Wybrane słowo kluczowe: infiniti q30

motocollection.pl TEST – INFINITI Q30 1.6T

Infiniti Q30 ze 156 konnym silnikiem 1.6t to świetnie prowadzący się kompakt, przygotowany na wszystkie miejskie przeszkody. Dzięki dość sporemu prześwitowi, nie straszne mu są nawet najwyższe krawężniki w Centrum, a napęd na obie osie sprawdzi się z wygrzebywania się z błotnistych uliczek Białołęki. Szkoda tylko, że pracownicy na stacji benzynowej niemal na pewno zaczną mówić ci na „ty”.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2017

testowany model: INFINITI Q30 1.6T

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

oautach.pl TEST| Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211KM DCT – kompakt premium na musiku

Życie nie jest sprawiedliwe. I niestety ta niesprawiedliwość zaczyna się od samego startu. Niektórzy rodzą się jak Jerzy, jako Royal Baby inni jak Klara jako dziecko pary znanych sportowców i od początku mają z górki. Wystarczy nie zmarnować potencjału otrzymanego od losu. Ale nie wszyscy mają tak słodko. Inni zaś muszą walczyć o swoje, na każdym kroku udowadniać swoją wartość czy też pracować na swoje nazwisko. Podobne zależności mają miejsce także w motoryzacyjnym światku. Testowane przeze mnie Infiniti Q30 S znajduje się w tej stawce gdzieś po środku.

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: oautach.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

motocaina.pl Test Infiniti Q30 - bliźniacze podobieństwo?

Czy Infiniti Q30 wraz ze swoim niemieckim bratem są tak identyczni, że za różnicę nie warto przepłacać? Mówimy: sprawdzam! Unifikacja i wspólne projekty koncernów samochodowych to chleb powszedni dzisiejszej motoryzacji. Wspólne płyty podłogowe, wymiana silników i elementów wyposażenia, pozwalają producentom zaproponować klientom najlepszy produkt w najlepszej cenie. Infiniti z modelem Q30 walczy o swoje w klasie miejskich kompaktów. Mimo, że wiele jest w nim zapożyczeń z Mercedesa, potrafi stworzyć własny image, który wyróżnia go spośród konkurentów.

przejdź do artykułu » data: 19.06.2017

testowany model: Infiniti Q30

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

test.auto.pl [TEST] Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211 KM

Auto kompaktowe zaprojektowane na miarę dobrze skrojonego garnituru? Tak na szybko można określić Infiniti Q30. Jeśli dodamy do tego mocny silnik otrzymamy mieszankę wręcz wybuchową. Niewielkie Infiniti przyciąga wzrok kobiet swoją wyrafinowaną stylistyką. Wyrafinowaną, ale i nowoczesną. Projektanci potrafią postawić na swoim, dzięki czemu auto wygląda jednocześnie świeżo, będąc niczym auto koncepcyjne, między szarymi użytkownikami dróg.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2017

testowany model: Infiniti Q30 Sport AWD 2.0 Turbo 211 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

autogaleria.pl Infiniti Q30S 2.0T: Studium kreatywności

Muszę przyznać, że projektanci pracujący w Infiniti mają głowy pełne niesamowitych pomysłów. Nie dość, że udało im się całkowicie przekształcić bazę w postaci Mercedesa GLA w takim stopniu, że z zewnątrz trudno zauważyć ich pokrewieństwo, to jeszcze zaserwowali jedno auto na dwa skrajnie różne sposoby. Geniusze!

przejdź do artykułu » data: 28.01.2017

testowany model: Infiniti Q30S 2.0T

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

menadzerfloty.pl [TEST] Infiniti Q30 – multikulturowość chorobą XXI wieku?

Żyjemy w czasach, w których wszystko zostało wywrócone do góry nogami. Już nie ma podziału na regionalne czy krajowe. Teraz wszystko jest światowe. Dotyczy to każdej dziedziny życia, od głupiej szczoteczki do zębów, po wszystkie urządzenia czy też nasze podejście do większości spraw. To sprawia, że zaczynają zanikać granice pomiędzy tym co dobre i sprawdzone, a tym co złe. Obecnie wszystko staje się po prostu „jakieś”.

przejdź do artykułu » data: 11.11.2016

testowany model: Infiniti Q30

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30

namasce.pl Infiniti Q30 2.0T DCT AWD Sport – Praktyczne premium

Współpraca koncernów motoryzacyjnych i wspólne tworzenie konkretnych modeli to dziś żadna nowość. Przeróżne marki wymieniają się projektami, pomysłami czy wreszcie podzespołami. W efekcie tego powstaje wiele klonów, tyle że z innym znaczkiem na atrapie chłodnicy. Sztuką jest więc stworzenie z tych samych klocków czegoś zupełnie innego. Infiniti pokazało, jak to zrobić. Poznajcie model Q30!

przejdź do artykułu » data: 14.10.2016

testowany model: Infiniti Q30 2.0T DCT AWD Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30