Wybrane słowo kluczowe: mercedes

autokult.pl Mercedes C450 AMG 4Matic (2016) - V6 lepsze od V8?

Mercedes wspólnie z AMG robi fantastyczne samochody. Plujące ogniem, ostentacyjne V8 to właściwie flagowy wyrób tego duetu. Sęk w tym, że 475-konna bomba pod maską dla niektórych może być „delikatnym” przerostem możliwości w stosunku do potrzeb. Dlatego Mercedes-AMG ma w swojej ofercie petardę. I to może być wybór najlepszy z możliwych.

przejdź do artykułu » data: 18.03.2017

testowany model: Mercedes C450 AMG 4Matic (2016)

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa c

namasce.pl Mercedes-Benz Citan Tourer 112 – Baśń o tym, jak Renault stało się Mercedesem

W 2012 roku w Stuttgarcie zorientowali się, że brakuje im mniejszego niż Vito auta dostawczego. Wyjścia były dwa: zaprojektować nowe albo… dogadać się z innym producentem. Ostatecznie, wygrała opcja tańsza, a wybór Niemców padł na Renault. Mercedes-Benz Citan to nic innego, jak zmodernizowana wersja Renault Kangoo II generacji. W stosunku do swojego francuskiego kuzyna ma lekko przestylizowany grill. Niemcy zdecydowali, że warto też nieco zmienić wnętrze, żeby pojazd bardziej nawiązywał do większych braci.

przejdź do artykułu » data: 17.03.2017

testowany model: Mercedes-Benz Citan Tourer 112

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes citan

motopodprad.pl Minitest: Mercedes Benz E220d 9G-Tronic – z perspektywy tylnej kanapy

Testować samochód zza jego kierownicy – to takie oczywiste. Tym razem, dzięki uprzejmości Mercedes-Benz Polska, miałem okazję sprawdzić czy bycie wożonym na tylnej kanapie może sprawić radość porównywalną do standardowego obcowania z autem. Standardowego dla mnie oczywiście, bo na tylnej kanapie bywam równie rzadko jak miłośnicy łażenia po górach na Krupówkach…

przejdź do artykułu » data: 17.03.2017

testowany model: Mercedes Benz E220d 9G-Tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa e

autogaleria.pl Mercedes Klasy E Coupe – W stronę ideału

Zapewne doskonale znacie to wspaniałe uczucie kiedy przedmiot, wobec którego pokładacie ogromne nadzieje spełnia Wasze oczekiwania z nawiązką. Otrzymujecie nie tylko to, czego chcieliście, ale jeszcze tę “odrobinę więcej”, dającą ogromną satysfakcję i przyjemność. Taki właśnie jest nowy Mercedes Klasy E Coupe – samochód, który śmiało można nazwać wzorem dla konkurencji.

przejdź do artykułu » data: 14.03.2017

testowany model: Mercedes Klasy E Coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa e

motocollection.pl Test – Mercedes-Benz GLS500

Zawsze uważałem, że SUV-owi powinien wystarczyć wysokoprężny silnik, który po pierwsze, zapewni dość momentu obrotowego w — jakimkolwiek by to nie było — terenie. Po drugie, będzie wystarczająco oszczędny w trasie. Mercedes GLS500 nie dość, że gabarytami i masą przypomina monumentalny Pałac Parlamentu w Bukareszcie, to jeszcze porusza się za pomocą benzynowego V8 i co ciekawsze, to połączenie naprawdę ma sens!

przejdź do artykułu » data: 14.03.2017

testowany model: Mercedes-Benz GLS500

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

forzamagazine.pl Nie zburzyć historii – MERCEDES E / test

Klasa E od zawsze miała jedno z trudniejszych zadań w gamie Mercedesa – połączyć kompaktowość klasy C oraz najwyższy poziom S. Po kilku latach delikatnej stagnacji, Mercedes znów stawia na swoje. Pierwszym solidnym krokiem w przód była nowa klasa C i S, czyli najmniejsza i największa z limuzyn, znanych od lat. Samochody nowej generacji przewróciły nieco swoje segmenty do góry kołami i wprawiły rywali w kompleksy, zwłaszcza większy model. Na klasę E czekaliśmy chwilę dłużej, ale w końcu nadeszła – warto było tyle czekać?

przejdź do artykułu » data: 14.03.2017

testowany model: MERCEDES E

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa e

motopodprad.pl Test: 1988 Mercedes-Benz W124 – nie do zajechania

Służył szoferom, taksówkarzom, biznesmenom, a także jako karetka czy wóz pogrzebowy. Był tuningowany przez Porsche, Brabusa i AMG. Produkowano go w Niemczech, Indiach i nawet montowano w Polsce, a zna go cały świat. Oto Mercedes-Benz W124 zwany popularnie ‚baleronem’.

przejdź do artykułu » data: 09.03.2017

testowany model: 1988 Mercedes-Benz W124

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes w124, mercedes w124 używane

autowizja.pl Efekt ideologicznego wyścigu

Przyszło nam żyć w czasach łatwego i szybkiego dostępu niemalże do wszystkiego, upiornego czasami zróżnicowania oraz nieodpartej chęci zaspakajania każdej, nawet pozornie błahej potrzeby. Kawa o smaku czekoladowym? Herbata przepełniona aromatem dojrzewającej gruszy? Smartfon potrafiący zrobić fotkę nawet kiedy Was przy nim nie ma i automatycznie poddający ją krytyce innych na portalach społecznościowych?

przejdź do artykułu » data: 09.03.2017

testowany model: Mercedes GLC 250 d Coupe 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes glc

namasce.pl Mercedes-Benz A 220 4MATIC – Mały gwiazdor po liftingu

Najmniejszy model w gamie Mercedesa przeszedł lifting. Zmiany są oczywiście drobne, ale to nikogo nie dziwi. A-Klasa jest bowiem rynkowym bestsellerem, dlatego ewentualna rewolucja nie miałaby większego sensu. Czy jednak wersja z napędem na obie osie i ponad 180-konnym silnikiem benzynowym jest dobrym wyborem?

przejdź do artykułu » data: 03.03.2017

testowany model: Mercedes-Benz A 220 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa a

motocollection.pl Test – Mercedes-AMG GLC43 Coupe

Mercedes postanowił postawić na prawdziwą wyprzedaż wariantów AMG i szczerze powiedziawszy nie do końca jestem przekonany, czy 43 AMG będzie ostatnią wersją tunera z Affalterbach. Pytanie tylko, czy Mercedes GLC43 AMG Coupe jest wystarczająco ostry, by być traktowanym na równi z dobrze znanymi odmianami?

przejdź do artykułu » data: 27.02.2017

testowany model: Mercedes-AMG GLC43 Coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes glc