Wybrane słowo kluczowe: jaguar xe

autogaleria.pl Jaguar XE 25d AWD R-Sport | TEST: Nieco inną drogą

Po zakończeniu produkcji modelu X-Type, będący w trudnej sytuacji Jaguar ponad pięć lat był nieobecny w klasie średniej. W 2015 ruszyła jednak produkcja sedana, którym zajmiemy się dzisiaj. Brytyjska motoryzacja kojarzy się w naszym kraju głównie z SUVami lub niedostępnymi dla większości samochodami luksusowymi i sportowymi takich marek jak Bentley, Aston Martin, Rolls-Royce, czy Lotus. Przy wyborze auta klasy średniej mało kto z kolei w pierwszej kolejności zwraca uwagę na Jaguara. Błąd!

przejdź do artykułu » data: 26.01.2018

testowany model: Jaguar XE 25d AWD R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe

autokult.pl Test: Jaguar XE 25d AWD R-Sport – wysportowany brytol

Kilka lat temu Jaguar na poważnie wrócił do gry o klientów i prezentuje kolejne modele, które mają konkurować w segmentach zdominowanych przez Niemców. Na szczęście znajdują się ludzie, którzy doszli do wniosku, że życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami. Czy wydanie pieniędzy w salonie sprzedaży Jaguara to dobry pomysł?

przejdź do artykułu » data: 24.01.2018

testowany model: Jaguar XE 25d AWD R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe

motocollection.pl TEST – JAGUAR XE 25D

Śmiało mogę przyznać, że najmocniejszy turbodiesel w Jaguarze XE, to najlepszy tego typu silnik do 2 litrów pojemności. Produkuje rekordowo dużo cyferek odpowiedzialnych za osiągi, w zamian biorąc stosunkowo niewiele. Dlaczego więc auto nie jest najlepsze w klasie?

przejdź do artykułu » data: 17.09.2017

testowany model: JAGUAR XE 25D

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe

v10.pl Jaguar XE vs Audi A4 - Przełamać dominację - nasze porównanie

W segmencie premium domyślnym wyborem od wielu lat jest niemiecki triumwirat Audi, BMW i Mercedesa. Teraz ma on jednak poważnego rywala z Wielkiej Brytanii. Przez wiele ostatnich lat myśląc o wozie segmentu premium mało kto rozważał na poważnie wybór czegokolwiek nie pochodzącego od Niemców - nawet jeśli nie bezpośrednio od niemieckiej marki, to należącej do niemieckiego koncernu, jak teraz nawet Bentley i Rolls Royce.

przejdź do artykułu » data: 17.01.2016

testowany model: Jaguar XE, Audi A4

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4, jaguar, jaguar xe

namasce.pl Jaguar XE 2.0 D Auto RWD R-Sport – Kocie sprawy

Jaguar ma za sobą lepsze i gorsze lata. E-Type, D-Type czy XK 120 to ikony motoryzacji. Ale Anglicy zaliczyli też kilka wpadek. Najgorszy był przełom wieków. Wygląda jednak na to , że wszystko to co złe już za Jaguarem. Od 2007 roku, kiedy do salonów trafił pierwszy XF, kondycja marki wyraźnie się poprawiła. XF to jednak duża limuzyna reprezentująca ten sam segment, co BMW serii 5 czy Audi A6. Po wątpliwym sukcesie X-Type’a, Anglicy wyraźnie się przyczaili, pracując po cichu nad konkurencją dla Audi A4 czy BMW serii 3.

przejdź do artykułu » data: 18.10.2015

testowany model: Jaguar XE 2.0 D Auto RWD R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe

moto.trojmiasto.pl Jaguar XE: brytyjski kocur klasy średniej

Już kilka dobrych lat temu Jaguar za sprawą bazującego na podzespołach Forda Mondeo modelu X-Type próbował zawojować zdominowaną przez niemieckie auta klasę średnią. Pora na próbę numer dwa. W tym celu Jag desygnował do walki model XE. Cóż, niemiecki rynku motoryzacyjny... drżyj.

przejdź do artykułu » data: 14.10.2015

testowany model: Jaguar XE

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe

autokult.pl Jaguar XE 2.0 D Auto RWD Prestige - test, opinia, spalanie, cena

Jaguar wraca do segmentu D. Po modelu X-Type, długiej przerwie i przeanalizowaniu wszystkiego, co ostatnim razem poszło źle, Brytyjczycy wjeżdżają z hukiem na niemiecką imprezę, na której największymi gwiazdami są BMW Serii 3, Mercedes-Benz Klasy C i Audi A4. Czy Jaguar XE skutecznie przyciągnie uwagę publiki?

przejdź do artykułu » data: 02.10.2015

testowany model: Jaguar XE 2.0 D Auto RWD Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xe