Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa cls

projectautomotive.pl Mercedes-Benz CLS 400d 4MATIC – test

W segmencie limuzyn-coupe nowości pojawiają się rzadko, ale kiedy już nadchodzą, to… hurtowo. Nie tak dawno sprawdzaliśmy dla Was najnowsze wcielenie Audi A7, a tym razem na warsztat bierzemy prekursora tej klasy – Mercedesa CLS. Jego trzecia generacja ponownie jest rewolucją dla całej marki – o ile wnętrze wygląda znajomo, tak sylwetka i detale na zewnątrz są zupełnie nowe i niespotykane wcześniej wśród aut spod znaku gwiazdy.

przejdź do artykułu » data: 12.05.2018

testowany model: Mercedes-Benz CLS 400d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

cartests.pl Mercedes-Benz CLS350 4Matic - kompan w podróży

Kiedyś czterodrzwiowe coupe było czymś nie do pomyślenia. Gdy w 2004 roku Mercedes-Benz zaprezentował CLS-a, wypełnił niszę rynkową i zapoczątkował zupełnie nowy segment oraz ekspansję dynamicznych limuzyn. Osoby znające się dokładniej na nadwoziach samochodów, od razu zlinczują mnie za nazwanie CLS-a autem coupe. Wiem, jest to 4-drzwiowy fastback, podobnie jak Porsche Panamera, a inni konkurenci w postaci Audi A7 i Aston Martina Rapide to 5-drzwiowe liftbacki.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz CLS350 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

autokult.pl Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC - test, opinia, spalanie, cena

Wszystko zaczęło się od tego właśnie modelu. Mercedes CLS zapoczątkował nowy segment, a właściwie podsegment samochodów czterodrzwiowych o charakterze coupé. Choć słowa „czterodrzwiowe” i „coupé” wykluczają się wzajemnie choćby z definicji, to jednak to pojęcie już się przyjęło, a aut tego typu stale przybywa. Jednak konserwatyści twierdzą, że król może być tylko jeden, a dla wielu z nich królem zawsze jest i będzie Mercedes.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2015

testowany model: Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

autowizja.pl Książę w dżinsach

Z reguły nie mówimy o szczęściu zamkniętym w niewielkiej skrzyneczce, wyimaginowanych stworzeniach ze świecącymi palcami tudzież niekończącej się radości przepełniającej ludzi o wybitnie dobrym sercu, ale tym razem będzie odrobinę inaczej. Inteligentnie brzmiących morałów czy też niemniej istotnych prawd o życiu nie ma się jednak co spodziewać – poniższa (dodajmy: stosunkowo krótka) historia jest bowiem jak przepis na zupę serową – w świadomości biernie patrzących na zmiany rzeczywistości ludzi może i gdzieś funkcjonuje, ale czy jest on aż taki ważny?

przejdź do artykułu » data: 06.09.2015

testowany model: Mercedes CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

namasce.pl Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC – Klucz do komfortu

Moda na czterodrzwiowe coupe trwa w najlepsze. Pierwszym prawdziwym reprezentantem tego gatunku był i jest CLS. Niemiecki elegant to wciąż najlepiej sprzedający się samochód w swoim segmencie na polskim rynku. Co przyciąga klientów do salonów Mercedesa właśnie po ten model? Weźcie sobie jakąś przekąskę, bo wymienianie zalet trochę potrwa…

przejdź do artykułu » data: 26.07.2015

testowany model: Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

v10.pl Audi A7 Sportback 3.0 TDI vs Mercedes-Benz CLS 350 CDI - Czterodrzwiowe piękności w naszym porównaniu

Limuzyny z wdzięcznie opadającym dachem, przez producentów określanych mianem „czterodrzwiowych coupe”, przebojem wyrwały swoją część rynku kosztem tradycyjnych (czyli nudnych) sedanów. Mercedes z modelem CLS był pierwszy w tej niszy, ale czy mając więcej czasu na dopracowanie Audi uczyniło A7 lepszym?

przejdź do artykułu » data: 08.07.2015

testowany model: Audi A7 Sportback 3.0 TDI, Mercedes-Benz CLS 350 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi a7, mercedes, mercedes klasa cls

exoticcars.pl Test: Mercedes CLS 350 BlueTEC 4MATIC

Dziś spróbujemy odpowiedzieć na pytanie dla kogo tak naprawdę kierowany jest CLS i czy „międzyklasowce” mają w ogóle jakiś sens. Mało kto zdaje sobie chyba sprawę, że Mercedes CLS obecny jest na rynku już od ponad dekady. W 2004 roku niemiecki, jakże konserwatywny w powszechnym mniemaniu, producent zaszokował świat pokazując pierwsze na świecie „czterodrzwiowe coupe”. Nie spierajmy się teraz o logikę tego określenia, nie czas i miejsce na to. Fakty są faktami.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2015

testowany model: Mercedes CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

motocollection.pl Idealny na najdalsze wyjazdy

Mercedes CLS przejmuje od E klasy wszystkie najlepsze cechy mające uprzyjemnić jazdę kierowcy oraz pasażerowi obok, bo o przestronności na tylnej kanapie najwidoczniej zapomniano. I słusznie, bo i tak najczęściej z tego samochodu będzie korzystać tylko jedna osoba.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2015

testowany model: Mercedes-Benz CLS350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls