Wybrane słowo kluczowe: keeway f-act

jednoslad.pl KEEWAY F-ACT EVO 50 2T 2017. TESTUJEMY NA ŻYWO

Leszek zabiera na przejażdżkę dwusuwowy skuter Keeway F-Act EVO 50 2T i odpowiada na pytania czytelników. A kto lepiej zna się na skuterach niż Leszek? Trochę się z Leszka podśmiechuję, ale tak zupełnie poważnie – co jak co, ale Leszek o skuterach wie sporo. Także o skuterach z niższego segmentu, a taki reprezentuje niedrogi Keeway F-Act EVO 50 2T. Korzystny stosunek mocy do masy, kilka funkcjonalnych rozwiązań i przez wielu kochany dźwięk dwutaktu.

przejdź do artykułu » data: 26.07.2017

testowany model: KEEWAY F-ACT EVO 50 2T 2017

kategoria: skutery serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: keeway, keeway f-act

sqtery.com Keeway F-ACT City 50 – miejskie testowanie

Keeway to chińska marka Qianjiang Group, która zagościła na europejskim rynku pod tą właśnie nazwą. W Polsce pierwsze jednoślady chińskiego potentata pojawiły się w 2003 roku, gdzie stosunkowo tanie i proste modele Hurricane i Focus mocno namieszały w segmencie nowych skuterów.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2012

testowany model: Keeway F-ACT City 50

kategoria: samochody osobowe serwis: sqtery.com
słowa kluczowe: keeway, keeway f-act

skuterowo.com Keeway F-act: Precyzyjny skuter

Na początku istnienia marki Keeway, firma ta wypuściła model Focus – był to jeden z pierwszych modeli, skuter ten był dobry jakościowo i względnie bezawaryjny. Po jakimś czasie reaktywowano Focus’a, zamieniając jego nazwę na F-act. Pojazd posiadał nowe malowanie, nowy, bardziej precyzyjny licznik, nowy tłumik oraz wiele innych rzeczy, ale wygląd pozostał ten sam. Skuter można kupić w salonie od 3999zł do 4299zł, posiada dwuletnią gwarancję.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2010

testowany model: Keeway F-act

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: keeway, keeway f-act