Wybrane słowo kluczowe: mazda 3

motocollection.pl TEST – MAZDA 3 1.5 SKYACTIV-D

Jest w Maździe jedna rzecz, w której można się zakochać bez pamięci. To ręczna skrzynia biegów. Krótka i niezwykle precyzyjna niczym chirurgiczne cięcie. Jesteście ciekawi, jak przekładnia sprawdzi się w kompaktowej 3 z 1.5 litrowym turbodieslem? Jeśli tak, to po tekście nie będziecie mieć zbyt wiele czasu, by wyjechać podobnym autem z salonu.

przejdź do artykułu » data: 22.02.2018

testowany model: MAZDA 3 1.5 SKYACTIV-D

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

flota.com.pl Benzyna vs. diesel vs. hybryda vs. LPG: które paliwo jest najlepsze?

Kiedy jeszcze 10 lat temu firmie potrzebny był samochód, który idealnie nadawałby się do długich i dalekich podróży, w zdecydowanej większości przypadków decydowano się na zakup auta z dieslem. Obecna technologia już dawno zatarła tę granicę i spowodowała, że wybory są dużo trudniejsze.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2017

testowany model: Ford Focus 1.5 EcoBoost LPG, Škoda Octavia Combi 1.0 TSI, Mazda3 2.0 SkyActiv-G i-ELOOP, Škoda Octavia 2.0 TDI, Toyota Auris 1.8 HSD

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus, mazda, mazda 3, skoda, skoda octavia, toyota, toyota auris

superauto24.se.pl TEST Mazda 3 FL 2.0 Skyactiv-G 165 KM 6MT SkyPASSION: sztuka doskonalenia

Choć japońskie kompakty przywodzą na myśl stylistyczną zachowawczość oraz umiarkowane emocje za kółkiem, jest jeden model, który wyłamuje się z tych szkodliwych stereotypów. Mazda 3 nie tylko świetnie wygląda, ale i stworzona jest dla ambitnego kierowcy. Nie oznacza to jednak, że jest samochodem idealnym.

przejdź do artykułu » data: 11.10.2017

testowany model: Mazda 3 FL 2.0 Skyactiv-G 165 KM 6MT SkyPASSION

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

forzamagazine.pl Utrzeć nosa Niemcom – MAZDA 3 / test

Mazda od wielu lat idzie własnym torem – nie kładzie nacisku na promowanie się wyjątkową technologią czy rzucającym w oczy designem. A na co stawia Mazda 3? Na sukces. Można by od razu powiedzieć. To akurat prawda, że Japończycy są mocno wstrzemięźliwi w nachalnych reklamach swoich aut. To samo zresztą jest ze znakomitą niemal w każdym calu Mazdą 6 – jest piękna na tle rywali, świetnie się prowadzi i do tego oferuje naprawdę bogate wyposażenie w konkurencyjnych pieniądzach. A Mazda 3?

przejdź do artykułu » data: 26.06.2017

testowany model: MAZDA 3

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

carsmag.pl TEST - MAZDA 3 2.0 165KM

Jeszcze nie tak dawno Mazdy były znane głownie z tego, że ich trwałość mechaniczna przewyższała odporność na korozję. Koła przewijały kolejne kilometry do momentu w którym dziury w podłodze uniemożliwiały zamocowanie siedzeń. Nie bez powodu na tylnych szybach aut z Hiroszimy można było spotkać naklejki „OK. It’s a Mazda”.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2016

testowany model: MAZDA 3 2.0 165KM

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

autowizja.pl Lady in red. Soul Red

Mazda od lat twardo walczy ze stereotypem auta japońskiego – nudnego, trochę nijakiego i kiepsko wykonanego. Dziś inżynierowie z Hiroszimy wystawiają do walki zupełnie nową linię stylistyczną, nowe technologie i nowe silniki, które mają rozprawić się z mocną, europejską konkurencją. Ale czy to się uda? Czy to rzeczywiście nowy wymiar aut z kraju Kwitnącej Wiśni? Sprawdźmy to!

przejdź do artykułu » data: 28.06.2016

testowany model: Mazda 3 SKYACTIV-G 2.0 165KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

moto.wp.pl Mazda 3: stworzona dla kierowców

Testując samochody, mamy okazję pojeździć lepszymi lub gorszymi modelami, ale czasem trafiają się takie auta, z których nie chce się wysiadać. Wcale nie oznacza to, że są one pozbawione wad, ale posiadają to coś, co sprawia, że nawet codzienna podróż do pracy lub sklepu staje się przyjemnością. Na ogół są to samochody sportowe, które zostały stworzone z myślą o wrażeniach z jazdy, jednak czasem bywa, że z pozoru zwykłe auto potrafi pozytywnie zaskoczyć. Taka jest Mazda 3.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2016

testowany model: Mazda 3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

motoryzacjafilipa.wordpress.com 73# Urocza i z charakterem azjatka – Mazda 3

Dostępna na rynku od niemal trzech lat Mazda 3 swoją fantazyjną i dynamiczną sylwetką oraz wolnossącym motorem pod maską ciągle zdobywa serca miłośnikom motoryzacji. W miniony walentynkowy weekend ta urocza i z charakterkiem azjatka skradła również i moje. O tym jak tego dokonała przeczytacie poniżej.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2016

testowany model: Mazda 3

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: mazda, mazda 3