Wybrane słowo kluczowe: lexus ls

namasce.pl Lexus LS 500h Omotenashi – Luksus podany inaczej

Każdy producent oferujący samochody klasy premium powinien mieć w swojej gamie limuzynę z prawdziwego zdarzenia. Choć w tym segmencie prym wiodą niemieckie marki, godnej konkurencji nie brakuje. Jednym z najlepszych tego przykładów jest Lexus LS, który doczekał się nowej generacji. Zapraszam na test wersji hybrydowej.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2018

testowany model: Lexus LS 500h Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

superauto24.se.pl TEST Lexus LS500h F-Sport: w pogoni za najlepszymi limuzynami

Topowa japońska limuzyna jaką jest Lexus LS, zawsze pozostawała w cieniu swojej niemieckiej konkurencji. Pomimo wielu starań inżynierów z Kraju Kwitnącej Wiśni, prym w swojej klasie wiodły Audi A8, BMW serii 7 oraz Mercedes-Benz Klasy S. Czy zupełnie nowy LS jest wystarczająco dobry, aby przerwać ten impas?

przejdź do artykułu » data: 15.06.2018

testowany model: Lexus LS500h F-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

moto.trojmiasto.pl Lexus LS: ekstrawagancja i japońska gościnność

Czy luksusowy samochód musi charakteryzować stonowany wygląd? Absolutnie nie, a najlepszym tego dowodem jest ekstrawagancki Lexus LS. Japończycy przełamali pewien schemat i stworzyli elegancką limuzynę z domieszką sportowego zacięcia po swojemu. Mieliśmy okazję poznać "omotenashi", czyli japońską gościnność we flagowym LS-ie.

przejdź do artykułu » data: 04.03.2018

testowany model: Lexus LS

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

moto.onet.pl Lexus LS 500 – ekstrawagancka wizja luksusu | TEST

W 1989 roku zadebiutował pierwszy Lexus. Był nim od razu flagowy model LS, stworzony do walki z luksusowymi limuzynami z Niemiec. 28 lat temu wywołał on spore zamieszanie w segmencie. W przypadku debiutującej piątej generacji może być podobnie. Jako jedna z pierwszych redakcji z Polski wybraliśmy się do San Francisco, by zasmakować w japońskim luksusie.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2017

testowany model: Lexus LS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

autocentrum.pl Samuraj w smokingu – nowy Lexus LS 500

Kiedy 27 lat temu Japończycy zdecydowali się na wprowadzenie do sprzedaży swojego pierwszego luksusowego sedana o oznaczeniu LS, niewielu traktowało tę próbę poważnie. Mało kto wierzył w powodzenie tego przedsięwzięcia gdziekolwiek, poza Krajem Kwitnącej Wiśni – pomimo że w stworzenie modelu LS zainwestowano wówczas przeszło miliard dolarów!

przejdź do artykułu » data: 26.09.2017

testowany model: Lexus LS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

projectautomotive.pl Lexus LS 600h L – test

W Project Automotive nareszcie wchodzimy na najwyższy szczebel – poziom zarezerwowany dla najważniejszych i najbogatszych. Segment luksusowych limuzyn, w którym oczekiwania są bardzo wysokie, a auta zdają się być pozbawione wad, poza oczywiście metką z ceną. To niekoniecznie musi kojarzyć się z propozycjami z Kraju Kwitnącej Wiśni.

przejdź do artykułu » data: 04.07.2017

testowany model: Lexus LS 600h L

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

autowizja.pl Prywatny odrzutowiec

Przez kilka dni mogliśmy poczuć się jak najbogatsi ludzie na świecie, bowiem jeździliśmy najdroższym, największym i najbardziej luksusowym modelem w historii: LS600h L. Lexus LS600h L nie ma łatwego życia, bowiem konkurencja może i jest mała, ale za to jak potężna: BMW serii 7, Mercedes Klasy S, Jaguar czy Audi A8. Jeśli chodzi o wygląd to Japończykowi najbliżej do stonowanych linii Audi, ponieważ pozostałe auta ociekają wręcz pieniędzmi i nowoczesnością. Lexus LS600h L nie krzyczy z daleka tak jak konkurencja i to dla wielu może być ogromną zaletą.

przejdź do artykułu » data: 14.12.2016

testowany model: Lexus LS600h L

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

motocollection.pl Test – Lexus LS600h L

Za pomocą Lexusa LS600h L postaram się odpowiedzieć na pytanie, komu tak bardzo nie odpowiada wysokoprężny silnik V8, że decyduje się na połączenie dużego benzynowego motoru i jednostki elektrycznej? No i jeśli już, to gdzie najlepiej sprawdza się to połączenie?

przejdź do artykułu » data: 17.02.2016

testowany model: Lexus LS600h L

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

motocollection.pl Po pierwsze – nie zwracać na siebie uwagi

Można byłoby przypuszczać, że dla posiadaczy luksusowych limuzyn anonimowość jest najbardziej pożądaną cechą. Trudno takimi nazwać Mercedesa S, BMW serii 7, Audi A8, czy też Jaguara XJ. Nie mówiąc już o Maserati Quattroporte. Jak widać jedynym samochodem w tym segmencie, na którego nikt nie zwróci uwagi jest Lexus LS.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2015

testowany model: Lexus LS460 AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

moto.wp.pl Lexus LS600h. Czy auto za ponad 600 tys. może mieć wady?

Jakiś czas temu w redakcji mieliśmy duży problem, ponieważ w krótkim czasie trafiło do nas kilka naprawdę luksusowych aut. Sztandarowymi przykładami są tutaj BMW X6 czy Range Rover Evoque. To samochody, które z punktu widzenia nas, osób piszących na co dzień o motoryzacji, są... do kitu.

przejdź do artykułu » data: 05.06.2015

testowany model: Lexus LS600h

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls