Wybrane słowo kluczowe: jeep grand cherokee

flota.com.pl Jeep Grand Cherokee SRT i Ford Mustang GT: przybysze z Ameryki

Europejską motoryzację można określić dwoma słowami: ekologia i downsizing. Są jednak producenci, którzy uparcie twierdzą, że można w Europie sprzedawać samochody z potężnymi i mocarnymi silnikami, które z ekologią nie mają nic wspólnego. Oto Jeep Grand Cherokee SRT i Ford Mustang GT.

przejdź do artykułu » data: 21.08.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT, Ford Mustang GT

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford mustang, jeep, jeep grand cherokee

premiummoto.pl Jeep Grand Cherokee SRT (2014-2017) – test i opinia

Jeep Grand Cherokee SRT ma hamulce od Brembo, zawieszenie Bilsteina oraz 6,4-litrowe V8 HEMI – silnik, jakiego dzisiaj nie oferuje żadna inna marka. I żadna już nigdy nie zaoferuje. Od dawna chciałem poznać bliżej tego niezwykle intrygującego SUV-a. Wreszcie się udało. I co? Jeep Grand Cherokee SRT najpierw mnie oczarował, potem szybko zmęczył, a finalnie pozbawił całych oszczędności z I komunii. Pozostawił jednak po sobie wyjątkowe wspomnienia. Zapraszam na wrażenia z jazdy, czyli tzw. test.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT (2014-2017)

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee

motopodprad.pl Test: Jeep Grand Cherokee SRT. Po męsku.

Ten samochód jest tak męski, że powinien być napędzany testosteronem. Jeżeli poprosicie kogoś o opisanie cech najbardziej męskiego samochodu, prawie na pewno wymieni wielki i bardzo mocny silnik – najlepiej V8 – i równie wielkie nadwozie. Prawdopodobnie doda jeszcze amerykański rodowód i może napęd na cztery koła. Tak się składa, że spędziłem kilka dni za kierownicą takiego właśnie auta. Przez cały ten czas się nie goliłem i używałem wody kolońskiej „Brutal”. Czy zdołałem podołać wyzwaniu?

przejdź do artykułu » data: 22.05.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee

moto.onet.pl Jeep Grand Cherokee SRT – SUV jakich mało

Każda okazja jest dobra do tego aby kolejny raz napisać o Jeepie Grand Cherokee w wersji SRT. Powodów jest 468 i każdy bardzo ważny. Jeep Grand Cherokee już dawno zyskał status auta kultowego. Fanów marki nie powinno to dziwić, bowiem już od pierwszej generacji producentowi udało się zbudować uniwersalnego SUV-a, który nie boi się zjazdu z utwardzonego szlaku, gwarantując jednocześnie kierowcy i pasażerom komfort podróżowania typowy dla luksusowego sedana.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee

moto.onet.pl Jeep Grand Cherokee SRT - moc w wielkim stylu | TEST

Najmocniejsza obecnie wersja flagowego modelu Jeepa Grand Cherokee to auto, które potrafi zawstydzić sportowe hot hatche. Jeep Grand Cherokee nie należy do samochodów, które wyróżniają się finezyjną stylistyką. Amerykanie postawili raczej na ewolucyjne, stopniowe zmiany w designie i dlatego, gdy patrzymy na kilka ostatnich generacji modelu od razu wiemy, że to właśnie Grand Cherokee. I absolutnie nie jest to zarzut, bo sylwetka auta łącząca klasyczną elegancję z nowoczesnymi akcentami zachowuje oryginalny charakter i może się podobać.

przejdź do artykułu » data: 31.01.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee

motonauczyciel.pl Test JEEP Grand Cherokee – tańczący z SUV-ami

Opisanie testu takiego samochodu jest chyba najtrudniejszym zadaniem jakie ma dziennikarz motoryzacyjny. Co bowiem jest w tym modelu najistotniejsze? Czy to, że wyjedzie on z każdej opresji? A może fakt komfortu wnętrza? A może jedynie fakt posiadania takiego modelu?

przejdź do artykułu » data: 08.01.2017

testowany model: JEEP Grand Cherokee

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee

menadzerfloty.pl [TEST] Jeep Grand Cherokee SRT – Odrzutowa lodówka

Super samochody to nie tylko auta sportowe o aerodynamicznej linii nadwozia. Zaliczają się do nich również samochody „wagi ciężkiej”, o gabarytach dwuskrzydłowej lodówki. Podstawowe pytanie – czy w takim pojeździe można poczuć nieskrępowaną radość z jazdy?

przejdź do artykułu » data: 04.01.2017

testowany model: Jeep Grand Cherokee SRT

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep grand cherokee