Wybrane słowo kluczowe: ktm duke

scigacz.pl KTM 790 Duke - test premierowy [video]

Nareszcie jest – nowy 790 Duke, czyli brakujące ogniwo książęcej rodziny KTM. Ducati, Triumph i Yamaha mają powody do obaw. Jak nowy Duke przyspiesza i jak jeździ po zakrętach? Co jest w nim takiego fajnego oraz ile będzie kosztować w Polsce? Odpowiedzi na wszystkie pytania znaleźliśmy podczas testu.

przejdź do artykułu » data: 25.03.2018

testowany model: KTM 790 Duke

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke

motocykl-online.pl Kawasaki Z 300 vs KTM 390 Duke vs Yamaha MT-03 czyli test porównawczy nakedów dla początkujących.

Chcesz mieć nowy motocykl, ale nie lubisz wydawać kasy? Mało tego – chcesz, żeby wizyty na stacjach benzynowych były bezbolesne dla portfela? Mamy coś dla ciebie: maszyny o pojemności 300 cm3! Sprawdź, czym cię zaskoczą.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2017

testowany model: Kawasaki Z 300, KTM 390 Duke, Yamaha MT-03

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: kawasaki, kawasaki z300, ktm, ktm duke, yamaha, yamaha mt-03

motobanda.pl KTM Duke 125 - Najbardziej szalona pomarańcza w swojej klasie!

Z czym kojarzą się wam motocykle klasy 125? Mi z niedorobionymi, projektowanymi z maksymalnym cięciem kosztów tworem księgowego skąpstwa. Okazuje się jednak, że producenci mogą kierować się nieco inną filozofią. Wprowadzając do klasy 125 takie rarytasy jak - zawieszenie USD, cztero tłoczkowe zaciski czy wielofunkcyjny komputer pokładowy. Pomarańczowym udało się stworzyć ligę premium - ich mały książę to sprzęt dla naprawdę wymagających.

przejdź do artykułu » data: 27.08.2015

testowany model: KTM Duke 125

kategoria: motocykle serwis: motobanda.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke

scigacz.pl KTM 390 Duke 2013 - Back to the Future

Wracamy na ziemię! Właśnie taki komunikat zdają się wysyłać w eter planiści i zarządy największych i najważniejszych koncernów motocyklowych na świecie. Po całych dekadach zachwytu końmi mechanicznymi, niutonometrami i ciągłego wzmacniania średniego zakresu obrotów przyszedł czas na twarde lądowanie, przyspieszone ostatnimi działaniami polityków i bankierów. Brzmi ponuro i zniechęcająco?

przejdź do artykułu » data: 10.05.2013

testowany model: KTM 390 Duke 2013

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke

moto.wp.pl KTM Duke 690: uzależnia

Test nowego Duke'a został przeprowadzony podczas prezentacji modelu na początku sezonu. Mimo to, gdy otrzymaliśmy informację o możliwości otrzymania takiego samego motocykla na kilka dni, potraktowaliśmy to jako propozycję nie do odrzucenia.

przejdź do artykułu » data: 30.10.2012

testowany model: KTM Duke 690

kategoria: motocykle serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke

scigacz.pl KTM Duke 125 - podsumowanie po całym sezonie

Nasza przygoda z małym Dukiem zaczęła się na długo przed tym, zanim szaro-czarny egzemplarz na austriackich blachach trafił na nasz redakcyjny parking. Już wczesną wiosną minionego roku Michał Mikulski z ramienia naszej redakcji ujeżdżał jeden z pierwszych dostarczonych do Europy egzemplarzy tej maszyny sprawdzając zawartość KTMa w nowych KTMach z Indii. Choć pierwsze pozytywne wrażenia zostały nieco zmącone przez oszczędnościowe patenty, mały Duke w cuglach wygrał chwilę później nasze zestawienie motocykli do jazdy po mieście.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2012

testowany model: KTM Duke 125

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke

scigacz.pl KTM Duke 125 - małe jest szybkie!

Nasz redakcyjny KTM Duke 125 z każdym dniem rozszerza krąg swoich sympatyków. Lekki, poręczny singiel z Austro-Indii to idealne narzędzie do sprawnego przemieszczania się po mieście. Okazuje się, że 125-tka radzi sobie także w innych zastosowaniach. Po ostatniej wizycie na radomskim kartodromie, sympatia ze strony części redakcji zaczęła się niebezpiecznie pogłębiać, a mała jednocylindrówka zaczęła zdobywać wręcz wyznawców, skąd już tylko krok do sekciarstwa…

przejdź do artykułu » data: 10.07.2012

testowany model: KTM Duke 125

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm duke