Wybrane słowo kluczowe: land rover range rover evoque

motocollection.pl TEST – RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE SI4

Range Rover Evoque to elegancki i całkiem dyskretny SUV. Usuń mu jednak dach na rzecz materiałowego oraz zmień barwy na mocno pomarańczowe, a otrzymasz auto, które będzie widoczne co najmniej z lecącego samolotu. Pytanie, czy Evoque Convertible wart jest dopłaty ponad 86 tysięcy złotych*?

przejdź do artykułu » data: 30.07.2017

testowany model: RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE SI4

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

superauto24.se.pl TEST Range Rover Evoque FL HSE TD4 4WD: wyspiarski szyk

Nie uderza w rodzinny ton, nie jest pełnoprawną terenówką, ani tym bardziej sportowcem. Za to łatwo doszukać się w nim uniwersalności i masy wyjątkowych cech. Evoque - najmniejszy i najekonomiczniejszy z całej palety paliwożernych Range Roverów, został ubrany w gorset konwenansów obowiązujących w środowisku ludzi z grubszymi portfelami. No i ma w sobie tony angielskiego stylu, bezpardonowo ściągającego uwagę kobiet.

przejdź do artykułu » data: 10.02.2016

testowany model: Range Rover Evoque FL HSE TD4 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

motocaina.pl Test Range Rover Evoque 2.0 240 KM - mały książę

Samochody tej marki to prawdziwa arystokracja rodem z Wielkiej Brytanii. Projektanci zadbali jednak, aby w królewskim rodzie pojawiła się „świeża krew”. Efekt? Monarchia powiększyła się o kolejnego członka. Czy sir Range Rover Evoque jest prawdziwym księciem?

przejdź do artykułu » data: 24.10.2014

testowany model: Range Rover Evoque 2.0 240 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

moto-opinie.com TEST : RANGE ROVER EVOQUE SD4

Gdy w 2008 dobiegł końca proces sprzedaży LAND ROVERA indyjskiemu koncernowi TATA MOTORS, miałem tylko wizję kiczu, w którym to aluminium zostanie zastąpione cierpkim plastikiem, a skóra nylonową powłoką, tak by auta tej znanej luksusowo-terenowej marki mogły konkurować z Dacią....

przejdź do artykułu » data: 06.09.2012

testowany model: RANGE ROVER EVOQUE SD4

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-opinie.com
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

autowizja.pl Range Rover Evoque SD4 - Niech żyje nowy król

Niedawno opisywałem wrażenia z jazdy jednym z najtańszych aut na rynku dysponujących napędem na 4 koła, a jednocześnie w pełni funkcjonalnym i sympatycznym SUVem - Dacią Duster. Stwierdziłem wtedy, że to auto ma szansę na podbicie swojego segmentu rynku dzięki świetnemu stosunkowi możliwości do ceny. Dziś poznacie Państwo auto, które także powinno mocno namieszać i odebrać klientów takim uznanym modelom jak BMW X3 czy Audi Q5, ponieważ właśnie w klasie premium jest pozycjonowane, zarówno za sprawą ceny zakupu jak też prestiżu marki.

przejdź do artykułu » data: 29.11.2011

testowany model: Range Rover Evoque SD4 2.2 190 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

auto-strefa.pl Range Rover Evoque Si4 Prestige - szaleństwo stylistyczne

Szaleństwo stylistyczne. To określenie najlepiej pasuje do prezentowanego dziś samochodu. Jego wygląd jest wręcz obłędny i zaprzecza koncepcji SUVa, którym właściwie jest. I wiecie co? Bardzo dobrze. W końcu jakiś producent zdecydował się na ogromny krok naprzód, a nie delikatne modyfikacje. To auto wyróżnia się każdym centymetrem kwadratowym od swoich potencjalnych rywali. Poza tym jest to Range Rover. A to oznacza ultra-luksus za ultra-pieniądze w najlepszym wydaniu. Zapraszamy na test modelu Evoque z 240-konnym silnikiem pod maską.

przejdź do artykułu » data: 05.11.2011

testowany model: Range Rover Evoque Si4 Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

autokrata.pl Test: Range Rover Evoque

Rządzi w klasie. Gdy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcia małego Range Rovera, pomyślałem sobie, że nie ma opcji, żeby tak wyglądała wersja produkcyjna. Miał skomplikowane kształty, typowe dla prototypów wycięte błotniki i wspaniałe kosmiczne lampy. Przy całym tym nieco komiksowym image'u udało się jednak zachować tę elegancję i moc, jaką mają w sobie klasyczne Range Rovery.

przejdź do artykułu » data: 03.11.2011

testowany model: Range Rover Evoque

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque

moto.wp.pl Range Rover Evoque: pierwsza jazda w Polsce

Najmniejszy, najtańszy i o przełomowej linii stylistycznej - oto nowy rozdział w dziejach Range Rovera. Nazywa się Evoque i jest naprawdę wyjątkowy oraz w zasadzie bezkonkurencyjny. To także pierwszy Range, który może mieć napęd wyłącznie na przednie koła. Jesteśmy pod wrażeniem, że wydawać by się mogło konserwatywni Brytyjczycy, zdecydowali się na stworzenie takiego pojazdu, który w odmianie coupé niemalże niczym nie odbiega od konceptu LRX, przedstawionego światu przed kilkoma laty.

przejdź do artykułu » data: 13.10.2011

testowany model: Range Rover Evoque

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque