Wybrane słowo kluczowe: infiniti

test.auto.pl [TEST] Infiniti Q50S V6 Twin Turbo 405KM Sport Tech

Każdy prawdziwy entuzjasta motoryzacji marzy o samochodzie przykuwającym spojrzenia wszystkich przechodniów i mającym piekielnie dużą moc. Dodajmy do tego możliwość przewożenia więcej niż dwóch osób, a na myśl pewnie przyjdą większości z Was niemieckie marki. Ale czy słusznie? Przecież mogą być inne ciekawe propozycje. Tak jak tytułowe Infiniti Q50S z oszałamiającą mocą 400 koni wydobywających się z 3 litrowej „Vał szóstki”.

przejdź do artykułu » data: 22.06.2017

testowany model: Infiniti Q50S V6 Twin Turbo 405KM Sport Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50

autogaleria.pl Infiniti Q60S Sport Tech 3.0t: W sześć godzin w Alpy

Abstrahując od ograniczeń prędkości, właśnie znaleźliśmy sposób, jak w kilka godzin w przyjemny sposób dojechać w Alpy. O ile tylko stać Was na tankowanie tego pięknego coupe. Wyobraźcie sobie, że macie wolny weekend i chcecie go spędzić np. w Alpach. Na mapie, jadąc przez Niemcy, to 1200 km. Można polecieć samolotem i wynająć jakieś Polo, czy inną Corsę. I nie mieć wtedy żadnej frajdy z jazdy po tych pięknych drogach. A gdyby tak śmignąć tam szybko samochodem?

przejdź do artykułu » data: 19.06.2017

testowany model: Infiniti Q60S Sport Tech 3.0t

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q60

motocaina.pl Test Infiniti Q30 - bliźniacze podobieństwo?

Czy Infiniti Q30 wraz ze swoim niemieckim bratem są tak identyczni, że za różnicę nie warto przepłacać? Mówimy: sprawdzam! Unifikacja i wspólne projekty koncernów samochodowych to chleb powszedni dzisiejszej motoryzacji. Wspólne płyty podłogowe, wymiana silników i elementów wyposażenia, pozwalają producentom zaproponować klientom najlepszy produkt w najlepszej cenie. Infiniti z modelem Q30 walczy o swoje w klasie miejskich kompaktów. Mimo, że wiele jest w nim zapożyczeń z Mercedesa, potrafi stworzyć własny image, który wyróżnia go spośród konkurentów.

przejdź do artykułu » data: 19.06.2017

testowany model: Infiniti Q30

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

superauto24.se.pl TEST Infiniti Q60 3.0 V6 TwinTurbo AT AWD Sport Tech: jeżdżący efekt WOW

Infiniti Q60 - gdy zerkniesz na nie po raz pierwszy poczujesz zaskoczenie i zaciekawienie. Gdy spojrzysz po raz drugi, nie będziesz już mógł oderwać od niego wzroku. Dodatkowo, jeśli na przednim nadkolu dostrzeżesz oznaczenie 3.0t, w Twoim umyśle pojawi się mocne pożądanie!

przejdź do artykułu » data: 14.06.2017

testowany model: Infiniti Q60 3.0 V6 TwinTurbo AT AWD Sport Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q60

autokult.pl Infiniti Q50 S: tani sposób na mocnego i ładnego sedana

Infiniti to marka dla indywidualistów, którzy mają dosyć oglądania Audi, BMW i Mercedesów. Model Q50 jest najlepszym przykładem tego, że można w klasie średniej stworzyć coś zupełnie oryginalnego i niepowtarzalnego, co będzie cieszyć. Nie tylko oko, ale także ducha.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Infiniti Q50 S

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50

strefatestow.pl Szalony Japończyk. Test Infiniti Q50 S Hybrid AWD

Hybrydowe samochody kojarzone są z nudą i przede wszystkim świetnymi wynikami średniego zużycia paliwa. Czy każda hybryda musi być nudna? Marka Infiniti pokazuje, że zdecydowanie nie! Do naszej redakcji trafiła hybrydowa odmiana modelu Q50S dysponująca zestawem (silnik spalinowy + elektryczny) o łącznej mocy 364KM. Model Q50 jest następcą modelu G37, który nie był popularnym autem w Europe. Jaka przyszłość czeka Q50?

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Infiniti Q50 S Hybrid AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: strefatestow.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50

moto.trojmiasto.pl Infiniti QX70: niszowy, ale interesujący

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku w Gdańsku zostanie otwarty nowy salon Infiniti, który budowany jest na działce zlokalizowanej przy obwodnicy Trójmiasta zobacz na mapie Gdańska, nieopodal CH Auchan. W celu przybliżenia nieco japońskiej marki, która w Polsce nie jest zbyt popularna, przetestowaliśmy flagowy, a zarazem najdroższy model z gamy producenta. Poznajcie Infiniti QX70S.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Infiniti QX70

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti qx70