Wybrane słowo kluczowe: man

40ton.net MAN TGL z instalacją gazową STAG Diesel – test 40ton.net – ile możesz oszczędzić, jak da się przyśpieszyć?

Styczniowy test Volkswagena Craftera 2.0 TDI z instalacją gazową STAG Diesel – dostępny tutaj – wzbudził ogromne zainteresowanie. Przyznam wręcz, że przerosło ono moje oczekiwania. Dlatego też pod koniec marca udałem się na Podlasie, aby przeprowadzić kolejną próbę z tego typu rozwiązaniem. Tym razem instalacja pracowała jednak w pojeździe o kilka rozmiarów większym, mianowicie w 12-tonowym MAN-ie.

przejdź do artykułu » data: 21.04.2017

testowany model: MAN TGL z instalacją gazową STAG Diesel

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: man, man tgl

40ton.net Która ciężarówka Euro 5 ma najlepszą kabinę, czyli porównanie siedmiu używanych ciągników – OCENA

Biorąc pod uwagę normy czasu pracy, można sobie wyliczyć, że przeciętny kierowca ciężarówki spędza rocznie za kierownicą około 2 tys. godzin. W przeliczeniu oznacza to jakieś 80-90 dni, co zaś pozwala nam stwierdzić, że kierowca spędza za kółkiem jedną czwartą swojego codziennego życia. To natomiast prowadzi nas do wniosku chyba oczywistego – miejsce, w którym ktoś przesiedzi tak ogromną ilość czasu, naprawdę powinno być przyjazne użytkownikowi. A która ciężarówka z rynku wtórnego zaoferuje nam tę przyjazność na najwyższym poziomie?

przejdź do artykułu » data: 19.04.2016

testowany model: DAF XF105 Super Space Cab, Iveco Stralis Active Space, Renault Magnum 2008, MAN TGX XXL, Mercedes-Benz Actros MP3 Megaspace, Volvo FH Globetrotter XL, Scania serii R Topline

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: daf, daf xf, daf xf używane, iveco, iveco stralis, iveco stralis używane, man, man tgx, man tgx używane, mercedes, mercedes actros, mercedes actros używane, renault, renault magnum, renault magnum używane, scania, scania r, scania r używane, volvo, volvo fh, volvo fh używane, używane

truckmania.pl MAN TGL 12.210 BL

Trucknology odmieniła TGL w znacznie większym stopniu niż ciężkie trucki, w których MAN zastosował nowoczesne rozwiązania po raz pierwszy. Trucknology odmieniła TGL w znacznie większym stopniu niż ciężkie trucki, w których MAN zastosował nowoczesne rozwiązania po raz pierwszy.

przejdź do artykułu » data: 09.04.2008

testowany model: MAN TGL 12.210 BL

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tgl

truckmania.pl MAN TGA 4x4

HydroDrive, nowe rozwiązanie MAN-a, daje duże szanse na obniżenie kosztów zastosowania dodatkowego napędu i podniesienia efektywności transportu. HydroDrive, nowe rozwiązanie MAN-a, daje duże szanse na obniżenie kosztów zastosowania dodatkowego napędu i podniesienia efektywności transportu. Zastosowany na przedniej osi kierującej spełnia pierwotne funkcje przedniego napędu, nie powodując przy tym ograniczeń występujących przy klasycznych rozwiązaniach.

przejdź do artykułu » data: 03.02.2007

testowany model: MAN TGA 4x4

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tga

truckmania.pl MAN TGA 18.440 4x2 BLS

Silnik D20 Euro-5 MAN-a pracuje bez recyrkulacji spalin. Zmieniły się osiągi nowej jednostki napędowej, a wraz z nimi cały TGA. Test przeprowadziliśmy na ciągniku siodłowym użyczonym nam przez firmę MAN Star Trucks z Wolicy. Silnik D20 Euro-5 MAN-a pracuje bez recyrkulacji spalin. Zmieniły się osiągi nowej jednostki napędowej, a wraz z nimi cały TGA. Test przeprowadziliśmy na ciągniku siodłowym użyczonym nam przez firmę MAN Star Trucks z Wolicy.

przejdź do artykułu » data: 05.05.2006

testowany model: MAN TGA 18.440 4x2 BLS

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tga

truckmania.pl MAN TGL

Do testu przysłano nam najlżejszą z 4 wersji wagowych, bo 7,5-tonową. Są jeszcze 8-, 10- i 12-tonowe. I chyba nie był to przypadek. Te najmniejsze lekkie MAN-y stanowiły dotąd małą część produkcji koncernu. Do testu przysłano nam najlżejszą z 4 wersji wagowych, bo 7,5-tonową. Są jeszcze 8-, 10- i 12-tonowe. I chyba nie był to przypadek.

przejdź do artykułu » data: 01.01.2006

testowany model: MAN TGL

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tgl

truckmania.pl Balastowe ciągniki MAN D2840LF25

Wiedeńska filia MAN-a stanowiła niegdyś własność kapitału austriackiego i nosiła nazwy ÖAF oraz Gräf&Stift (przez długi okres były to niezależne przedsiębiorstwa). Później, już po przejęciu przez Niemców, ÖAF-Gräf&Stift. Teraz działa jako MAN Sonderfahrzeuge i w ramach bawarskiego koncernu odpowiada za produkcję wszystkich jego specjalistycznych ciężarówek.

przejdź do artykułu » data: 02.02.2005

testowany model: MAN D2840LF25

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tga

truckmania.pl MAN TGA 18.430 Test

Ciężarówki opatrzone napisem "D20 common rail" wzbudzają powszechne zainteresowanie. Znakiem rozpoznawczym nie jest jednak tych kilkanaście liter umieszczonych pod przednią szybą, lecz odgłosy wydobywające się spod kabiny. Tajemniczo brzmi także 1,5 mln km do pierwszego remontu, o których zapewnia producent, i niskie zużycie paliwa - sprawdzimy.

przejdź do artykułu » data: 01.12.2004

testowany model: MAN TGA 18.430

kategoria: samochody użytkowe serwis: truckmania.pl
słowa kluczowe: ciężarowy, man, man tga