Wybrane słowo kluczowe: jaguar xf

motocollection.pl Test – Jaguar XF Sportbrake 25T

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wersje kombi w segmencie E są tak mało popularne. Przecież takie samochody doskonale łączą rodzinny charakter, ogromne możliwości przewozowe oraz reprezentacyjność. Często też prezentują się tak, że można na nich zawiesić oko, czego doskonałym przykładem jest Jaguar XF Sportbrake 25t.

przejdź do artykułu » data: 06.02.2018

testowany model: Jaguar XF Sportbrake 25T

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

superauto24.se.pl TEST Jaguar XF Sportbrake vs. Volvo V90: alternatywa dla kombi premium z Niemiec

Jeśli szukasz reprezentacyjnego kombi klasy średniej zapewne swój wzrok skierujesz w stronę wielkiej niemieckiej trójcy – Audi, BMW oraz Mercedesa. Szwedzi i Anglicy starają się jednak udowodnić, że wybór nie musi ograniczać się do wymienionych wyżej producentów. Ciekawą alternatywą dla niemieckich potentatów jest Jaguar XF Sportbrake oraz Volvo V90. Jak te auta wypadają w bezpośrednim starciu?

przejdź do artykułu » data: 17.01.2018

testowany model: Jaguar XF Sportbrake, Volvo V90

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf, volvo, volvo v90

autowizja.pl JAGUAR XF SPORTBRAKE 25T TEST

Szukając auta premium z segmentu E zazwyczaj rozglądamy się za Audi A6, BMW serii 5, Mercedesem klasy E. To taka święta trójca tej klasy, która rozdaje karty. Okazuje się jednak, że na rynku jest konkurencja i to z niebyle jakim rodowodem. Poznajcie Jaguara i model XF, w dość mało popularnej odmianie kombi.

przejdź do artykułu » data: 09.01.2018

testowany model: JAGUAR XF SPORTBRAKE 25T

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

autogaleria.pl Jaguar XF Sportbrake 25t Portfolio | TEST: Wytnę sobie kawałek Waszego tortu, Panowie

Jaguar dostał po zmianie właściciela skrzydeł i coraz śmielej rozpycha się w segmencie premium. Wprowadzając (po raz drugi) model XF Sportbrake, rzuca się na głęboką wodę kombi klasy wyższej. Przyznam się szczerze, że zawsze wolałem stare Jaguary o uroku wiejskiej rezydencji i barku w globusie, z drewnem, skórą i zupełnie innym klimatem niż inni konkurenci. Tymczasem Jaguar XF w wersji kombi z każdą minutą patrzenia staje się coraz ciekawszy stylistycznie. Osobiście uważam, że obok Volva V90 to najładniejsze kombi w segmencie.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2017

testowany model: Jaguar XF Sportbrake 25t Portfolio

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

motoryzacja.interia.pl Jaguar XF 3.0 TDV6 RWD R-Sport. Nieniemiecki prestiż

Jaguar, panthera onca - ssak z rodziny kotowatych, zamieszkujący Amerykę Środkową i Południową. Handel zwierzętami zagrożonymi wyginięciem jest całkowicie zakazany, więc nie mamy pojęcia, ile kosztowałby dorosły okaz tego wspaniałego gatunku. Wiemy natomiast, na jaką kwotę opiewałby rachunek za udostępnionego nam niedawno do dziennikarskiego zrecenzowania Jaguara XF 3.0 TDV6 RWD Auto R-Sport - na dokładnie 409 510 zł.

przejdź do artykułu » data: 21.04.2017

testowany model: Jaguar XF 3.0 TDV6 RWD R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

autokult.pl Jaguar XF (2015) 2.0 GTDi Prestige - test, opinia, spalanie, cena

Jaguar jest obecny na polskim rynku od nieco ponad 20 lat, ale nadal należy w naszym kraju do grona samochodów egzotycznych. Wśród polskich odbiorców wizerunek producenta aut drogich i niemal arystokratycznych, towarzyszy brytyjskiej marce od lat i wcale nie pomaga we wzmacnianiu wyników sprzedaży. Jaguar stara się dostosować do wymagań rynku i wyjść do klientów z coraz szerszym portfolio publicznie manifestując chęć zostania dostępną alternatywą dla niemieckiej konkurencji. Nowy XF ma rywalizować o klienta z BMW serii 5, Mercedesem klasy E czy Audi A6.

przejdź do artykułu » data: 23.02.2016

testowany model: Jaguar XF (2015) 2.0 GTDi Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

v10.pl Jaguar XF 25t - Angielski arystokrata - nasz test

Jaguar w zeszłym roku przeprowadził mocną ofensywę w kilku segmentach. Najnowszym samochodem Brytyjczyków jest XF konkurujący z Audi A6, czy BMW serii 5. Wygląda podobnie do zaprezentowanego nieco wcześniej XE, ale oferuje znacznie więcej miejsca w środku, mocniejsze silniki i napęd na cztery koła. Czy to wystarczy, aby wkraść się w łaski klientów z zasobnym portfelem?

przejdź do artykułu » data: 09.02.2016

testowany model: Jaguar XF 25t

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

moto.trojmiasto.pl Jaguar XF: kocur, który wygląda znajomo

W ciągu ostatnich miesięcy w motoryzacyjnym świecie nad wyraz często wspomina się o marce Jaguar. Nie bez powodu, bo przecież rynkowa ofensywa brytyjskiego, a raczej hinduskiego producenta, trwa w najlepsze. Całkiem niedawno rodzina kotowatych powiększyła się o model XE, a od października na drogach możemy spotkać również drugą generację Jaguara XF. Wzięliśmy pod lupę nowego Jaga.

przejdź do artykułu » data: 16.12.2015

testowany model: Jaguar XF

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf

superauto24.se.pl TEST Jaguar XF 2.0 GTDi Prestige: dżentelmen na salonach

Od dobrych kilkunastu lat w motoryzacyjnej klasie premium panuje status quo. Wielka niemiecka trójca zgodnie okupuje szczyty rankingów sprzedaży tocząc wyrównaną walkę o portfele zamożnych klientów. Jedną z marek stojących w opozycji do niemieckich potentatów jest brytyjski Jaguar. Czy zupełnie nowy i dopieszczony model XF będzie w stanie zdetronizować twardo stąpających po ziemi konkurentów?

przejdź do artykułu » data: 25.11.2015

testowany model: Jaguar XF 2.0 GTDi Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar xf