z najwyższej półki - Porsche, Ferrari, Lamborghini i tak dalej.

przejdź do artykułu » data: 13.07.2017

testowany model: Infiniti Q60 2.0t

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q60

info-ekspert.pl Test Infiniti Q60 II 3.0T Sport Tech

Q60 to sportowe luksusowe coupe, które możemy zaliczyć do grona aut z segmentu G, czyli samochodów sportowych charakteryzujących się rozwiązaniami technicznymi, umożliwiającymi uzyskanie właściwości pojazdów wyczynowych przy jednoczesnym zachowaniu cech pozwalających eksploatować go w typowych warunkach drogowych. Prezentowany model to następca G37 Coupe. Od 2013 wszystkie pojazdy tej niszowej na rynku polskim japońskiej marki, oznaczane są literą „Q”. Produkowane od 2014 roku coupe po dwóch latach obecności na rynku przeszło facelifting.

przejdź do artykułu » data: 04.07.2017

testowany model: Infiniti Q60 II 3.0T Sport Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q60

oautach.pl TEST| Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211KM DCT – kompakt premium na musiku

Życie nie jest sprawiedliwe. I niestety ta niesprawiedliwość zaczyna się od samego startu. Niektórzy rodzą się jak Jerzy, jako Royal Baby inni jak Klara jako dziecko pary znanych sportowców i od początku mają z górki. Wystarczy nie zmarnować potencjału otrzymanego od losu. Ale nie wszyscy mają tak słodko. Inni zaś muszą walczyć o swoje, na każdym kroku udowadniać swoją wartość czy też pracować na swoje nazwisko. Podobne zależności mają miejsce także w motoryzacyjnym światku. Testowane przeze mnie Infiniti Q30 S znajduje się w tej stawce gdzieś po środku.

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: oautach.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

motofakty.pl Infiniti Q50 2.2d. Japońska limuzyna z silnikiem Mercedesa

Zależności między koncernami samochodowymi stają się coraz bardziej złożone. Infiniti to wykreowana przez Nissana luksusowa marka. Nissan z kolei tworzy sojusz z Renault, które sukcesywnie zacieśnia współpracę z Mercedesem. W efekcie pod maskę Infiniti Q50 trafił turbodiesel niemieckiego koncernu.

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: Infiniti Q50 2.2d

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50