Wybrane słowo kluczowe: maserati quattroporte

autokult.pl Atleta w garniturze: polski test Maserati Quattroporte GranLusso

Flagowy model Maserati to licząca blisko 5,3 metra komfortowa limuzyna rywalizująca z Mercedesem klasy S i resztą dyrektorskiego establishmentu. Albo i nie – bo to w końcu jednocześnie ryczące, strzelające z rur wydechowych, pełnokrwiste włoskie superauto. Ostatni lifting przyniósł parę potrzebnych poprawek i nowości, które czynią już z niego całkiem przekonującą, kompletną propozycję.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2018

testowany model: Maserati Quattroporte GranLusso

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

moto.trojmiasto.pl Maserati Quattroporte: włoska symfonia dla uszu

Maserati Quattroporte to flagowy model włoskiego producenta, który w 2013 roku doczekał się swojej VI generacji. Po ponad trzech latach Włosi doszli do wniosku, że warto poddać Quattroporte kuracji odmładzającej. Jak pomyśleli, tak też zrobili. Mieliśmy ogromną przyjemność i szczęście przetestowania tego nieszablonowego samochodu.

przejdź do artykułu » data: 30.09.2016

testowany model: Maserati Quattroporte

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

motoryzacjafilipa.wordpress.com 14# Maserati Quattroporte SQ4 – imponujący samochód

Dzika, pięknie brzmiącą limuzyna z pazurem, takie jest właśnie Quattroporte z napędem na cztery łapki. Maserati po kilku miesięcznej przerwie wraca na trójmiejski rynek. Dzięki temu iż Toyota Carter Gdańsk należy do grupy Chodzeń, która ma w swojej ofercie oprócz Toyoty i Lexusa, wyłączność na Maserati w Polsce. Od teraz w Gdańskim salonie Toyoty, będzie można złożyć zamówienie na jeden z czterech modeli Maserati. Jednym z nich miałem okazje się przejechać, a było nim Quattroporte SQ4.

przejdź do artykułu » data: 29.11.2014

testowany model: Maserati Quattroporte SQ4

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

v10.pl Nasze porównanie superlimuzyn: Audi RS 7 vs Mercedes-Benz E63 AMG S vs Maserati Quattroporte GTS

Takiego porównania w polskim internecie jeszcze nie było. Ostateczne starcie, które wyłoni króla prędkości wśród luksusowych limuzyn. Szybkie sedany to wyjątkowo ciekawy zakątek motoryzacji. Co jest bardziej fascynujące od egzotycznego superauta i dopracowanej, ociekającej w luksusy limuzyny? Tylko połączenie obydwu. To niesamowite osiągnięcie, przemawiające po równi do ludzi sukcesu jak i kierowców wyścigowych, do którego motoryzacja jest zdolna dopiero od niedawna.

przejdź do artykułu » data: 03.06.2014

testowany model: Audi RS 7, Mercedes-Benz E63 AMG S, Maserati Quattroporte GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7, maserati, maserati quattroporte, mercedes, mercedes klasa e

exoticcars.pl Test Egzotyka: Maserati Quattroporte GTS

8 cylindrów, 6 generacja modelu, 4 drzwi, jedna z 2 limuzyn marki na rynku i zero kłopotów z namówieniem mnie na jazdę. Leadem chyba wyraziłem już swoją opinię co do najnowszego Maserati Quattroporte. Ale coby nie być mało rzetelnym z punktu widzenia dziennikarskiego, przybliżę wam najnowszą odsłonę prestiżowej limuzyny z Włoch. Historia tego modelu była raczej stateczna i nic ciekawego się nie działo. Pierwsze odmiany Quattroporte nie wydawały się być zbyt wyrafinowanymi produktami.

przejdź do artykułu » data: 03.11.2013

testowany model: Maserati Quattroporte GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

autokrata.pl Wysmakowana, włoska limuzyna za 850 tys. zł.

Niemieckie krążowniki mają się czego bać. Goszczące na rynku od 2004 roku Maserati Quattroporte dało nam się poznać jako stylowa i na wskroś włoska limuzyna. Urzekająca swoim stylem, świetnym prowadzeniem i rewelacyjnym brzmieniem widlastej „ósemki”. Niestety, model ten miał też swoje grzechy – niezbyt szybką, zautomatyzowaną skrzynię biegów oraz deskę rozdzielczą i system multimedialny, które, zwłaszcza pod koniec produkcji, trudno było nazwać „nowoczesnymi”.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2013

testowany model: Maserati Quattroporte GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

autowizja.pl Wielkie WOW

Niewiele jest na świecie marek samochodów, które wzbudzają podobne emocje jak dzisiejszy bohater naszego testu. Co więcej, dominującym uczuciem jest tu najszczerszy szacunek i respekt, gdyż podchodząc do niego, zajmując miejsce za kierownicą nieco przytłaczająca jest świadomość, że to wsiadamy do auta kultowej marki, które kosztuje około 800 tysięcy złotych. Któż z nas nie słyszał i nigdy nie marzył o Maserati?

przejdź do artykułu » data: 01.06.2011

testowany model: Maserati Quattroporte Sport GT-S

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: maserati, maserati quattroporte

moto.pl Najdroższy test w historii polskiej motoryzacji

W najdroższej posiadłości w Polsce spotkały się najdroższe samochody świata: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Bentley Continental Flying Spur, Porsche 911 Turbo S, BMW X6M, Maserati Quattroporte, Jaguar XJ, Mercedes SLS AMG, Audi R8 V10 Spyder. A gdzie doszło do międzynarodowego szczytu luksusu i mocy? Zobaczcie sami.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2011

testowany model: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Bentley Continental Flying Spur, Porsche 911 Turbo S, BMW X6M, Maserati Quattroporte, Jaguar XJ, Mercedes SLS AMG, Audi R8 V10 Spyder

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi r8, bentley, bentley continental, bmw, bmw x6, jaguar, jaguar xj, maserati, maserati quattroporte, mercedes, mercedes sls amg, porsche, porsche 911, rolls-royce, rolls-royce phantom